Günlük Burç Yorumları 15 Mayıs 2021 Cumartesi günlük burç yorumları! 15 Mayıs 2021 burçlara göre günlük yorumlar

15 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sitemizden okuyabilir ve gününüzü planlayabilirsiniz. 15 Mayıs Cumartesi Nuray Sayarı ve hande Kazanova Günlük Burç Yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Bugün15 Mayıs’ta burcunuz aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 15 Mayıs 2021 Cumartesi Nuray Sayarı ve Hande Kazanova Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 15 Mayıs 2021 Cumartesi günlük burç yorumları! 15 Mayıs 2021 burçlara göre günlük yorumlar
15 Mayıs 2021 - 13:49
 


 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji15 Mayıs 2021 Cumartesi Koç Günlük Burç Yorumlar

Bugün sizin için duygusal olarak biraz yoğun geçebilir. Duygularınızın gününüzü tamamen etkisi altına almasına izin vermemelisiniz. İkili ilişkilerde ise zorluklar yaşadığınız önemi geride bıraktığınızı söyleyebiliriz. Bu sayede karşınızdaki kişi ile daha başarılı bir iletişim gerçekleştireceksiniz. Bir takım ortaklıklar içerisine girmişsiniz. Bu konuda sizin biraz canınızı sıkacak bazı gelişmeler yaşanabilir ve bu gelişmeler karşısında ani çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sakin olmanızda fayda var çünkü böyle davranmanız durumunda işler daha da kötüye gidecektir. Maddi olarak bir takım uğraşlar içerisindesiniz. Beklentileriniz var ve uğraşlarınızın bununla birlikte beklentilerinizin karşılığını alacaksınız.

Bu haftaya özellikle maddi konularda biraz tedirgin gireceksiniz gibi görünmekte. O nedenle ödeme ve para konuları sizi biraz gerginleştirebilir, kendinizi bu anlamda bir şeyleri değiştirmek, yeniden başlamak için hareket alırken bulabilirsiniz.

Hareket almak istemeniz gayet güzel ama dikkatli adım atmanız gerekecek, bir anda düşünmeden adım atmamanız gereken zamanlar. Gökyüzü fazla keskin ve patlamaya hazır bir bomba gibi, pimini siz çekmek istemezsiniz. Aynı zamanda kazalara ve sakarlıklara da açık bir haftadasınız. Sert sporlardan, hızdan ve kesici, parlayıcı aletlerden uzak durmanızda fayda var.


 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Boğa Günlük Burç Yorumlar

Aşk hayatınızda pek mutlu günler yaşamıyorsunuz. Sürekli bir huzursuzluk hali içerisindesiniz ve partnerinizin üzerinize yaptığı baskı artık sizi bunaltacak derecede. Onun bu davranışları sizi ilişkiye ve ona karşı biraz soğutuyor olabilir. Çalışma hayatınızda işlerinizin disiplinli bir şekilde ilerlemesini istiyorsunuz çünkü hiçbir şey gözünüzden kaçmasın istiyorsunuz. Bu davranışınızın etrafınızdan övgü almanızı sağlayacaktır. Bu aralar biraz fazla gereksiz harcama yapıyorsunuz bu da sizin maddi sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Bir kişi ile çok iyi arkadaş olduğunuzu düşünüyorsunuz fakat onun düşüncesi öyle olmayabilir dikkatli olmanızda fayda var.
Bu hafta yine zorlayan, gerilim yaratan gezegenler sizi; kariyer, iş, ebeveynler, meslek, profesyonel hayatınız gibi konular ile dışa açık olan yönlerinizi ve hayata karşı nasıl bir pozisyon almanız gerektiği sorularında baskılanmış hissettirebilir. Bu anlamda bir mücadele yaşamanız söz konusu. Olayları abartma eğiliminde olmanız muhtemel. Bir anda ufacık bir meseleyi kişiselleştirip yel değirmenleri ile savaşırken bile kendinizi bulabilirsiniz.

