Ana SayfaAstrolojiHaftalık burç yorumlarımız (25 Nisan - 1 Mayıs 2022)

Haftalık burç yorumlarımız (25 Nisan – 1 Mayıs 2022)

Aylık burç yorumlarına göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aralık ayında neler bekliyor? 25 Nisan- 1 Mayıs Haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU:

Bu hafta Pazartesi, salı ve çarşamba günleri hastane ile ilgili işleriniz varsa bunu halledebilirsiniz. Meditasyon ve şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ilişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanarak insanların içinde fark edilmek isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri maddi ve manevi kazanç konularınız gündeme gelebilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz.

 Aynı zamanda çocuklu biriyseniz. Çocuğunuza biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. İlişkilerinizde sorun yaşama olasılığı en aza indirgemek için elinizden geleni yapmanız gerekebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU:

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. İş toplantıları yapabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katılabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri hastane ile ilgili konular gündeme gelebilir. Psikolojik olarak gerginlikler hissedebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ilişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanarak insanların içinde fark edilmek isteyebilirsiniz.

 Bu hafta ticari anlamda önünüzü görmek için güzel girişimlerde bulunabilirsiniz ama özellikle borsa, dolar, kripto para gibi sonunun nereye gideceği belli olmayan alanlarda ciddi bir biçimde dikkatli olmanızda fayda var. Kazanabilirsiniz, ama daha fazlası için paranızı riske attığınızda, hayat da size bir gol atabilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU:

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri iş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İş görüşmelerine katılabilirsiniz. Sözleşmeler yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. İş toplantıları yapabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katılabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri hastane ile ilgili konular gündeme gelebilir. Psikolojik olarak gerginlikler hissedebilirsiniz. Meditasyon ve şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

 Bu hafta ailenizle, sevdiklerinizle gayet güzel zaman geçirebileceğiniz bir dönemden geçecek olabilirsiniz. Ev tadilat işleri de var! Arada kariyerle ilgili bazı sevimsizlikler, iş konusunda fazla akıl yürütme ve kararsızlıklar yaşayacak olsanız da sizin için olumlu bir hafta diyebiliriz. Bol bol dinlenerek ve sevdiklerinizle yan yana zaman geçirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img