Ana SayfaAstrolojiHaftalık Burç Yorumları- 21 Aralık -27 Aralık Haftası Burçlar

Haftalık Burç Yorumları- 21 Aralık -27 Aralık Haftası Burçlar

Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 21 ARALIK – 27 Aralık 2020 astroloji

Yeni 3 yıla adım atarken hızlı değişimlere en kolay adapte olmak konusunda şimdiden kendinizi tebrik edebilirsiniz. Artık kariyerden ve ailenizden ziyade gelecek hedeflerinize daha fazla konsantre olmak isteyeceksiniz. Ama Pazartesi günü, Güneş Oğlak Burcu’na geçerek, size 1 ay boyunca iş hayatınızdaki süre giden işleri ve ilişkileri bir toparlama şansı tanıyacak. Bu sürede aile ile ilgili de pek çok konu sonuçlanır. Sanki kurumsal hayattan yavaş yavaş uzaklaşıp kendinize yeni bir rota belirlemenin planları içindesiniz. Özellikle Çarşamba günü otorite figürleri ve devlet kuralları karşısında gerilmemeye, sakin bir tavır takınmaya özen göstermelisiniz. Cuma günü zihninizde yanan parlak bir ampul sayesinde maddi kazancınızda bir artış gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi konuşturma zamanı.

Hafta başından itibaren ilişkiler alanında adeta bitmek bilmeyen bir dans partisine davet ediliyorsunuz. Güneş ile birlikte pek çok gezegenin Terazi burcundaki yolculuğu, sizi sosyal hayatın içine mıknatıs gibi çekerken, hem özel hem kariyer hayatınıza renkli bir hareket taşıyacak. Hoş, zarif, kaliteli ve kültür düzeyi yüksek sosyal gruplarla birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişinin beklentilerine bu hafta kulak vermeli, uyumlu ve dengeli bir şekilde ilişkinizi sürdürmelisiniz. Hafta ortasında yönetim kadrolarıyla sıkıcı bir toplantı yapmak zorunda kalsanız da hafta sonundaki Yeni ay size yeni iş imkan ve tekliflerinin kapısını aralayacak.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img