 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi İkizler Günlük Burç Yorumlar

Partneriniz ile olan ilişkiniz tam da hayallerinizdeki gibi gidiyor. Bugünlerin keyfini çıkartmalı ve moralinizi hiçbir şeyin bozmasına izin vermemelisiniz. Yaşadığınız ilişki sizin için diğer ilişkilerinize göre daha önemli bir hal alacak ve ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Çalışma hayatınızda ise yaptığınız şeylerle öne çıkıyorsunuz. Titiz ve düzenli şekilde çalışmanız sizi adım adım başarıya götürüyor. Fakat etrafınızda bu başarıyı çekemeyen bazı insanlar bulunmakta. Size zarar vermemeleri için onlara karşı önlem almalısınız. Yatırım yapmak için kendinizi şu an hazır hissediyorsunuz fakat etrafınıza danışmalı ve onlardan fikir alışverişi yapmalısınız.
Bu hafta sizi, hayatı anlamak ve kendinizi yenilemek doğrultusunda gerilimli bir süreç beklemekte. Ani duygusal dalgalanmalarınız söz konusu olabilir. O nedenle yaşadıklarınızı, hayatın size getirdiklerini önce bir anlayın sindirin ve hemen özgürlüğünüzün, kişiliğinizin kısıtlandığını, haksızlığa uğradığınızı düşünerek tepki vermeyin.

 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Yengeç Günlük Burç Yorumlar

Aşk hayatınız bu sıralar oldukça durgun çünkü hayatınızda aşka yer vermek istemiyorsunuz. Buna karşı kesinlikle cesaretiniz yok ve kendinize güvenmiyorsunuz. Fakat bugün düşüncelerinizi tamamen değiştirecek bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Etrafınıza daha dikkatli bakmanızda fayda var. Kendinize çok yakın gördüğünüz bir arkadaşınız ile ortak olarak bir iş girişiminde bulunmayı planlıyorsunuz fakat bu pek kazançlı olmayabilir. Daha derin düşünmeli ve daha dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda pek çok başarıyı elde ettiniz ve etmeye de devam ediyorsunuz fakat çalışma hayatınız dışında başarı elde etmek çokta kolay değil.
Bu hafta, özellikle sevgili yengeçler; maddi, manevi istekleriniz doğrultusunda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu sizi biraz yorabilir. “Ya, ben çok mu şansızım ne?” derken kendinizi bulabilirsiniz. Şansınızı bu hafta dövmek yerine, “Neden koşullar bana istediklerimi getirmiyor? Hayat karşısında istediklerim bu koşullarda ne kadar gerçek?”  diye düşünmenizde fayda var.


 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

 

15 Mayıs 2021 Cumartesi Aslan Günlük Burç Yorumlar

Daha önceki erkek arkadaşlarınızdan birisi sizinle tekrar görüşmek isteyebilir ve siz bunda bir kötülük olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat o sizin için pek iyi düşünmüyor olabilir bu nedenle o görüşmeyi yapmamanız da fayda var. Çalışma hayatınızda şuan bir sorun yaşamıyorsunuz her şey yolunda gidiyor fakat  disiplinli çalışmamanız durumunda işler biraz karışabilir. İpleri elden bırakmamalısınız. Maddi olarak ta bir zorluk yaşayacağınızı söyleyemeyiz çünkü nerede nasıl harcama yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Bu da sizi maddi olarak zorlanmaktan kurtarıyor. Aile hayatınızda bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir bu sefer anlayış gösterme sırası sizde.
Bu hafta, uzun süredir sizinle birlikte olan kariyer, iş, ebeveynler, meslek, profesyonel hayatınız gibi konular ve ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikleri aynı zamanda mahkemeleri anlatan problemler için koşuşturuyor veya aklınızın bir köşesinde bu konular gidip geliyor olabilir.

 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Başak Günlük Burç Yorumlar

Aşk hayatınızda partnerinizin sizi çok önemsemediğini ve üzerinize fazla düşmediğini düşünüyorsunuz. Sizin böyle düşünmenize neden olan davranışlar ya da sözler nedir bunun üzerine düşmelisiniz. Bu sizi hızlıca çözüm yoluna götürecektir. Haklı olup olmamanız sizin hızlı düşünmenizi ve hızlı karar vermenizi etkilememeli. Çünkü şu an acele verdiğiniz kararlar hayatınızın ilerisini olumsuz şekilde etkileyebilir. Bugüne kadar yapmış olduğunuz bir birikiminiz bulunmakta ve bu birikimi artış yatırıma dönüştürmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerden yardım almanızda fayda var. Onların görüşlerini de değerlendirmeli ve kararlaştırdığınız düşünceyi ondan sonra hayata geçirmelisiniz.

