Erkenci Kuş 6.bölüm tek parça full part vide izle! Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragman

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir'in oynadığı yaz dizisi Erkenci Kuş Star Tv ekranlarında yer alıyor. Yaz dizileri arasından sıyrılmayı başaran Erkenci Kuş dizisi 6. bölümüyle seyircilerinin karşısına çıktı. Emre'nin çevirdiği işleri anlayan Sanem , Can'a tüm bildiklerini anlatacak mı? İşte bu soruların cevapları Erkenci Kuş dizisinin bu haftaki bölümünde yer buldu.

Erkenci Kuş 6.bölüm tek parça full part vide izle! Erkenci Kuş 7. Bölüm Fragman

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir'in oynadığı yaz dizisi Erkenci Kuş Star Tv ekranlarında yer alıyor. Yaz dizileri arasından sıyrılmayı başaran Erkenci Kuş dizisi 6. bölümüyle seyircilerinin karşısına çıktı.  Emre'nin çevirdiği işleri anlayan Sanem , Can'a tüm bildiklerini anlatacak mı? İşte bu soruların cevapları Erkenci Kuş dizisinin bu haftaki bölümünde yer buldu.

Can ve Sanem'in kadın dernekleri yararına yaptıkları reklam kampanyası yayınlanmaya başlamıştır. Afişlere bakınca Can'a olan hislerini anlatamaya karar veren Sanem'i kendi mahallesinde başka olaylar beklememktedir. Zebercet mahallede asılan afişleri yırtmaya başlar. Can kendini fotoğrafçılık kariyerinde büyük sıkıntıların içinde bulacaktır. Sanem, Emre'nin çevirdiği oyunların farkına varır ve...

ERKENCİ KUŞ

Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur...

CAN YAMAN KİMDİR?

8 Kasım 1989 günü İstanbul'da dünyaya gelen Can Yaman İtalyan Lisesi mezunudur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümünde tamamlayan Yaman'ın asıl mesleği avukatlıktır. Futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman'ın yeğeni olan Can Yaman'ın ailesi Yugoslav kökenlidir.

Can Yaman, Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıllık mecburu staj awaterhouse Coopers adındaki dünyaca ünlü bir kurumsal firmada 2014’ün başında altı ay avukatlık yapmıştır. Çevresinin ısrarı ile oyunculuğa adım atan Yaman, Cüneyt Sayıl‘dan oyunculuk eğitimi almıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER