Ana SayfaAstrolojiKasım Aylık Burç Yorumları 2021

Kasım Aylık Burç Yorumları 2021

Aylık burç yorumlarına göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aralık ayında neler bekliyor? Kasım Aylık burç yorumları

TÜM BURÇLARIN Kasım 2021 AYI BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Sevgili Koçlar, Kasım ayı kaliteli arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir ay olacak. Geçmişte tanıştığınız insanlar sizi mutlu etmiyordu ama bu sefer başka sizi tatmin edecek. Bu ay iş disiplininizi mükemmel bir şekilde sergileyeceksiniz. 19 Kasım’da finans evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Toplumda ön plana çıkacağınız işler planlıyorsunuz. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz.

 Özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız. Patron ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor. Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Sistemli ve kararlı yönleriniz ortaya çıkıyor. İç disiplininiz mükemmel. 

Oysa bir an önce tamamlamanız gereken yoğun bir iş birikimi mevcut. Katılacağınız toplantılarda yapıcı konuşmalarınızla göz dolduracaksınız. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden sakınmalısınız. Yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi işlerinizin uzamasına neden olacaktır. Bu durum sizi demoralize etmemeli. İsteklerinizdeki aşırılık motivasyonunuzu artırıyor ve yoğun bir şekilde konunun üzerine gidiyorsunuz. Bu ay sakin olmaya ihtiyacınız var.

Sizi biraz agresif görsem de çok yakıştığını da söylemeden edemeyeceğim. Ama sinirlerinize hakim olmalısınız ki bu ay da fırsatları kaçırmayasınız. Özellikle de Kasım ayının ilk haftası sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Uzun vade de sizi mutlu edeceğine eminim.

Kasım’ın 15 inden sonra enerjiniz hat safhada olacak, içinizi daraltan meseleleri çözmeye bakın artık o tarihlerin tadını çıkarın! Bu ay halletmeniz gereken bir konu da dengesizliğiniz ve çevrenizdeki fesat tipler. Bunları da hallederseniz sizden iyisi yok. Şimdilik Hoşça kalın..

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Keyifli, canlı ve dinamik bir Kasım ayı olacağı belli sevgili Boğalar. Çok şaşıracaksınız benden söylemesi. Sizi yine önyargılı görüyorum. Bir kıramadık bu huyunuzu. Bu güzel ay da önyargıyı bırakırsanız çok mutlu olacaksınız. 19 Kasım’da kişisel evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Egolarınız ve duygularınız ön planda. Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirler. Araştırmacı yönünüzü kullanarak, bazı olayları kısa sürede çözeceksiniz. 

Gizli düşünmenin avantajlarını görecek ve yaratıcılığınızı daha rahat ortaya koyacaksınız. Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle, meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz. 

Bazen fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerinizi kendinize saklayın. Plüton karşıt burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinize duygusal anlamda çok şey yüklüyorsunuz. İş konusunda mantıklı davranarak beklentilerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Karamsar düşünerek olayların yönünü saptırmamalısınız. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için kendinizi kontrol etmek zorundasınız. Ayrıntılar yüzünden zaman kaybediyorsunuz. Güven duygusu sizin için çok önemli.

Ön yargı yok! Sizi son günler de çok meraklı görüyorum. Merak iyi bir şey olsa da fazlası zarar özellikle de hayatınız da bir anlam ifade etmeyen kişiler için boşa zaman kaybı. Biz ne kadar plan yaparsak yapalım bazen Allah’ın karşımıza çıkardığı tevafukları yaşamaktan başka yolumuz yoktur. 😊 Bu yol her zaman hayırlı yoldur. Sizi de uzun vadeli planlar yapıyorsunuz o yüzden söylüyorum. Akışına bırakmak gerek bazen. Kasım ayı bu konuda da bazı şeyleri gösterecektir size. Bu ayı yönetecek kişi sizsiniz, ipleri elinize alıp. Kasım ayı size çok iyi gelecek. Sağlıcakla kalın.

İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Sevgili ikizler, meşakkatli günlerin geri de kaldığı Kasım ayına hoş geldiniz. Artık emek verdiğiniz şeylerin meyvelerini toplamaya hazır olun.19 Kasım’da bilinçaltınızda ay tutulması gerçekleşiyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyor olabilirsiniz fakat olayların boyutları sizin davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. 

Dengelerinizi yitirmeden politik tavırlarınızla durumu idare etmeyi başaracaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman, gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenize karşı olumsuz bir imaj çizebiliyorsunuz. Oysa etrafınıza biraz daha güvenmeyi öğrenirseniz, bireysel duygularınızdan çok çabuk sıyrılacaksınız.

 Onlar sizden bu özveriyi bekliyor. Kararlı bir şeklide aktivitelerinizi sürdüreceksiniz. İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Hata yapmamaya çalışın. Bu ay biraz temponuz yoğun ilerleyecek.

 İnsanların sizin hakkında fikir sahibi olmasına gerek yok, kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz sonuçta. Fakat siz yine de biraz ağır alıp, kırıcı olmamaya özen gösteriniz.

Aşk konusunda mükemmel bir yerdesiniz 😊 Kasım ayı sizin için olgunluk ayı ilişkiniz için doğru kararlar alıp bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Dengesiz biri olduğunuz için zaman zaman eleştirilseniz de sizi her daim seven dostlarınız var çok şanslısınız demeden edemeyeceğim. Karar alma konusun da çoğu zaman ikilemde kalıyorsunuz, isabetli kararlar almak zorundasınız bu ay. Mantığınızla hareket etmenizi öneririm. Şimdilik hoşça kalın.

YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Sevgili Yengeçler, sevgiyi ve ilgiyi maksimum seviyede yaşayacağınız bir Kasım ayı hayal edin 😊 evet doğru okudunuz kavga ve gürültüsüz mis gibi bir Kasım ayı geçireceksiniz. Zihninizde sizi yıpratan olaylardan kurtulacağınız ve hiçbir şeyin sizin korktuğunuz gibi olmadığı gerçeğiyle yüzleşmeye hazır olun. 19 Kasım’da yenilikler ve değişim evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Karamsar olmanız için hiçbir neden yok fakat bazı derin düşünceler içinde olabilir, çevresel koşullarınızdan hoşnut olmayabilirsiniz. 

Tavırlarınızdaki katı yaklaşımlar hatalarınız konusunda yanlış yargılamalara neden oluyor. Bu ay detaylar güncellik kazanacaktır. Ailenizle ilgili huzursuzluklar söz konusu olabilir. Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. İyi niyetli yaklaştığınız her konunun olumsuzluğa dönüşmesi enerjinizi bölmemeli. 

Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkul ile ilgili tereddütlerinizin üstesinden gelmelisiniz. Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansı iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle duygusal bağlarınızı daha da güçlendiriyorsunuz. Fiziksel enerjinizin yüksek olması, her anlamda sizi farklı kılacak. 

İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle aynı potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugünlerde kalp kırmamalısınız.

Kasım ayı sizin için arınma ayı!

Değer verdiğiniz bazı insanlardan beklentiniz oldukça yüksek ve bu daha da artacak gibi. Sorumluluk almayı biliyorlarsa onlara şans vermelisiniz. Siz de mantığınızla hareket etmelisiniz. Hakkedene hakkını iyi veya kötü vermelisiniz. Unutmayın duygularınıza esir olmak size kaybettirir. Şimdilik Hoşça kalın..

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Sevgili Aslanlar, Kasım ayın da sizi güçlü, sosyal ve doğruyu yanlışı daha iyi sezen ve fikirlerine daha çok saygı duyulan bir aslan olmaya hazır olun.Maddi konulara güven duymadığınız bir dönem. 19 Kasım’da kariyer evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Kendinizi sorguluyor ve yeni iş fırsatları yakalamak istiyorsunuz. Beklentilerinizin yoğun olduğu bir dönem. Karamsarlık duygusundan bir an önce kurtulmalı ve kendinizi yeniden yönlendirmelisiniz. Çevrenizdeki güçlü dostlarınızın size sağlayacağı avantajlar gündemde. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz. Hızlı düşünmenize rağmen duygusal korkularınız yüzünden bazı tereddütlerinizde artış söz konusu. 

Aşkta güven ihtiyacınız var. Partnerinizin size yaklaşımları sıcak bile olsa algılama konusunda yanlış hareket ediyorsunuz. Zorlandığınız zaman bocalamanız mümkün. Onun beklentilerine yanıt vermek isteseniz de sizi aşan pozisyonlar söz konusu olacak. Bu yüzden kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Bu ay içinize kapanmaktan vazgeçin ve dostlarınıza vakit ayırın. Gerekli teminatı almadan bir işe soyunmak istemiyorsunuz. Olayları yorumlarken, mantık süzgecinin çok önemli olduğunu ona anlatmalısınız.

 Kasım ayı sizin için tam anlamıyla pozitif geçecek! İçinizi daraltan, üzen problemleri gidermek için kararlısınız. Taşları yerine daha iyi oturttuğunuz da kendinizi iyi hissedeceksiniz. Güçlü olmak size yakışıyor. Hak etmeyen tiplere haddinden fazla değer veriyorsunuz. Bu insanlar için vaktinizi boşa harcamayın artık. Biraz silkelenmek size iyi gelecek. Aslan olduğunuzu unutmayın, Kasım ayını da heba etmeyin!

Bu ay romantik bir aslan olacaksınız 😊 aşk konusunda baya talihli olacaksınız. Uzun zamandan beri platonik takılan insanlar bugünler de kapınızı çalabilir benden söylemesi. Bu durum sizi hem şaşırtacak hem de keyiflendirecek. Fakat yaramazlık yapmayın! 😊 Sağlıcakla kalın..

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Sevgili Başaklar, Kasım ayı düşüncelerle geçecek belli ki. Bu konu da sizi uyarmam gerek. Maddiyatla ilgili yoğun düşünce içindesiniz. Bu ay abartı nokta da harcama yapmış olabilirsiniz. Telafi etmek için ek girişimler de bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızı da dahil etmek üzere birçok şeyi kafanıza takacağınız bir ay olacak. Takıntı sizi yorabilir. Bunu net bir şekilde ifade etmeliyim.Duygularınızı saklayarak çevrenize gizemli bir hava yaratıyorsunuz.19 Kasım’da ruhsal ve yolculuklar evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Olayları derin bir şekilde algıladığınız için, sizi ikna etmeleri çok zor. İş arkadaşlarınızın davranış biçimlerinden farklı anlamlar çıkarmanızın tek nedeni, kişisel olarak içsel güvensizlik taşıyor ve olayları yanlış algılıyor olmanız. 

Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Görüşeceğiniz kişilerin ilginç gelebilecek teklifleri karşısında, tercih hakkınızı acele etmeden mantıklı bir şekilde kullanarak, duygularınızla hareket etmemelisiniz. Uzak yollardan misafirleriniz gelecek. Dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için olumlu bir motivasyon oluyor. 

Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladıkları sorunları olabilir. Onlara yardım etmek için, gerekli araştırmaları yapmalısınız. Sizin desteğiniz onlara güç verecektir. Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. Maddi olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde ağır fakat emin adımlar atmaya çalışın.

Sizin dünyanız sizin etrafınızda dönse de karşınızdaki insanların da bir dünyası olduğunu unutmamalısınız ve bu gerçeği idrak ederek yaşamalısınız. Bencillik size hiç yakışmıyor, bu yorumdan dolayı bana sinirlenecek olsanız da bu süreçte yaşanacaklardan dolayı bencilliği bir kenara bırakmalısınız. Gönül meselelerine gelirsek pişmanlık duyacağınız durumlar gözüküyor. Umarım küçük çaplıdır. Şimdilik hoşça kalın.

TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Daha enerjik ve duygularını derin yaşayan, kırılmaktan korkan, hayatta hak ettiklerini yaşamak isteyen bir terazi burcu olmaya hazırlanın sevgili Terazi’ler. Kasım ayını sakin bir şekilde geçirmeyi düşünmeyin çünkü enerjiniz yüksek olacak. 

19 Kasım’daki tutulma karşıt finans evinizde gerçekleşiyor. İşinizle ilgili sosyal dayanışmada yanınızda olabilecek özel insanlara ihtiyacınız olacak. Mars kendi finans evinizde ilerliyor. Kafanızda birçok değişik fikirle yola çıkabilir ve daha sonra birçoğundan da vazgeçebilirsiniz. Her şeyi yeniden yapılandırma arzusu içinde olsanız bile bir takım gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız. 

Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın. Sevdiklerinizin huzuru sizin için takıntı halini almış. Geçmişten gelen olayların muhasebesini yapabilirsiniz. Çevrenizin adına verdiğiniz kararlar onlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Değişim içinde olduğunuz için, bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi artırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. 

Hayal dünyanızın geniş olması nedeniyle, kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mars maddi konularda birtakım takıntılar yaşatabilir. Eskiye olan özleminiz artacaktır. İş arkadaşlarınızın yanlış davranışları karşısında sabretmeyi öğrenmelisiniz. Ailenin kadınları size her konuda yardımcı olacaklar. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolünde gerekli vitaminlerinizi almalısınız.

Yakın hissettiğiniz kişiler birtakım etkilerle sizi şaşırtacak. Bu olumlu da olabilir olumsuzda. Siz dikkat edin. Akrabalarınızla olan küslüğünüz varsa Kasım ayında son bulacak gibi gözüküyor. Bazen siz bir mesele de ne kadar çabalasanız da olmaz zamanın kendisi çözer olayı bu yüzden Kasım 25’den sonra kendiliğinden hallolacak meseleler için kendinizi fazla yormayın. Kasım ayı sizin için sıkıcı bir ay değil hatta 25’den sonra daha heyecanlı 😊 sağlıcakla kalın.

AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 Kasım

Duygularınızı en derin de yaşayacağınız Kasım ayına hoş geldiniz sevgili Akrep’ler. Ayın başından sonuna kadar olumlu bir ay sizi bekliyor. Moraliniz fevkalade iyi. Dışarıdan gelen etkiler iyileştirici ve heyecan verici boyutta. Mars kişisel evinizde ilerliyor ve 19 Kasım’da karşıt ilişkiler evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Uzun süredir beklediğiniz bir takım fırsatların kendiliğinden oluştuğunu görmek sizi oldukça mutlu edecektir. 

Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar sonucu kendinizi partnerinize karşı savunmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkinizde karşılıklı tartışma yerine sorunun dibine inmenizde yarar var. Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Beklediğiniz sonuca yaklaşmanız an meselesi. Çocuklarınızla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Aile içi sorunlar her an tetikte. 

Bu dönem, sabırlı yapınızı daha çok ortaya koymalısınız. Bir takım sorunları sürekli içinizde biriktirmekten sıkıldığınız bir gerçek. Olayların sonucu her zaman sizin için bir problem oluyor. Sıra dışı gelişmeler yüzünden daha fazla enerji harcamak zorunda kalacaksınız. Dinlendiğiniz zaman çok daha enerjik ve yaşadığınız olaylara mantıklı bakabiliyorsunuz. Dedikodulu ortamlardan uzak durmaya çalışın. Evinizde bir takım tamirat olayları da ortaya çıkabilir. Doğru insanlarla çalışmanızda yarar var. İşinizde verimlisiniz.

Küçük çaplı sinir bozucu durumlara karşı güçlü olup, mükemmeli görmeniz gereken bir ay. Bu ay dostlarınız ve sevdiklerinizden ilgi, sevgi bol anlam da karşılanacak. Gönül almak isteyenler, sizinle zaman geçirmek isteyenler ve sizin her daim hayatınız da olmak isteyenler olacak. Bu ayın tek yorucu tarafı ise dert dinleyici konumda olmak. Yorucu olsa da keyif aldığınız zamanlarda olacak elbet. Yıldızınız her zaman ki gibi düşük aman kazalara ve nazara dikkat edin. Kendinizi bol bol okuyun ve okutun. Bu ayın sonlarına doğru biraz bencilce davranacaksınız bu durumu abartmayın, empati yapın yeter. Kasım güzel bir ay olacak sizin için, duygularınızı güzel yönlendirin yeter ki. Şimdilik hoşça kalın.

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Kasım ayın da daha kararlı ve ne istediğini bilen bir Yay burcu izleyeceğiz. Duygularını her zaman derin yaşayan Yay’lar aynı zamanda mantıyla da hareket ettiğin de etrafa karşı saygıdeğer hale geliyor. Kısa yollarla ilgili beklentilerinizde bir duraksama olabilir. Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. 

Sizin farklı düşünceleriniz karşısında, onların tepkili davranışları ile karşılaşmanız, cesaretinizi kaybettirmesin. Kalıplaşmış düşüncelerden uzak kalmaya çalışıyorsunuz. Kardeş ve akrabalarla yaşayacağınız olumsuz olaylara karşı tedbirinizi alın ve size söylenecek gereksiz konuşmalara aldırmayın. 19 Kasım’da ay tutulması çalışma ve sağlık evinizde gerçekleşiyor. Sizin için sonuç önemli, bekleyin ve her şeye takılmayın. Maddi sorunların gündemi kapsamasıyla düşünceleriniz allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalar karşısında sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Anında çözüm bekleyen ödemeleriniz için gerekli şartları kısa vadede oluşturun. Duygusal konularda her şey sizin istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerinin sizin istediğiniz netliğe kavuşmayacak olması sizi takıntılı yapabilir. Bu dönem kısa vadeli çözümleri unutmalısınız. Olayları akışına bıraktığınız zaman her şeyin daha açık ve sade olduğunu göreceksiniz. Acele etmeyin.

Bu ay yakın hissettiğiniz insanların düşüncelerini fazla umursayacaksınız. Hakkım da kim ne düşünürse düşünsün kafasından çıkıyorsunuz artık. Çünkü Kasım ayın da insanların düşüncesi sizin için bir hayli önemli. 

Unutmamalısınız ki neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı sizden daha iyi bilen yoktur bu yüzden de kendinizi düzeltecek olan yine kendinizsinizdir. İnsanların düşüncelerini, fikirlerini bu ay bir kenara bırakıp mantığınızla hareket etmenizi isterim. Ben uyarımı yapayım da siz yine bildiğinizi okuyun. Kasım ayından mutlu çıkış yolu için hiçbir şeyi ertelememelisiniz ve yarım bırakmamalısınız. Kafanız da dönen düşünceleri de artık bir açıklığa kavuşturmalısınız. Artık düşünmek yok icraat var! Hoşça kalın.

OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2021 Kasım

Sevgili Oğlak’lar, sizce de artık her şeye çeki düzen vermenin vakti gelmedi mi? Zamana bırakmak diye bir şey yok artık. Kasım ayın da güzel düşünerek çözülmemiş mesele bırakmamalısınız. 19 Kasım’da aşk ve sosyal evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Hayatınıza yeni insanlar girebilir ve çok değişik gruplardan iş teklifleri alabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişilerin akıl ve zekasından da etkileneceksiniz. 

Arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirmek isteyeceksiniz. Mars finans evinize geçiyor ve önce size cazip gelebilecek kişilerin daha sonra size karşı takındığı tavırlardan olumsuz etkilenebilirsiniz. İlk hamlede kişilere onay vermeden beklemeli ve birçok olayın karşılaştırmasının özetini almalısınız. Akıllı olduğunuzu bilenler size temkinli yaklaşıyor. İyi niyetinizi kullanmak isteyebilirler.

 Düşünceleriniz yoğunlaşmış durumda. Her şeyin altı yapısını incelemekten yorgun düşebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyi gereksiz kıskançlık duyguları ile bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda değişik düşünceleriniz ve tavrınızla dikkat çekeceksiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Hayattan nasıl keyif alınacağını unuttunuz resmen. Kasım ayı kendinize gelmeniz için çok iyi bir fırsat. Sert yapınızdan vazgeçmelisiniz özellikle de Kasım 7’den sonra ortaya çıkacak fırsatlara karşı pozitif yaklaşmalısınız. Vurdumduymazlığınız yine zirve de. Bu sizi rahatsız etmiyor mu artık? Kafanızı toparlayıp kendinize gelmelisiniz. Sosyalleşmeye ihtiyacınız var, uyuşuk bir halde olmak size yakışmıyor. Kıskançlık konusuna gelirsek Kasım ayında sizi çıkmaza sokabilir. Mantığınızla hareket etseniz iyi olacak. Kasım ayı sizi bu nokta da uyarıyor. Kasım ayı sonlarına doğru sizi keyiflendirecek haberler alabilirsiniz. Bekleyin ve tadını çıkarın. Hoşça kalın.

