Ana SayfaAstrolojiİkizler Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

İkizler Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

İkizler Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır
            İkizler burcu, giyimine önem veren, entelektüel, zarif ve kibar bir burçtur. Bu sebeple partnerinde de bunu görmek ister. Öğrenme isteği ve açık fikirliliği, konuşkanlığı, sohbeti daldan dala götürürken karşısındaki insanın karşısında susup kalması ya da sadece onaylamasını istemez. Bunun aksine daha fazla şey söylemeli, bu konuda daha çok bilgisi olduğunu ikizlere ispatlamalıdır.
 
            Aslında ikizler burcuna sapyoseksüel bir burç denilebilir. Zeki oldukları gibi zeki, bilgili, kendisini geliştirmeyi seven insanlardan hoşlanır. Paraya ya da maddiyata çok önem vermez onunla sahilde bir simit yemeniz de onu mutlu edecektir. Önemli olan gözlerinizdeki aşkı sizde görmesidir.
Nasıl Giyinen Erkeklerden Hoşlanır
            İkizler burcu, partnerinin kendisinin yanında daha paspal görünmesini istemez. Bu sebeple aslında ikizler için önemli olan bakımdır. Karşısındaki kişi onun yanına geliyor diye özenle hazırlanıyorsa mutlu olur. Çünkü kendisi için bir şeyler yapıldığını görür. 
İkizler Burcu İçin Cinsellik
İkizler burcu insanı astrolojide hava burcu sınıfındadır. Hava grubu burçları cinsellik konusunda rahattırlar. Hiçbir şeyden çekinceleri yoktur. Bu yüzden her şeyi doruklarına kadar yaşamaktan zevk alırlar. Bu burcun insanları cinsel fantezileri severler. En çok elleri, omuzları ve sırtlarından tahrik olurlar. Cinsel ilişki esnasında partneriyle konuşmaktan veya küçük oyunlar oynamaktan zevk alırlar. Çok çabuk sıkılabilirler. Bu yüzden aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmazlar, değişiklik şarttır.
 
İkizler Burcu İlişkide Neye Önem Verir
            İkizler burcu insanı için çapkın diyebiliriz. Bu yüzden bu burcun insanı sizinle flört mü ediyor yoksa gerçekten aşık mı ona karar verin. Eğer sizden kolay vazgeçebiliyor ise bilin ki sizinle uzun ilişki düşünmüyor. Ama eğer sizinle sürekli konuşuyor, hep yanınızda olmak istiyor, hatta sürekli aslında hiç yapmadığı şeyleri yaptığını söylüyorsa bilin ki aşk kapısını çalmış demektir. İkizler burcu insanının ilişkide en çok önem verdiği şey aşktır.
 
            Aşk yerini sevgiye bırakabilir evet ama sevgiden başka bir mecraya asla devredilmemelidir. Çünkü bir ikizlerin ilişkisini ayakta tutan tek şey partnerine olan aşkı ya da büyük sevgisidir. Bunun yanında cinsellik ikizler için önemlidir. Cinsel yönde eğer eksik hissediyorsanız bu konuda bir şeyler yapmanız gerekli. Çünkü cinsel yaşamı eğlenceli olan ikizler bu konuda sorun çıkarabilir.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img