Ana Sayfaİkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 07 Temmuz Pazar
Array

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 07 Temmuz Pazar

İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları 7 Temmuz 2019 pazar- Astroloji

7 TEMMUZ İKİZLER BURCU YORUMU

Alıngan bir şekilde güne uyandığınızı hissedeceğiniz biraz keyifsiz gün geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar sanki sürekli sizin uğraştığını düşüneceksiniz ancak bu düşünceniz tamamıyla sizin alıngan tavrınızdan kaynaklı olacak. Keyifli zaman geçirmek için arayıştan kaçınmayın. Yakın zamanda size destek olmak isteyen insanlar olabilir. Onları geri çevirmeniz maddi veya manevi kısmetinizin kapanmasına neden olabilir. Finansal olarak yaşadığınız sıkıntıların son günlerine gelmeye başlayacaksınız. Tedirgin davranışlarınızı bir kenara bırakmanız gerektiği bir dönem. Aşk hayatınız için eğer bir sevgiliniz varsa sevgilinize karşı ilgiyi arttırmanız, eğer hayatınızda biri yoksa da etrafınızdaki kısmetleri görmeniz için başınızı yerden kaldırmanız gerek.  

6 TEMMUZ İKİZLER BURCU YORUMU

Bir sıkıntınız olacak fakat bunu kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz çünkü sizin karakteriniz de olan bir şey kendi başınızın çaresine bakmaya özen gösteriyorsunuz. Gülümsemenizi yüzünüzden hiç eksik etmeyin size o kadar çok yakışıyor ki siz bunun farkında değilsiniz ama sizin düşmanlarınız ve çevrenizde olan bazı insanlar sizi çekemiyor bu yüzden ne olursa olsun gülümseyin. Yanlış yollara sapma konusunda çok korkunuz var ve endişeleriniz var bunu atlatmanın en iyi yolu güzel bir egzersiz yapmak bunları bütünleştirmenizi öneririm size çok iyi gelecek yüzünüzdeki o tebessümü yeniden doğduğunu sizde fark edeceksiniz. Güzel bir iş teklifi alabilirsiniz kendinizi buna hazırlayın yakın zamanda elinize yüklü bir miktar para geçebilir.

5 TEMMUZ YORUMLARI

Bu ara mutluluğunuzu herkes kıskanıyor olabilir siz hiç onlara aldırmadan hep gülmeye devam edin çünkü onlar sizin en baş düşmanlarımız bu yüzden yanınızda çok sevdiğiniz insanlara sarılın. Ailenizle ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz size fikirlerini sormadığı için sinirleniyorsunuz fakat güzel ve akıcı bir dille sakin bir şekilde ailenize bunu aktarabiliyorsanız sizin yararınıza olacak. Harcamalarınıza biraz daha dikkat edin çünkü ileride sıkıntıya girebilirsiniz bazı ufak borçlarınız var onları kapatıp kendinize daha iyi bir yaşam sunabilirsiniz. Sevgilinizle güzel kaliteli vakit geçiriyorsunuz ve sevginizle iken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamıyorsunuz size ufak hediyeler alabilir buda sizi mutlu edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img