KOVA 2021 KASIM AYI AYLIK BURÇ YORUMU

Güzel bir Kasım ayı sizi bekliyor sevgili Kova’lar. Yorgunluğunu alacak, sizi hem duygusal hem de fiziksel olarak rahatlatacak bir ay olacak. Alacağınız kararlar isabetli, yapacağınız işler bereketli olacak benden söylemesi. Kasım ayının tek can sıkıcı noktası sevilmeye olan ihtiyacınız bu ay da giderilmeyecek. Mars kariyer evinizde ilerlemeye başlıyor. 19 Kasım’da aile ve yuva evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Düşüncelerinizi yeniden şekillendirmekte fayda var. Sakin düşünmeli ve hiçbir şeye kızmamalısınız. 

Acil durumlar için karşınızdaki kişilere de fazla yüklenmeyin. Değişim içinde olduğunuz için bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi artırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Olayları kendi tarzınıza göre yorumladığınız için bazı yanlışlıklar yapabilirsiniz. Yönlendirmeye karşı olmanıza rağmen denemelisiniz. 

Değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Kariyerinizle ilgili sıkıntılı bir dönem içine giriyorsunuz. Mesleki konularda yapacağınız atılımlar havada kalabilir. Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşüncelerinizi paylaşmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde yanlış düşünceler içinde çevrenizi yargılarken, eleştirici olabilirsiniz. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacaktır. Aşk konusundaki ilginç gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız. Bazılarınız duygularını içinde saklayarak, platonik hisler içinde bulunacaklar. Aşkta geri planda kalmak istemiyorsunuz. Özellikle, derin dostluklar ve özel arkadaşlıklar için ilginç bir dönemdesiniz.

Peşinizde birileri varsa bu ayı iyi değerlendirebilirler 😊 Bu ay dinlenmeye olan ihtiyacınızı kendinize çok fazla vakit ayırarak giderebilirsiniz çünkü çok ihtiyacınız var. Geçmişte kalan konular zaman zaman aklınıza gelse de bu ay aklınızdan bir tekmeyle uzaklaştırın. Geçmişle hiçbir şekilde işiniz olmasın! Kasım ayının sonlarına doğru heyecan verici birtakım şeyler olacak gibi. Not alın. Sağlıcakla kalın.

BALIK 2021 KASIM AYI AYLIK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık’lar, melankolik havadan çıkmış, morali kolay kolay bozulmayacak, hayat enerjisi yüksek ve tutkulu bir Kasım ayı geçirmeye hazır mısınız? Evet Kasım ayı size çok iyi gelecek. Sevdiklerinize vakit ayırmaya hazır olun.19 Kasım’da ay tutulması iletişim evinizde gerçekleşiyor. Yurt dışı seyahatleriniz gündeme gelecek. Bu dönem, görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz. Mars uzun zaman beklediğiniz işlerinizle ilgili bazı olumlu sinyalleri de veriyor. Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine güçlü bir şekilde sarılmanızda fayda var. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içinde olacaksınız. 

Maddi çıkarlarınız yakın ilişkilerinizle bağlantılı ilerleyecek. Siz dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Kariyer evinizde Satürn sizi olumlu etkileyecek. İş hayatınızdaki pürüzlere dikkat etmelisiniz. 

Unuttuğunuz faturaların ve ödemelerin sizi sıkmasını istemiyorsanız borçlarınızı ve ödemelerinizi belli bir düzene oturtmalısınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Başarı size geç fakat kalıcı bir şekilde gelecektir. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma yeteneği ile yine de çevrenize örnek olmayı başaracaksınız.

 Ön yargılarınızı bir kenara bırakıp insanlara daha pozitif yaklaşabilirsiniz. Bu ay sizi pasif görmek istemiyorum. Cesaretli olmak size çok yakışıyor, kazanç sağlayacak konular da kullanmalısınız 😊 cinsellik dürtünüz hat safhada, normale çekmelisiniz. Önemli bir karar almak için 21 Kasım’a kadar bekleyin. Bu durum oldukça önemli. Yapmayı çok isteyip yapamadığınız işlerin temellerini bu ay da atmaya başlayacaksınız. Bu ayın keyfini bol bol çıkarın inşallah sevgili Balık’lar. Hoşça kalın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img