Ana SayfaAstrolojiİkizler Burcu Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

İkizler Burcu Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

İkizler erkeği yönlendirebileceği ve kendisini anlayan kadınlardan hoşlanır. Özgürlüğünü kısıtlayan kadınlara yaklaşmayı tercih etmezler. İkizler erkeği istekleri doğrultusunda hareket etmeyi sever. Buna engel olmayacak ve hatta uyum sağlayacak kadınları severler. Sorumluluğu sürekli kendisi yüklenen kadınlardan uzak durmayı tercih ederler.
Kadınlarda Nasıl Özellik Ararlar?
Kendi ayakları üzerinde duran, güçlü kadınlar hep dikkatlerini çeker. Kendilerini yönlendirmeyecek ama aynı zamanda istedikleri zaman ikizler erkeğini yönlendirebileceğini gösteren kadınları severler. Aldıkları kararları sorgulamayan ve yargılamayan kadınlar hayatlarında her zaman tercih sebebidir. Kendisini sıkmayacak, rahatını bozmayacak kadınları severler. Sabit düşünceli ve yeniliklere kapalı kadınlardan hoşlanmazlar.
İkizler Burcu Erkeği İçin En Önemli Şeyler Nelerdir?
İkizler erkeği için annelik çok önemli ve en temel unsurdur. Kendi annelerine çok düşkün olurlar. Birlikte oldukları kadınlarda bilgi ve zeka ararlar. Bilgiye, zekaya, dış görünüşe ve kültür bilgisine çok fazla önem verirler.
Astroloji kuşağında eğitime en önem veren burç olarak adlandırabiliriz ikizler erkeklerini…
Bu yüzden birlikte oldukları kadınların eğitim seviyesi ve kültür yelpazesi onlar için çok önemlidir. İkili diyaloglara çok fazla önem verirler. Gizemli davranan kadınlardan hoşlanmazlar ama kendileri tam bir gizem abidesidir. İkizler erkeğini kesinlikle tanıyorum diyemezsiniz. Çünkü her zaman sizi şaşırtabilecek yeni huyları ortaya çıkabilir.
İkizler Erkeğini Etkilemenin Yolları 
İkizler erkeği sürekli olarak farklılıklar gösterir. Duyguları, hisleri her an değişim gösterebilir. Bu yüzden onları anlamakta etkilemekte oldukça zor olabilir. Ama bu burcun erkeğini anlamaktansa etkilemek kısa süreli bir birliktelik ise kolaylaşabilir.
Dış görünüme ve giyiminize dikkat etmeniz ikizler erkeğinin dikkatini kolaylıkla çekebilir. İkizler erkeği bütün sorumluluğu üzerine alan kadınları sevmedikleri halde sorumluluk sahibi insanlarla birliktelik kurmak isterler. Yani bilmeniz gereken en önemli şey gereksiz sorumluluk almayın ama aynı zamanda sorumluluk sahibi olduğunuzu ve onu istediğiniz zaman yönete bileceğinizi  ikizler erkeğine hem gösterin hem de hissettirin.
İstediğiniz ilişki uzun soluklu bir ilişki ise işiniz biraz daha zor. İkizler erkeği zeki, kültürlü ve eğitimli kadınları severler. Sabırlı olmanız sizin için büyük bir avantaj. Birliktelik yaşamak istediğiniz ikizler erkeğine, ona çok iyi bir arkadaş, çok iyi bir eş ve en önemlisi çok iyi anne olabileceğinizi gösterin.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img