Ana SayfaAstrolojiHangi Burçların Bedduası Tutar?

Hangi Burçların Bedduası Tutar?

Bazı burçlar çok zor sinirlenir ve kızar ama bazı burçlar vardır hem çok kolay sinirlendirirlir hem de kolay sakinleşir. Terazi burcu insanları genellikle en ılımlı ve uyumlu insanlar olarak bilinir, kendilerini kavgaya sokmak istemez ve kavga olan ortamdan hep uzaklaşmaya çalışır. Zoraki de olsa eğer Terazi burcu bir kavgaya girmiş ise kendi hakkını en iyi savunan burçların başında gelir. Zor kızan bu burcun insalarının bedduası genellikle tutar. Aman siz hem kavgaya girmemeye hem de Terazi burcunun bedduasını almamaya çalışın.

Bedduası tutan diğer burç ise Kova Burcu

Kova burcu öncelikle kendi özgürlüğüne düşkün ve diğer insanlara pek karışmayan tutum sergiler. Kavgaya tutuştuklarında sizi hayli şaşırtacak küfürler ve beddualar bu burca mensup kişilerden çıkar. Kova burcu insanları hayatın genelinde yaratıcı oldukları kadar beddua ve duada da yaratıcıdırlar. Kova burcunun dua kapıları her zaman açıktır.

Aslan ve Başak Burcu

Dua kapısı ardına kadar açık olan diğer burçlarımız Başak ve Aslan burcu. Bu iki burcun mensuplarının ettiği dualar tutar. Aman siz Başak ve Aslan burcu ile inatlaşıp kavgaya tutuşmayın. Eğer Başak burcu ve Aslan burcu insanlarının ahını alırsanız muhtemelen karşılığını görürsünüz. Kolay sinirlenen Başka ve Aslan burcu insanları beddua etmeyi sevmese bile bu konuda yaratıcı olabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img