Fatih Portakal: İnce'ye Güven Kalmadı

Ünlü haber spikeri Fatih Portakal twitterdan CHP kurultayını değerlendirdi. Artık Muharrem İnce ve Kılıçdaroğlu'nun güven vermediğini yazdı.

Fatih Portakal: İnce'ye Güven Kalmadı

Ünlü haber spikeri Fatih Portakal twitterdan CHP kurultayını değerlendirdi. Artık Muharrem İnce ve Kılıçdaroğlu'nun güven vermediğini ve yeni güven verecek insanlara ihtiyacın olduğunu yazdı.

Biz de Fatih Portakal gibi düşünüyoruz maalesef milyonlarca kişiyi peşine takmayı başaran Muharrem İnce artık ne seçmen gözünde ne de partisi içinde güven duygusu yaratabilecek durumda değil. Kısacası Muharrem İnce seçim öncesi yakaladığı havayı kendi elleriyle dağıttı ve istese dahi artık bu rüzgarı yeniden estiremez. Hem Kılıçdaroğlu hem de Muharrem İnce'nin politik başarıları ulaşabileceği en üst seviyeye ulaştı ve artık hızlı bir inişte.

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, 'Olağanüstü Kurultay için gerekli olan yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır.Görmek isteyen MYK üyemiz “yarın saat 11.00’e kadar” değil istediği saatte imzaları görebilir. ' demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER