Ana SayfaAstrolojiKoç Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Koç Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

KOÇ BURCU KADINI NASIL ERKEKLERDEN HOŞLANIR? 
 
            Zeki, kendine güvenen, çekici bir kadın olduklarından dolayı koç burçları kadınları etrafında erkek çoktur ve ilgisiz kalmaları mümkün değildir. Koç kadını etkilemek için önce iyi tanımak gereklidir. 
 
KOÇ BURCU KADINI 
 
            Koç kadını astroloji de ateş grubunda olduğundan cesur, hareketli, duygularını dolu dolu yaşamayı tercih eden bir burçtur. Tahammülsüz ama yeri geldiğinde sabretmesini bilen, yardım etmekten mutlu olan, bencil, dik kafalı, ilgi delisi, sürekli beğenilme arzusunda olan bir burçtur.
            Başarılı olmayı sever ve her ne kadar sabırsız olarak bilinse de istediğini alana kadar asla peşini bırakmaz. Yeri geldiğinde fazlasıyla kavgacıdır ve meydan okur. Yumuşak bir kalbi vardır ama bunu insanlara karşı göstermeyi sevmez. Çocukların koç kadınının hayatında önemli bir yeri vardır bu yüzden koç kadınından hem iyi bir anne hem de onları düşünen iyi bir insandır. 
 
KOÇ KADINININ HOŞLANABİLECEĞİ ERKEKLER 
 
            Öncelikle koç kadını çok seçicidir ve arayışı baya uzun olur. Ne kadar tez canlı burç olsa da evlenmeye karar verdiğinde mantıklı davranır. Aşka inanır ama kendisini taşıyabilecek güçlü erkek istediğinden âşık olsa bile genelde mantığından yana hareket eder. Her zaman sadıktır ve karşısındaki erkekte mutlaka sadık olalı ve kendini ispatlamalıdır.  Dik başı olduğundan dolayı genelde karşısındaki insan ona zıt olmalıdır.
            Uysal, çapkın olmayan, anlayışlı, kendini bilen, güçlü, uzlaşmayı bilen ve en önemlisi zeki erkekleri sever koç kadını. Beğenilmeye doymadığından dolayı sürekli sevdiği erkeğin kendisine hissettirmesini ister. sevginin ne demek olduğunu bilen koç kadını doğaldır samimidir. Partnerine böyle davranır ve karşısından da bu samimi davranışları bekler. Eğer bir erkek koç kadınıyla birliktelik istiyorsa fikirlerini dinlemeli destek ve saygılı olmalı, her zaman yanında olduğunu belirtmeli ve engel olmamalıdır.
            Çünkü koç burcu hayalleriyle yaşar ve zaman bunları gerçeğe koymak için çalışır bunların zıttını yapan erkek olduğunda koç kadını için itici bir erkek olur. Kırılgan ve her ne kadar göstermese de narin yapısı olduğundan karşısındaki erkek olgun sevecen, güzel, esprili konuşan erkek olmalıdır. Koç kadınının gözlerinin içi gülerse bu hoşlandığı anlamına gelir. 
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img