Nuray Sayarı Başak Burcu Ekim Ayı 2018 Aylık Yorumu İzle

Nuray Sayarı Başak Burcu Ekim Ayı 2018  Aylık Yorumu İzle

2018

Başak burçları için gezegenlerin kombinasyonu haftaya ilk başladıkları bugün itibariyle haftanın dört günü boyunca yaşayacakları dalgalı duygulara düşüncelere çok dikkat etmeleri gerekiyor ki.

Yapmayı planladıkları yenilikleri tekrar gözden geçirmeleri gerekiyor.

 Özellikle bir Başak kadını ya da bir Başak erkeği meslek değiştirme fikriyle uyanmış olabilir. Hani vardır ya ben marangozum ama bu saatten sonra karar verdim oyuncu olacağım gibi bir karar telafisi imkansız şeylere sebep olabilir. Dolayısıyla gelip geçen duygular için işyerinin kapısını kapatmayın.  Çok önemli kararlar almayın.

Çalıştığınız emek verdiğiniz işyerindeki kişilere dayanamıyor olabilirsiniz hatta işten ayrılma kararı alabilirsiniz ama 4 gün sonrada pişman olabilirsin. O yüzden eğer tahammül edemiyorsanız işinizden izin isteyin kendi içinize kapanıp kendi içinizdeki değişen duygularınızı dengelemeye ve doğru kararlar vermeye özen gösterin.

Çok yakın arkadaşlarınız veya kardeşler ile ilgili konularda, daha önceki yaşanmışlıkları tekrar değerlendirmeye başladığınız, hızlı aksiyonlar alarak ilerlemek istediğiniz bir dönem başlıyor

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER