Ana SayfaHaftalık Burç Yorumları 19-25 Ağustos 2019 Haftası
Array

Haftalık Burç Yorumları 19-25 Ağustos 2019 Haftası

Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Koç burcu için ağustosun ikinci yarısında daha tehlikeli kararlar beklemektedir. Artık bu tür kararların verilmesi ve daha sağlam adımlarla hayata dair adımlar atılmalıdır. Bu hafta artık, yapılan planların, yüksek enerjinin pasif yapıdan aktifliğe ve eyleme dönüşmesi gerekmektedir. İş dünyası ile alakalı olumlu sonuçlar alınacaktır. Hayata renk katmak adına küçük tatil planları yapılabilir. Bu daha iyi ve daha sağlıklı kararlar alınmasını sağlayacaktır.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Yatırım kararlarında daha dikkatli olunmalı aksi takdirde telafisi zor bir döneme girme riski söz konusu olacaktır. Bunun yanı sıra kişisel bakım ve güzel bir cild için uygun bir hafta, bu zaman dilimini içindedir. Çok yoğun tempoda devam eden iş hayatına, aile ve arkadaş çevresi ile birlikte bir arar verilebilir. Dinlenmenin ardından daha motive olmuş bir şekilde iş hayatına başlanmalıdır. Bu sayede daha enerjik ve verimli bir şekilde çalışma imkanı olacaktır. Yeni tanışılan dostalar ile duygusal adımlar atılabilir. Bu durum hayata daha farklı renkler katacaktır. Düzenli hayata bir adım aynı zamanda aile için küçük bir adım olacaktır. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Bu haftada duygusal ilişkilerde problemler yaşanabilir. Sorun bekletişi içinde olmak gerekir. Ama sorunlara daha akılcı ve sağduyulu yaklaşarak çözülecek cinsten sorunlardır. Ardından daha olumlu sonuçlar ortaya çıkacaktır. Uluslar arası ilişkilerde gelişme söz konusu olacaktır. Bu fırsatların daha iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Ruh dünyasında dalgalanmalar olacaktır. Bu durumlarda dengeli tavırlar sergilenmelidir. Duygusal ilişkileri de yansıyacak durumlar ortaya çıkabilir. Anlayış ve empati ağırlıklı bir hafta geçirmek daha iyi zaman geçirilmesini sağlayacaktır. 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Bayadır beklenen iş haberleri olumlu olarak alınabilir. Bu fırsatlar iyi değerlendirmelidir. Bu hafta bol kazançlı bir hafta olacaktır. İş dünyasında sürekli olarak gelişme yenilenme hedeflenmelidir. İş dünyasına ayrılan vakit biraz yorabilir fakat hafta sonuna küçük bir tatil kaçamağı iyi gelecektir. İyi yatırımlar yapmak için uygun bir dönem. Yatırım hem maddi hem de manevi olabilir. Sanatsal faaliyetlerin etkin olacağı bu hafta daha pozitif bir hafta olacaktır. Öte yandan bu dönemde başlanacak kurs ve spor merkezlerinden daha verimli sonuçlar alınacaktır.

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Geçen haftaya nazaran daha sakin olacak bu hafta, aslan burcu için şans ve fırsatlarla dolu bir hafta olacaktır. Planlanan bir çok plan ve program somut bir hal alacaktır. Dostlarla ve duygusal ilişkilerde sabit ve stabil bir hafta geçirilecektir. hafta sonuna küçük planlar ile mutlu zamanlar geçirebilir. Bunun için hafta gelir düzeyinde meydana gelecek olan olumsuz etkilerden mümkün olduğunda az etkilenmeye çalışılmalıdır. Aile ve dost çevresinden küçük hediyelere gelecektir. Aslan burcu yapı itibariyle dobra bir karakteri olması nedeniyle iş arkadaşlarınızla tatsız durumlar ortaya çıkabilir. Dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu sayede bu haftanın negatif enerjisi fazla etki etmeden atılmış olacaktır. 

