Ana SayfaGenelKoç Burcu Aylık Burç Yorumu - 2022 Şubat

Koç Burcu Aylık Burç Yorumu – 2022 Şubat

Sevgili Koçlar, Şubat ayı kaliteli arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir ay olacak.1 şubat 2022 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Parayla ilgili sorularınız varsa bunlar ön plana çıkabilir.

Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için daha kararlı bir ruh haline bürüneceksiniz. Geçmişte tanıştığınız insanlar sizi mutlu etmiyordu ama bu sefer başka sizi tatmin edecek. Bu ay iş disiplininizi mükemmel bir şekilde sergileyeceksiniz. 19 Şubat’da finans evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Toplumda ön plana çıkacağınız işler planlıyorsunuz. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. 27 Şubat 2022 tarihinde Ay, Venüs ve Mars tam kavuşum yapacak. Partnerinizle aranızdaki problemleri çözmeye odaklanacaksınız. Başkalarından aldığınız fikirlerin pek de işe yaramadığını tespit edebilirsiniz.

 Özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız. Patron ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor. Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız.14 Şubat 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirecek, onlarla birlikte yeni şeyler öğrenmeye çalışacaksınız. Yeni fikirler her zaman gündeminizde olmaya devam edecek. Bilim, teknoloji ve astroloji ile ilgili daha fazla ilgilenebilirsiniz. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Sistemli ve kararlı yönleriniz ortaya çıkıyor. İç disiplininiz mükemmel. 

Oysa bir an önce tamamlamanız gereken yoğun bir iş birikimi mevcut. Katılacağınız toplantılarda yapıcı konuşmalarınızla göz dolduracaksınız. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden sakınmalısınız. Yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi işlerinizin uzamasına neden olacaktır. Bu durum sizi demoralize etmemeli. İsteklerinizdeki aşırılık motivasyonunuzu artırıyor ve yoğun bir şekilde konunun üzerine gidiyorsunuz. Bu ay sakin olmaya ihtiyacınız var.

Sizi biraz agresif görsem de çok yakıştığını da söylemeden edemeyeceğim. Ama sinirlerinize hakim olmalısınız ki bu ay da fırsatları kaçırmayasınız. Özellikle de Şubat ayının ilk haftası sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Uzun vade de sizi mutlu edeceğine eminim.

Şubat’ın 15 inden sonra enerjiniz hat safhada olacak, içinizi daraltan meseleleri çözmeye bakın artık o tarihlerin tadını çıkarın! Bu ay halletmeniz gereken bir konu da dengesizliğiniz ve çevrenizdeki fesat tipler. Bunları da hallederseniz sizden iyisi yok. Şimdilik Hoşça kalın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img