Ana SayfaAstrolojiKoç Burcu Erkeği ve Kadını Nasıl Etkilenir?

Koç Burcu Erkeği ve Kadını Nasıl Etkilenir?

Mars gezegeninin yönettiği koç burcu, astroloji biliminde burçlar arasındaki en hareketli, en dinamik  burçtur. Dobra, cesur ve hayattan zevk almaya bakan insanlardır. Doğal olarak kendisi gibi anı yaşayan, düşünmeyi ikinci plana bırakan bir eş ister.Peki Koç Burcu Erkeği ve Kadını Nasıl Etkilenir?

Koç Burcu Nasıl Etkilenir?

Koçları etkilemenin altın kuralı dürüst olmaktan geçer. Yalan söyleyen insanlardan nefret ederler. Onları etkilemek istiyorsanız, güler yüzlü ve samimi olmak zorundasınız. Uzun uzun mesajlardan ve karışık sevgi dolu şeylerden anlamazlar.

Koç Burcuna Değerli Olduğunu Hissettirin

Koç burcu övgüler dinlemeyi seven bir burç olduğu için, ona onun beğendiğiniz yönlerini direkt olarak söyleyebilirsiniz. Emin olun pohpohlanmak hoşuna gidecektir. Konu kendisi olunca bütün dikkatini konuya veren bir burçtur koç burcu. Bu özelliğini kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

Kendinize Aşık Etmek İçin Şık Olmaya Özen Gösterin

Çünkü güzel olan şeyler zaaflarıdır. Onun yanında güzel görünmeye, parlamaya çalışın. Kendi tarzınızın olması sizi her zaman bir adım öne geçirecektir. İlk buluşmaya iddialı bir elbiseyle gitmek işe yarayabilir.

Her Zaman Doğal Davranın

Koç burçları yapmacık insanlardan kesinlikle nefret ederler. Kendiniz olmaya gayret edin. Asla değişmeye çalışmayın. Doğal olun. Kendinize güvenin ve kendiniz gibi davranın. Aksi takdirde bir anda gözünden düşebilir ve ona elveda diyebilirsiniz.

Kontrolü Ona Bırakın

Yönetmek onların işi olduğundan, ilişkilerinde de baskın olmak isterler. Otoriter yapısını ilişkilerinde ortaya koyamadıklarında ise sorun çıkarırlar. İpleri onun eline verin. İlişkinizde sanki o sizi yönetiyormuş gibi gözükse de aslında siz onu fethetmiş, kalbini çalmış olacaksınız.

Özgürlüğünü Elinden Almamaya Çalışın

Koçların en önemli zaaflarından biri de özgürlüklerinin engellenmesidir. Sırf bu yüzden iş hayatlarında bile kendi işlerini kurmak isterler. Onu fazla sıkmamaya çalışmalısınız. Gerektiğinde müdahale etmeniz hoşuna gitse de bunu çok sık tekrarlarsanız bir anda patlayabilir ve onu etkiniz altından çıkarabilirsiniz.

Kısaca koç burçları, dürüst olan, doğal davranan, bakımlı, ona değer veren insanlardan etkilenirler. Onu kendisine bağlayan, başkaları tarafından yönetilmesi imkansız olan insanlara aşık olurlar. Ona karşı açık olun, ona değer verin. Özgürlüğüne saygı duymaya çalışın ve ipleri ona bırakın. Bu sayede onu kolaylıkla etkileyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img