20 Kasım 2023 - 26 Kasım 2023 haftasında, enerjik bir hafta yaşanması bekleniyor. İş ve kariyer alanında ilerlemek isteyenler için güzel fırsatlar söz konusu olabilir. Yeni projeler veya iş teklifleri alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla daha iyi bir iletişim kurmak ve işbirliği yapmak için çaba sarf edebilirsiniz.

Aşk ve ilişkiler alanında da hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. İlişkisini güçlendirmek isteyenler için romantik ve duygusal bir dönem olabilir. Yalnız olanlar için ise yeni bir aşk veya flört şansı mevcut olabilir.

Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir dönem olabilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutun ve tasarruf etmeye özen gösterin. Beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz, bu yüzden bütçenizi iyi yönetmek önemlidir.

 

KOÇ

Merakınızın artmasıyla birlikte çıkmaz yollara sapmamak için sorgulayıcı yanınızı bir kenara bırakmanız gerekebilir. Maddi konularda tasarruf yapmaya yönelebilir ve eğlenceye ayırdığınız bütçeden tasarruf etmeyi düşünebilirsiniz. İş arayışında olan Koç burçları yakın zamanda mutlu edici iş teklifleriyle karşılaşabilirler. Ancak ısrarcı bir karaktere bürünmeniz nedeniyle çevrenizdeki kişiler sizden uzaklaşmak isteyebilirler.

BOĞA

Geleceğiniz için planlar yaparken çevrenizdeki kişilerin görüşlerini de dikkate almanız önemli olabilir. Fikirlere esnek yaklaşmanız ve kendinizi iyi hissetmeniz için aktiviteler veya hobilerle ilgilenmeniz önerilebilir. Doğuştan gelen yeteneklerinizi geliştirmek size moral kaynağı olabilir.

İKİZLER

Bugün farklı yaşantılara veya efsanevi hikayelere ilgi duyabilirsiniz. Angarya işlerden kaçınmak ve maddi konularda iyi hesaplamalar yapmak önemli olabilir. Sosyal medya üzerinden tanıştığınız bir kişiye karşı duygusal hisler hissedebilirsiniz ancak bu duyguları iş ilişkisiyle karıştırmamanız önerilir.

YENGEÇ

Geçmişe dönük ve melankolik bir süreç yaşayabilirsiniz. Ancak kendinizi ihmal etmediğinizden emin olmalısınız. Evde zamanınızı verimli geçirecek uğraşlar bulabilirsiniz. Kendinizi analiz etmek ve kim olmak istediğinizi belirlemek için iyi bir zaman olabilir. İçinizdeki çocuğa izin vererek iyi hissedebilirsiniz.

 

[PAGE]

 

Aslan burcu için:

 • Ayın etkileriyle birlikte mutlu hissetmeye başlanacağı belirtilmektedir.
 • Unutkanlık problemi yaşanabileceği ancak not almanın geçici çözüm olabileceği belirtilmektedir.
 • Gereksiz para harcamamaya dikkat etmek gerektiği vurgulanmaktadır.
 • Aşk hayatında beklenmedik hareketlenmeler ve sürprizler yaşanabileceği belirtilmektedir.
 • Kariyerde durgun bir dönem olacağı ancak güneşli günlerin geleceği ifade edilmektedir.
 • Sağlık konusunda önlemlerin daha fazla gözden geçirilmesi gerektiği belirtilmektedir.

Başak burcu için:

 • Düzenli ve rutin bir yaşam tarzının sıkıcı hale gelebileceği ifade edilmektedir.
 • Hayatında değişiklikler yapmanın gerektiği fark edilebileceği belirtilmektedir.
 • Duygusal geçiş dönemleri yaşanabileceği ve agresif anlarda dikkatli olunması gerektiği belirtilmektedir.
 • Aşk hayatında partnerden alınan küçük sevgi sözcüklerinin bile iyi hissettireceği ifade edilmektedir.
 • Maddi konularda finansal desteklere açık olunması ancak destekleri borç olarak görmek gerektiği vurgulanmaktadır.

Terazi burcu için:

Burçlar 28 Kasım 2023 Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 28 Kasım 2023 Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Astroloji
 • Var olan gizemleri çözmek için enerji sarf etmenin gerektiği belirtilmektedir.
 • Bilgi birikimi oluşturmanın ideal bir dönem olduğu ifade edilmektedir.
 • Farklı bir yöreye ait yemeği yapma veya yeme konusunda heves duyulabileceği belirtilmektedir.
 • Geçmişte yapılan kariyer yatırımlarının meyvelerini vermeye başlayacağı ifade edilmektedir.
 • Doğuştan gelen güçlü bir kariyer yapısının olduğunun fark edilmesi gerektiği vurgulanmaktadır.

