Ömer 33. Bölümde Neler Oldu? Son Bölümü İzle Ömer 33. Bölümde Neler Oldu? Son Bölümü İzle

Şiddetli yağış ve fırtınanın vurduğu İstanbul'da ilk tatil haberi geldi. Şile ilçesinde ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime 1 gün ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "İstanbul'da etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle Şile'de 20 Kasım Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Bu karara paralel olarak Şile'deki kamu kurumlarında çalışan hamile, engelli ya da kronik hastalığı bulunan personel de 20 Kasım'da idari izinli sayılacaktır."

 

 

Ara tatil, 10 Kasım'dan sonra başlayıp 20 Kasım Pazartesi günü sona erecek ve öğrencilere 7 günlük bir tatil imkanı sunacaktır. Ancak, kar tatili gibi durumlar için belirtilen illerde resmi bir tatil açıklaması yapılmadığına dair bilgi verilmektedir.

 

Yarıyıl tatili ise 22 Ocak 2024 Pazartesi günü başlayacak ve 2 Şubat 2024 Cuma günü sona erecektir. İkinci dönem ise 5 Şubat 2024 Pazartesi günü başlayacak ve 14 Haziran 2024 Cuma günü tamamlanacaktır. Bu tarihler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği resmi takvime dayanmaktadır.