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Başak burcu için bu hafta bomba gibi bir hafta olacaktır. Bütün yıl verilen emeklerin karşılığı bu hafta alınacaktır. Dikkat edilmesi gereken bu süreci dikkatli ve ferasetli bir  şekilde yönetmektir. Akademik çalışmaların, reklam ve pazarlama işlerinin daha ön plana çıkacağı bir haftadır. Başak burcu olumsuzluklarla geçirdiği geçen haftayı bu hafta telafi edecektir. Aile ilişkilerinde de yaşanacak sorunlar da çözüme kavuşacaktır. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Duygusal ilişkilerde oldukça hareketli bir hafta bekleniyor. Bu hareketlilik hem olumlu hem olumsuz olabilir. Süreçteki tavırlar olumlu mu ya da olumsuz mu olacağında belirleyici olacaktır. Bundan dolayı özellikle dengeli bir ruh ve hareket hali sergilenmelidir. Bu süre zarfında bedenen ve ruhen yorgunluklar söz konusu olabilir. Hafta sonuna sosyal zaman ayırmak iyi gelecektir. Bunun yanı sıra sivil toplum kuruluşların faaliyetlerinde görev alarak, daha iyi hissedilebilir. İyilik ve sevinç yaşanacak durumlar ortaya çıkacaktır. Bütün bu hareketliliğin ardından mutlaka dinlenilmeye zaman ayrılmalıdır. Aksi takdirde sağlık açısından problemler yaşanabilir. 

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Akrep burcu için sorun çıkması kaçınılmaz bir şeydir. Bundan dolayı olgunluğu ve soğuk kanlı tavırlar sergilenmelidir. Sorunların daha az önemsenmesi gerekmektedir. Hayatta hiç bir sorunun kalıcı olmadığı ve tüm sorunların son bulduğu bilincine varılmalıdır. Yıl başından beri yapılan planların ve çalışmaların sonucunu almak için biraz daha zaman ihtiyaç var. Şu an için planlı bir şekilde çalışmaya devam edilmelidir. Daha güzel günler gelecektir. 

YAY BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Bu haftanın en önemli özelliği kariyer planlamasıdır. Yapılan iş başvurularından olumlu sonuçlar alınabilir. Bundan dolayı yeni bir iş hayatına hazırlık yapılmalıdır. İş odaklı hareket edilerek istenilen sonuca varılacaktır. Aşk dünyasında da işler daha iyi gitmektedir. Kariyerin başlaması ile birlikte evlilik planları da yapılabilir. Önemli olan bu sürecin sağlıklı ve sağ duyulu bir şekilde yönetilmesidir. 

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Her manasıyla pozitif geçecek bir dönemdir. Dil kursu, kişisel gelişim gibi eğitimler içinde uygun bir hafta olacaktır. Kariyer faaliyetlerine özen gösterilmeli ve her şans incelikle incelenmeli ve doğru karar verilmelidir. Haftanın sonunun ikinci yarısı için aile ilişkilerinde ziyaretler gerçekleştirilebilir ve ilişkiler kuvvetlendirebilir. Yengeç burcu için bu hafta oldukça olumlu bir hafta olacaktır. Mümkün olduğunda iyi değerlendirilmelidir. 

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

İş dünyasında projelere hız verilecektir. Kariyer basamaklarını daha hızlı bir ivme kazandırabilir. Daha pratik işler ve analitik kararlar alınabilir ve ofis dekorasyonunda değişikler yapılması için uygun hafta geçirilebilir. Finansal süreçlerde, iş dünyasına bağlı olarak daralma olabilir. Bundan dolayı iktisadi tasarruf yapılması gerekmektedir. Kalıcı bir süreç olmamakla birlikte eğitim kararlarına yansıyacak durumlarda söz konusu olabilir. Bu hafta sürekli hareketli bir hayattan daha sabit yaşama geçilecektir.  Bu da dinlenmeye ve sosyal yaşama daha önem verileceğini göstermektedir. 

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU 19 AĞUSTOS-25 AĞUSTOS 2019

Balık burcu duygusal ilişkilerde iniş ve çıkışlar yaşayacaktır. Bu karşı tarafı yoracaktır. Balık burcunun karakteristik yapısında dalgalanma sürekli vardır. Ama kontrol edilmediği takdirde ilişkilerde kötü sonuçlar doğuracaktır. Haftanın ikinci yarısında kariyer çalışmaları ve etkinlik ağırlıklı olacaktır. Bu çerçevede daha verimli olmak için, zihni yoracak tüm faaliyetlerden uzak durulmalıdır. Yoğun geçecek olan bu haftadan sonra hafta sonuna küçük bir tatil köyü iyi gelecektir. 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img