Ana SayfaAstrolojiKoç Burcu Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Koç Burcu Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Koç Burcu Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır? 
 
            Esprili, zeki, kendinden emin, cesur davranışlarıyla her zaman ön plana çıkar ve kadınların dikkat odağıdır. Astroloji de ilk burç olan koç burcu bu nedenle her zaman öncüldür kendini geri plana atmaz. Her şeyden önce kadınların karşısında bir koç burcu erkeğinin olduğunu unutmaması gerekir. Zor insandır. Sizinle olduğunda ayaklarınızı yerden kesen, ilgisi olmadığında süründüren bir burçtur. Koç erkeğini etkilemek için onu iyi tanımak gerekmektedir.
 
Koç Burcu Erkeği Kimdir? 
 
            Duygularını dolu dolu yaşayan ve bunu belli ettiren bir burçtur. Fazlasıyla cesur ve yanındaki insanların da öyle olmasını ister. Öfkesi saman alevi gibidir. Çabuk sinirlenir ve bazı durumlarda neye sinirlendiğini bilemez. Pratik zekalı, çözüm odaklıdır. Çok sabırsız olsa da pratik zekâsı ve işin çekiciliği yardımıyla başarıya ulaşır. Fazlasıyla şüpheci tavırlarıyla zor insan olduğunu her zaman belli ettirir. Cömerttir. İnsanlara yardım etmekten paylaşmaktan büyük keyif alır. Hayalperest olduğundan hayallerini taşıyabilecek inanacak kişilerle yola devam etmeyi tercih eder.
 
Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 
 
 
-Doğal Olmak 
 
            Koç burcu erkeği kendine özgü olduğundan karşısındaki kadının her haliyle doğal olmasını ister. Cesur, iddialı ne istediğini bilen kadınları sever. Samimi içten sözünde duran mücadeleci kadınlardan hoşlanır. 
 
-Hep Destek Tam Destek 
 
            Koç burcu erkeğinin sayısızca hayalleri vardır. Yanında bir kadın olacaksa ona güvendiğini ve ne olursa olsun yanında duracağını hissettirmelidir. Kendisini kısıtlanmış hissetmemeli ve partnerinin üzerinde hakimiyet kurmalıdır. 
 
-Bakımlı, İddialı Ve Farkını Ortaya Koymak 
 
            Kendisi gibi sınır tanımayan insanları seven koç burcu erkeği, karşısındaki kadınında neleri göze alabileceğini görmek ister. Basit olaylarla işi olmaz ve her zaman ilgi çeken iddialı işler peşindedir. Koç erkeğini etkilemek zordur bu yüzden her zaman bakımlı olmalı ben buyum algısını vermelidir.  
 
-Merak Uyandırmak Ve İlgisiz Bırakmamak 
 
            Kendisi gibi zeki kadınları seven koç erkeği, esprilerini söylediklerini anlayan kadınlar dikkatini çeker. Partneri her zaman kendini geliştirmeye açık olmalıdır. Koç burcu erkeği paylaşımcıdır. Beraber bir şeyler yapmak vakit geçirmek onun için önemlidir. Partneri unutmamalı; sevgisini ve ilgisini sürekli belli etmezse koç erkeği koşarak uzaklaşır. 
 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img