Fethullah Gülen Yahudi Mezarlığına Gömüldü

İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in öldüğünü ve Amerika'da yahudi mezarlığına gömüldüğünü iddia etti.

Fethullah Gülen Yahudi Mezarlığına Gömüldü

İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in öldüğünü ve Amerika'da yahudi mezarlığına gömüldüğünü iddia etti. İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, SuperHaber sitesine verdiği röportajda  FETÖ lideri Fetullah Gülen hakkında  "Fetullah Gülen öldü" dedi.

Akşit röportaj verdiği gazeteciye "FETO öldürüldü hanımefendi, sağ değil. Yaşamıyor şu anda Yahudi mezarlığında mezarı da... " dedi.

"Yoksa bizim polis onu getirecekti Türkiye'ye, şimdi onun öldüğünü biliyor bizim polislerimiz. Burada papaz var ya bir tane 'onu vermezseniz biz de bunu vermeyeceğiz' diyorlar.

Öldürdüler onu, çoktan öldü. Öldüğü yeri de biliyorum ben; New Jersey'de... Yahudi mezarlığında gömüldü.

İstihbaratta adamın var mı, özel konuşabileceğin adam varsa sorabilirsin. Yok oldu gitti."

Daha öncede Fettullah Gülen'in kanser olduğu iddia edilmişti.

İLAHIYATÇI CEVAT AKŞİT KİMDİR?

1938′ de Denizli-Yatağan' da doğdu.Henüz dört yaşındayken babası şakir ali ağırbaşlı' yi kaybetti.Annesi havva hanım onu büyütmüştür. İlkokulu bitirdikten sonra iki sene amcası Zühtü Akşit' ten Kur' anı Kerim ve arap dili dersleri almıştır. 1952′ de Isparta İmamhatip Okulu'na girdi.
1958 yılında müezzin olarak atama edildiği Fatihzeyrek'teki Ümmü Gülsüm Mescidi'nde uzun seneler Mehmed Zahid Koktu tarafından öğrenim gördü. 1963′ te İstanbul şehri yüksek islam enstitüsü ve 1965′ te istanbul şehri üniversitesi hukuk fakültesi olmak üzere 2 ayrı fakülteyi birarada bitirdi. 1975′ te hekim,1980′ de doçent,1988′ de islam hukuku profesörü oldu.
Cevat Akşit şu anda ana bilim dalı başkanlığı yapmış ve emekli olmuştur.4 çocuk babasıdır. TV olarak SEMERKAND TV ve TV5 kanallarında sıklıkla vaazlar vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER