Ana SayfaHaftalık Burç Yorumları- 9 Eylül -15 Eylül 2019 Haftası Burçlar
Array

Haftalık Burç Yorumları- 9 Eylül -15 Eylül 2019 Haftası Burçlar

Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod,9 eylül haftası astroloji

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 9 EYLÜL-15 EYLÜL 2019

Haftaya önemli kariyer planlarıyla adım atıyorsunuz. Bu hafta iş toplantılarınız sonucunda anlaşmaların altına atacağınız imzalar bağlayıcı olur. Bu nedenle tüm detayları gözden geçirip son kararınızı acele etmeden vermelisiniz. Kurumsal yapıların tepe noktasındaki yöneticilerle iletişim kurmak sizin için önem olacak. Hafta ortasında hayatınızdaki stresi dengelemek için aktif spora başlayabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz seyahatlerde yeni tanışacağınız insanlar sizin için heyecanlı bir başlangıcın kapısını aralayabilir. Hafta sonunda Balık burcunda meydana gelecek dolunay, enerjinizi düşürse de çevrenizdekilerle yoğun empati kurmanızı sağlayacak. Zira iletişim gezegeni Merkür ile ilişkileri yönlendiren Venüs, ikili bağlarınızı temsil eden 7. Evinizde bir araya gelecekler.

Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img