Ana SayfaAstrolojiHaftalık Burç Yorumları: 26 Temmuz-1 Ağustos Haftalık Koç, İkizler, Başak ve Diğer...

Haftalık Burç Yorumları: 26 Temmuz-1 Ağustos Haftalık Koç, İkizler, Başak ve Diğer Burç Yorumları

26 Temmuz-1 Ağustos haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında hayatınıza yön verecek gökyüzü olayları ve yorumları ! 26 Temmuz-1 Ağustos haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının haftalık yorumları… İşte 26 Temmuz-1 Ağustos 2021 haftası burç yorumlarınız.”

KOÇ BURCU:

Bu hafta aşk, ilişk, konularında daha özenli ve dikkatli olmanızda fayda var. Aynı zamanda çocuklu biriyseniz. Çocuğunuza biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. İlişkilerinizde sorun yaşama olasılığı en aza indirgemek için elinizden geleni yapmanız gerekebilir.

BOĞA BURCU:

Bu hafta ticari anlamda önünüzü görmek için güzel girişimlerde bulunabilirsiniz ama özellikle borsa, dolar, kripto para gibi sonunun nereye gideceği belli olmayan alanlarda ciddi bir biçimde dikkatli olmanızda fayda var. Kazanabilirsiniz, ama daha fazlası için paranızı riske attığınızda, hayat da size bir gol atabilir.

İKİZLER BURCU:

Bu hafta ailenizle, sevdiklerinizle gayet güzel zaman geçirebileceğiniz bir dönemden geçecek olabilirsiniz. Ev tadilat işleri de var! Arada kariyerle ilgili bazı sevimsizlikler, iş konusunda fazla akıl yürütme ve kararsızlıklar yaşayacak olsanız da sizin için olumlu bir hafta diyebiliriz. Bol bol dinlenerek ve sevdiklerinizle yan yana zaman geçirin.

 YENGEÇ BURCU:

Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve bir adım adım ötenizdeki insanlarla harika zaman geçirmemeniz için bir neden yok. Bu süreçte para konusuna dikkat ettiğiniz takdirde sizin için gayet olumlu gelişmeler de bu konuda olacak gibi durmakta.  Bu hafta sizin için artık sevdiklerinize dair biriktirdiklerinizi çıkarma zamanı.

ASLAN BURCU:

Bu hafta özellikle para ve parayla ilgili konularda hem çarpıcı güzel, hem de sıkıcı bazı konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Hayata daha olumlu bakan bit karakteriniz varsa bu hafta kazanan, mutlu olan siz olacaksınız demek mümkün. Bu nedenle şu an retro gezegenleri de işin içine katarsak etkili bir farkındalık yaşamanız olası.

BAŞAK BURCU:

Kendinizi bu hafta daha çok içe dönük ve kapalı hissedebilirsiniz. O nedenle mümkün mertebe kendinizi daha sosyal bir yerde konumlandırmaya bakın. Çünkü içe kapandıkça daha da asosyal kişilik özellikleri gösterme riskiniz var. Bunun yanında kas ve ayak ağrılarına çok daha dikkat etmeniz sizin için iyi olur.

TERAZİ BURCU:

Çok daha şanslı ve sosyal bir haftadan geçecek olabilirsiniz. O nedenle kendinizi tanımadığınız insanlarla yan yana getirmeye bakın. Bu sizin hem havanızı değiştirecek hem de gönül meselelerinde güzel gelişmelere de kapınız açılacak diyebilirim. Bu haftayı çatık kaşlı geçirmemeye gayret edin.

AKREP BURCU:

Bu hafta iş ve kariyer, kendinizi konumlandırdığınız alanlarda bazı eleştiriler alabilir veya siz kendinize çok fazla yüklenecek olabilirsiniz. Bu hafta aşk, romantizm ve ilişkilerden kendinizi biraz uzak tutun derim. Dikkatinizi işe ve kariyere verin. Bu hafta ekeceğiniz tohumlar size misliyle ileride dönebilir.

YAY BURCU:

Bu hafta gerilimli bir süreçten geçmeniz olası. Özellikle yurt dışı veya bir üst mahkemelere devredilmiş meseleleriniz varsa sorunlar yaşamanız olası. Bunun yanında ortağınızın veya eşinizin yakın çevresiylede bazı gerekli, gereksiz gerginliklere de açık duruyorsunuz. Bu haftayı biraz daha sakin geçirmeye bakın.

OĞLAK BURCU:

Başkalarının parası, miraslar, nafaka, sigorta, cinsellik, eşinizin parası, yeniden doğduğunuzu düşündürtecek krizler, ameliyatlar, rüyalar, sigortalar, resmi işler vb. gibi konuları anlatan çok da sevimli olmayan bu başlıklarda kendinizi uğraşırken, koştururken bulabilirsiniz. Planlı olursanız bu ve buna benzer konularda sıkıntılar yaşamazsınız.

KOVA BURCU:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta size pek de sevimli bakmayan insanlara çok dikkat edin. Hele bu insan veya insanlar yakın çevrenizdeyseler hayal kırıklığına hayli açıksınız demektir. Elbette hayat bu, herşey bizler için, ama nankörlüğü, vefasızlığı da haybeden sineye çekmek bir yerden sonra insanı bezidirir. Kendinize haksızlık etmeyin bu hafta.

BALIK BURCU:

Oldukça önemli değişimlerin bu hafta kararını maddi manevi başlıklarda alabilirsiniz. Ama bütün bu macerada sizin için bazı çok yakın bildiklerinizin engellemeleri ile de karşılaşabilirsiniz. O nedenle gelecek tepkileri dinleyin ve tarafsızca değerlendirin. Kim iyi niyetli, kim kötü niyetli önünüze bu hafta bir bir serilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img