Akrep burcu için:

 • İş veya uğraş arayışlarına girilebileceği belirtilmektedir.
 • Katılmadığı tecrübelerin pişmanlık yaratabileceği ifade edilmektedir.
 • Yapılan işlerde karamsar düşünmek yerine kat edilen yolun enerji vereceği ifade edilmektedir.
 • Beklentilerin düşük olduğu bir dönemde olumlu sonuçların umutları yeşerteceği ifade edilmektedir.
 • Aşk hayatında durgun bir döneme girilebileceği ve ilişkilerden uzak kalma isteğinin olabileceği belirtilmektedir.
[PAGE]

YAY

Bugün içinde hissettiğiniz duygular kalbinizin en derinliklerine kadar yayılıyor gibi olabilir. Bu, aşkı düşündürebilir size. Yakın bir gelecekte bir anda gelişebilecek aşkla ilgili konular sizi heyecanlandırabilir. Ancak bu konuda aceleci davranmamaya özen göstermelisiniz. Kontrol etmekte zorlandığınız konularda kendinizi yavaşça dengeye getirmeye yaklaşıyorsunuz. Bugün dikkat seviyenizin yükselmesi mümkün olabilir. Özellikle önümüzdeki dönemde yaklaşan faturalar, önemli etkinlikler ve halledilmesi gereken işlerinizde veriminizin yüksek olabileceği bir döneme giriyorsunuz. İçinizdeki bu gücü hissetmeniz yeterli!

OĞLAK

Sizinle ilgili bazı olumsuz konuların gündemde olması sizi çok rahatsız edebilir. Ancak bu tür konulara çok fazla önem vermemeniz gerektiğini bilmenize rağmen, istemeden de olsa gereksiz konulara odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aile içinde bazı gelişmeler sizi evinize daha fazla bağlı hissettirebilir. Eğer partnerinizle son birkaç haftada ufak tefek anlaşmazlıklar yaşadıysanız, bugün olumsuzlukları bir kenara bırakıp gönül kazanmak için fırsatları değerlendirmelisiniz. Kariyerinizle ilgili endişeleriniz aslında küçük kuruntulardan ibaret. Yakın arkadaşlarınızla iş birliği yapma konusunda içinizde bir istek olabilir. Bu isteği değerlendirin ve eğer sonuçları sizi mutlu edecekse bugün harekete geçmek için ideal bir zaman.

KOVA

Çalışkan bir yapınız olduğunu farkındasınız. Önünüzde hiçbir engel olmadan bu yapınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için hiçbir sınırlama yok. Uzun vadede ne istediğinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gereken bir gün olacak. Mevcut ilişkinizde olumlu yönde ilerlemeler gündeme gelebileceği bir zaman dilimindesiniz. Aşk hayatınıza heyecan katmak ve ilişkinizi yenilemek için ideal fırsatlar ortaya çıkacak. İşinize yarayacak konularda risk almaktan çekinmeyebilir, gerçekleşme olasılığı düşük olsa bile bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi dışa çıkarmayı unutmayın. Başarı hevesiniz enerjinizi yükseltecektir.

 

BALIK

 

Balık burcu olarak, uzun vadeli yatırımlarınıza karşı özverili bir mücadele vererek hırslarınızı gerçekleştirmek için çaba harcıyorsunuz. Bu mücadeleyi kazanacak olan siz olacaksınız ve bu başarı sizi mutlu edecek. Ancak şu anda kim olduğunuzu ve dünyaya sunduğunuz değeri sorgulama zamanı geldi. Yakın geçmişte ve yakın gelecekte biriktirdiğiniz işlerinizi hafifletmek için adımlar atmanız gerekiyor. Bu birikimler zamanla ağırlığa dönüşecek ve gücünüzü azaltacaktır. Kariyerinizde, üstünüzdeki kişilerle olumlu ilişkiler kurarak pozitif izlenimler bırakmanız önemlidir. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, yoksa yorgunlukla karşılaşabilir ve üretkenliğinizde zorluk yaşayabilirsiniz. Bunların üstesinden gelmek için pratik fikirler geliştirebilirsiniz.