Bu hafta, dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konular ile iş arkadaşları, çalışanlar, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızı anlatan konularda sizi biraz hareketli ve düşünürken bulmak mümkün.

Bu anlamda özellikle günlük koşuşturma içinde kendinizi yorgun hissetmeniz muhtemel. Ve bunun yanında ufak tefek kazalara açık bir haftadasınız. Hızlı hareket ederek aceleyle iş yapmamanız sizin hayrınıza olacaktır. Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Terazi Günlük Burç Yorumlar

Şu sıralar partneriniz size zaman ayırsın istiyorsunuz ve onunla uzun bir zaman geçirmek istiyorsunuz fakat hep bir engel çıkıyor ve istekleriniz bir türlü gerçekleşmiyor. Çalışma hayatınızda yaşadığınız bazı sıkıntılar sebebiyle çalışma arkadaşlarınız ile aranızda bazı tartışmalar ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Buna önlem olarak onlara karşı daha anlayışlı davranmayı deneyebilirsiniz. Maddi olarak biriktirmek istediğiniz bir miktar var ve siz o miktara oldukça yakınsınız. Sağlığınıza karşı daha dikkatli olmalısınız. Küçük sorunlar bile büyük hastalıklara yol açabilir. Kendinizi bu konuda fazla zorlamamalı ve hemen bir doktordan yardım almalısınız.

Bu hafta sizin özellikle hassas olan konularınızın başında aşk, çocuklar ve risk alacağınız işler gelmekte ayrıca psikolojinize de dikkat etmenizde çok fayda var. Her şey bir anda üstünüze geliyormuş gibi hissetmeniz çok doğal.  O nedenle ikili ilişkilerde biraz daha kendinize güvenerek, ayaklarınızı daha sağlam yere basmanız size iyi gelecektir.
 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


15 Mayıs 2021 Cumartesi Akrep Günlük Burç Yorumlar


Duygu değişimlerini şu sıralar o kadar fazla yaşıyorsunuz ki bu sadece çevrenizdeki kişileri değil sizi bile çok şaşırtıyor. Diğer insanlardan çok etkileniyorsunuz onların söylediklerinden çok etkileniyorsunuz fakat unutmamalısınız ki tek taraflı değil yani onlar da sizin söylediklerinizden çok etkileniyor. Arkadaşlarınıza karşı ya da yaptığınız herhangi bir şeye karşı isteksiz oluşunuz enerjinizi çok yanlış şekilde kullanmanızı sağlıyor. Bir an önce böyle davranmayı bırakmalısınız. Maddi olarak oldukça sıkıntılı günler geçiriyorsunuz bir plan yapmalısınız bu şekilde durumunuzu düzeltebilirsiniz. Daha tutarlı olmaya özen göstermelisiniz. Buna hem sizin hem de çevrenizdekilerin ihtiyacı var.

Bu hafta için; ikili ilişkiler evliliğiniz, ortaklığınız, uzun süreli ilişkiler konusunda ve tabi mahkeme ile ilgili meseleleriniz varsa sizi yoğun bir gündem bekliyor diyebiliriz. Bu anlamda, özellikle çekirdek aileniz baba eviniz, kan bağınız olan yakınlarınızla özel hayatınız arasında kalmanız söz konusu.

 O nedenle kangren olmuş konular, insanlar varsa hayatınızda iletişiminizin kopma noktasına gelmesi söz konusu olabilir. Hem siz konuşmalarınıza hem de sizi temsil eden kişilerin sizin hakkınızdaki konuşmalarına her açıdan dikkat etmenizde çok fayda var. Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Yay Günlük Burç YorumlarAşk hayatınızda beklentilerinizin çok daha üzerinde şeyler yaşıyorsunuz. Bu durum sizi hem şaşırtıyor hem de mutluluğunuza mutluluk katıyor. Karşınıza çıkan bir sürü fırsat bulunmakta. Bu fırsatlarda düz düşünmemeli ve onlara çok farklı açılardan bakmalısınız. Ancak farklı açılardan düşünürseniz size gerçek katkılarını görebilirsiniz. Kişilere karşı duyduğunuz samimi duygular size zarar verecek derecede olabilir. Duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Aksi takdirde içinden çıkamayacağınız bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmanız ve önlemler almanız sizi kurtaracaktır. Sağlığınız konusunda daha titiz olmalısınız. Yaşadığınız sorunları göz ardı etmemeli ve hemen bir uzmana başvurmalısınız.
Bu hafta sizin için özellikle haritanız sağlığınız ve günlük koşturmalarınız konusunda dikkatli olmanızı, kazalara açık bir dönemden geçtiğinizi söylemekte. Dikkatli hareket etmenizde ve süratli araç kullanmamanızda fayda var. Ayrıca iletişim konusunda yanlış anlaşılmalara da müsait bir dönem, özellikle yazılı veya sözlü görüşmelerinizde çok daha özenli olmanızı tavsiye ederim.


 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Oğlak Günlük Burç Yorumlar

Aşk hayatınızda uzun süredir yaşamadığınız duygular içerisine girmek üzeresiniz. Bu partnerinize karşı çok büyük ve çok güçlü duygular besleyeceksiniz demektir. Duygularınızı yaşadığınızın farkına vardığınız anda o zamanı çok iyi değerlendirecek ve daha çok keyif alacağınız bir hale getireceksiniz. Bu durum hem sizi hem de partneriniz oldukça mutlu edecektir. Çalışma hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlar bugün sizin gündeminizi oldukça fazla meşgul edebilir. Yaşanılan sorunlardan etkilenmek istemiyorsanız işlerinizi daha dikkatli yapmalı ve sizi sorulduğunda artısı ya da eksisi ile cevap vermelisiniz. Bu sayede yöneticilerinizin güvenini kazanmış olacaksınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM
Bu hafta sizin özellikle mali durumlarınız mercek altında gibi duruyor. O nedenle alıp verdiğiniz ürün veya parada dikkatli olmanız gerekecek. Ufak tefek gerilimler, sıkıntılar yaşamanız olası ve fakat bunlar çok da çözülemeyecek şeylermiş gibi de durmamakta. Tabi bütün bunlarla uğraşırken diğer yandan acı fatura yakın çevrenizdeki insanlara çıkabilir. Onlarla olan ilişkinizde gerektiğinden fazla hassaslaşıp üzebilir, üzülebilirsiniz. Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Kova Günlük Burç Yorumlar

Aşk hayatınızda yine karşılıksız bir aşk yaşıyorsunuz. Yaşadığınız platonik aşk sizi oldukça fazla yorsa da siz bu tür aşkı çok seviyorsunuz ve devam ettirmeye de kararlısınız. Çok yakın zamanda ne kadar yanlış bir düşüncede olduğunuzu anlayacaksınız fakat iş işten geçmiş olacak çünkü çok bağlanacaksınız. O kişiden uzaklaşma süreniz biraz zaman alsa da eninde sonunda unutacaksınız. Şu sıralar enerjiniz oldukça yükseklerde fakat siz bu yükseklerde olan enerjinizi hep yanlış yerlere harcıyorsunuz. Çünkü aklınız daha farklı yerlerde. Konsantrasyonunuzu tamamen işlerinize verirseniz sizi çok daha başarılı günler bekleyecek.

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM

Bu hafta sizin genel anlamıyla hayata bakış açınız ve konumunuzla ilgili olarak kararlar alabileceğiniz bir süreç yaşamanız söz konusu olabilir. Uzun süredir maddi anlamda bazı belirsizlikler yaşamış olmanız sizi yormuş gibi duruyor. Ve fakat, bu hafta sonuna doğru hem maddi hem de manevi anlamda rahatlamanız söz konusu olabilir.

O nedenle yakın çevrenizle söz konusu bu meselelerde restleşmeniz de söz konusu olabilir. Daha dikkatli ve akıllıca davranmanız gerekecek. Eğer yaşam çizginizi değiştirecek önemli kararlar almak durumunda kalırsanız, bunu biraz daha ilerleyen tarihlere ertelemenizde fayda var. Huzursuzluğunuzu çevrenize çok yansıtmayın.

 


 Burçlar Nuray Sayari 16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

15 Mayıs 2021 Cumartesi Balık Günlük Burç Yorumlar


Duygusal olarak kimseyle bir şey paylaşmak istemiyorsunuz bu da sizin daha çok içinize kapanmanıza neden oluyor. İçinize kapanmanız ise çevrenizde bulunan kişileri oldukça üzüyor ve sizin için endişelenmelerine neden oluyor. Onlar ne derlerse desinler sizin bu ruh halinden çıkmanız için ne yapmak isterlerse yapsınlar siz bu halinizi sürdürmeye kararlısınız. Çalışma hayatınızda ise yaptığınız işe çok isteksiz şekilde yaklaşıyorsunuz bu da çalışma arkadaşlarınızın dikkatini çekiyor. Artık bu davranışlarınızı bırakmalı ve bir an önce kendinize gelmelisiniz. Böyle devam etmemesi gerektiğini siz de çok iyi biliyorsunuz.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU
Bu hafta sizin için yaşadıklarınızın perde arkasını görebileceğiniz bir zaman dememiz yanlış olmayacaktır. O nedenle alacağınız haberler veya yakın çevrenizin size olan etkisi sizi bu hafta şaşkınlık içinde bırakabilir. Hakkınızda konuşulanlara her ne kadar çok da umursamaz tavırda yaklaşsanız da, alınganlığınız sizi bu noktada etkileyebilir. Olabildiğince soğuk kanlılığınızı korumanızda fayda var. Çünkü yaşadıklarınızı bu hafta biraz büyütmek gibi bir ruh haline girebilirsiniz.

 


Duygusal olarak kimseyle bir şey paylaşmak istemiyorsunuz bu da sizin daha çok içinize kapanmanıza neden oluyor. İçinize kapanmanız ise çevrenizde bulunan kişileri oldukça üzüyor ve sizin için endişelenmelerine neden oluyor. Onlar ne derlerse desinler sizin bu ruh halinden çıkmanız için ne yapmak isterlerse yapsınlar siz bu halinizi sürdürmeye kararlısınız. Çalışma hayatınızda ise yaptığınız işe çok isteksiz şekilde yaklaşıyorsunuz bu da çalışma arkadaşlarınızın dikkatini çekiyor. Artık bu davranışlarınızı bırakmalı ve bir an önce kendinize gelmelisiniz. Böyle devam etmemesi gerektiğini siz de çok iyi biliyorsunuz.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU
Bu hafta sizin için yaşadıklarınızın perde arkasını görebileceğiniz bir zaman dememiz yanlış olmayacaktır. O nedenle alacağınız haberler veya yakın çevrenizin size olan etkisi sizi bu hafta şaşkınlık içinde bırakabilir. Hakkınızda konuşulanlara her ne kadar çok da umursamaz tavırda yaklaşsanız da, alınganlığınız sizi bu noktada etkileyebilir. Olabildiğince soğuk kanlılığınızı korumanızda fayda var. Çünkü yaşadıklarınızı bu hafta biraz büyütmek gibi bir ruh haline girebilirsiniz.

 


Duygusal olarak kimseyle bir şey paylaşmak istemiyorsunuz bu da sizin daha çok içinize kapanmanıza neden oluyor. İçinize kapanmanız ise çevrenizde bulunan kişileri oldukça üzüyor ve sizin için endişelenmelerine neden oluyor. Onlar ne derlerse desinler sizin bu ruh halinden çıkmanız için ne yapmak isterlerse yapsınlar siz bu halinizi sürdürmeye kararlısınız. Çalışma hayatınızda ise yaptığınız işe çok isteksiz şekilde yaklaşıyorsunuz bu da çalışma arkadaşlarınızın dikkatini çekiyor. Artık bu davranışlarınızı bırakmalı ve bir an önce kendinize gelmelisiniz. Böyle devam etmemesi gerektiğini siz de çok iyi biliyorsunuz.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU
Bu hafta sizin için yaşadıklarınızın perde arkasını görebileceğiniz bir zaman dememiz yanlış olmayacaktır. O nedenle alacağınız haberler veya yakın çevrenizin size olan etkisi sizi bu hafta şaşkınlık içinde bırakabilir. Hakkınızda konuşulanlara her ne kadar çok da umursamaz tavırda yaklaşsanız da, alınganlığınız sizi bu noktada etkileyebilir. Olabildiğince soğuk kanlılığınızı korumanızda fayda var. Çünkü yaşadıklarınızı bu hafta biraz büyütmek gibi bir ruh haline girebilirsiniz.

 


Bu haber 174 defa okunmuştur.