Burçlar Nuray Sayarı 30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Burç Yorumları / Astroloji Ağustos

Günlük Burç Yorumları 30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü burç yorumlarımız.... Ağustos ayı genel bakış

Burçlar Nuray Sayarı 30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Burç Yorumları / Astroloji Ağustos

Koç 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Aslan burcundaki Kısmi Güneş Tutulması, Mars ve Merkür geri hareketleriyle örtüşüyor. Ne gibi yenilikler düşünüyoruz, şu andaki durum nedir, nelere ihtiyacımız var, eksiklerimiz var mı diye bakmak gerekiyor. Aşk hayatınızda, finansal konularda iletişim ve geçmişe dönük meseleler sizi yoruyordur. Bir şeyler yapmak isterken karşınıza engeller çıkabilir. Bu yüzden gerginsiniz ve bir o kadar da halletmek için heveslisiniz.

Bugün yaşamınızda gizli kalmış şu ana kadar üstü örtülmüş bazı olaylar sizleri çileden çıkartabilir ve karşınızdaki kişiyi hiç düşünmeden söylediğiniz sözler haklı olduğunuz halde haksız anlaşılmanıza neden olabilir. Öfke kontrolünü çok iyi yapmalı ve olayların perde arkasını araştırmalısınız. Sevgilinizi arkadaşolarak görüyorsunuz oda sizi öyle görüyor fakat karşılıklıduygu içerisindesiniz ve bu arkadaşlık, getirdiği samimiyettendolayı aşka dönüşebilir hayırlısı diyelim sizin için. Maddianlamda harcamalarınıza dikkat etmeli daha iyi kazanımlar içindaha iyi işler ve projeler almalısınız.  İş hayatınızdaolumlu gelişmeler oluyor fakat siz sonradan farkına varıyor birazgeç kalıyorsunuz.

Boğa 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Kısmi Güneş Tutulması, ailevi ve ilişki konularında etkili olduğu gibi, kariyerimiz ve somut planlarımızı hayata geçirme arzumuzun da göstergesidir. Bu Tutulma Mars ve Merkürün geri hareketleri nedeniyle, iş-eğitim-yolculuk-görüşmeler-hukuk veya belgeler yönünde zorluk çıkartıyor. Yeni bir iş girişimi, yeni bir yere yerleşmek, sağlam bir adım atmak için her şeyin tekrar gözden geçirildiği zamandayız.

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz çünkü hayatınızdabazı önemli gelişmeler oluyor. Bunların farkına varabilmek bilesizin için büyük bir şey.  Kısa mesafeli seyahat planları ani bir şekilde gündeminize oturabilir. Partnerinizle hiç hesaplamadığınız bu beklenmedik seyahat birbirinizi daha iyi keşfetmenize vesiyle olabilir. Özel yaşamınızda bazı konularda ısrarcı olmak yerine tam tersi bir tavır sergilemelisiniz. Özenle yapılması gereken bazıişleriniz var fakat yorgunluğunuzdan dolayı bu işleriniziaksatıyorsunuz. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerde kendiniziçok iyi hissedeceksiniz. Okul hayatınızda canınızı sıkanolaylar var. Öfkenize yenik düşmemeye bakın çünkü öfkenizsizi hiç ummadığınız yerlere sürükleyebilir dikkat edin. İkilikonuşmalarda kendinizi daha iyi anlatacağınız için çok daha iyihissedebilirsiniz bir nevi de olsa rahatlamış olacaksınız.


İkizler 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Aslan Burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması, Merkür ve Mars geri hareket dönemiyle örtüştüğü için, bir şeyler olgunlaşmıyor, girişimler veya planlar hızlı ilerlemiyor. Biraz geriye çekilmiş durumdayız veya böyle hissediyoruz. Oysaki bir mola gibi düşünsek, olan bitene bir daha baksak, gerginlik yaşamayız. Kendi çıkarlarımızı tabii ki düşüneceğiz. Birilerinin bize karşı yaklaşımlarını çok daha fazla önemseyeceğiz. Fakat aceleyle karar vermeyeceğiz.

Partnerinizle aranızda çekişmeler olacak. Sizden istediği bizkelimesini kafanıza daha iyi oturtmak ve bunun artık farkındaolmanızı sağlamak. Kendinizi bu noktada her türlü probleme karşı hazırlamak ve eski bildiğiniz bilgileri yenileriyle değiştirmek vizyon sahibi olmanız açısından önem teşkil etmektedir. Hafta ortasından itibaren kendinizi bir an önce toparlayıp ulaşmak istediğiniz hedefiniz ile ilgili motivasyonu kazanmanız gerekecektir. Şans sizden yana olacak fakat iyideğerlendirirseniz iyi yerlere geleceksiniz.

Ailevi problemler sıkçakarşınıza çıkabilir, bu aralar fakat sakin olup alttan almayaözen gösterirseniz hiçbir sıkıntı yaratmayacak. Maddi anlamdaharcamalarınıza dikkat ediyorsunuz, bir de kenara para açarsanızsizin için çok daha iyi olacak. Arkadaşlarınızlaanlaşmalarınızda sıkıntı yok fakat bazen sizi üzüyorlar çünküsizin verdiğiniz değeri bazen siz alamıyorsunuz, bundan dolayı daüzüntüleriniz artıyor. Bu aralar kendiniz dinlemekte fayda varçünkü buna ihtiyacınız da var. Kardeşiniz var ise okardeşinizle bazen iyi bazen kötü anlaşabilirsiniz bu tamamenkardeşinizden kaynaklı olacak.  


Yengeç 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos saat 12:47 Aslan Burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması, tutkulu ve kendimizden emin bir şekilde isteklerimizi öne sürerek, başarılı işler çıkarmak, sağlıklı olmak, yenilikte bulunmak ve finansal sorunlarımızı aşmak arzumuzu işaret ediyor. Mars ve Merkürün geri hareketleri tüm burçlar için bu tutulmada zorlanmaya neden oluyor. Ay sonuna kadar temkinli olmak gerekiyor.

Ailenizle yapacağınız planlarda çok eğlenebilir kendinizi iyihissedebilirsiniz. Hayata bakış açınız değişecek gittiğiniz yerlerde gördüğünüz değişik şeyler oldukça fikrinizi değiştirecek. Bugün özellikle finansal gelirleriniz ve ödemelerinizle ilgili bazı kısıtlayıcı veya engelleyici sorunlarla ayrıca ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bununla baş edebilmek için geçmişte biriktirmiş olduğunuz maddi gelirleriniz bu konuda imdadınıza yetişecektir. Ancak yine de bütçe planlamasını iyi yapmanız gerekir.Bu aralar oldukça sıkıntılarınız var fakat busıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Huzurlu keyifli bir haftasonunun ardından pazartesi sendromu yaşayacaksınız. İşhayatınızda anlaşmazlıklar olacak canınızı sıkmanıza gerekyok ileride her şey rayına oturacak. Geleceğe dair güzel planlaryapacak, bu planların içinde sevgiliniz de dahil olacak ve buplanın içine sevgilinizi de dahil ettiğiniz için oda bu durumdanhoşnut kalacak.


Aslan 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos tarihindeki Kısmi Güneş Tutulması, Mars ve Merkürün geri hareketleriyle örtüşüyor. Bu nedenle insanlar, olaylar, durumlar size karşıymış gibi hissetmenize yol açıyor. Biz kendimizi ifade etmek istersen, başkaları üstümüzde baskı kuruyor. Ancak unutmayalım ki, geri hareketler tüm burçlar için geçerli. Sizin, ilişkide, çalışma hayatında sakin olmanız, geçmişle alakalı meseleleri tekrar ele almanız, tecrübeniz ışığında bakmanız lazım.

İş hayatınızda çok başarılı olacaksınız kendinizi birişten bir işe atılırken göreceksiniz ve bu size oldukça iyi birgelir bırakacak. Ummadığınız yerlerden gelen bu altın fırsatlar sizlere bu kadar bunaldığınız günlerin mükafatı gibi gelecektir. Ancak sosyal yaşantınızda ise dedikodular ve yanlış anlaşılmadan dolayı canınız biraz sıkılabilir ve kendinizi doğru bir şekilde ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Sosyal hayatınız oldukça ileri seviyede olacak,bu sosyal hayat size oldukça iyi insanlar tanıtacak. Artık çevreyibırakıp kendinizle ilgilenmenin vakti geldi. Yalnızlığınızıkimseyle paylaşmak istemiyor kendinizi arada dışarıdansoyutluyorsunuz ve bu sağlığınız açısından size iyigelmeyebilir dikkat etmenizde fayda var. Arkadaşlarınızla hoşsohbetler edebilir ve güzel planlar yapabilirsiniz. Birarkadaşınızla daha samimi olduğunuz için diğerleri bunukıskanabilir size karşı kin besleyebilirler. Harcamalarınızadikkat etmelisiniz bütçeniz bu aralar ortama uymayabilir.


Başak 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos tarihinde Aslan Burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması, Mars ve Merkür geri hareketleriyle örtüştüğü için, ay sonuna kadar çalışma hayatında, aşk ilişkinizde, çocuklarınız, çocuk sahibi olmakla ilgili konularda sizi test ediyor. Geçmişe bakıyoruz, bundan sonrası için doğru bir karar verebilmek için her şeyi gözden geçiriyoruz. 13 Ağustos Oğlak burcuna gerileyecek Mars, aşk ve cinsel hayatın, çocuk mevzularının, yakın çevremiz ve yolculukların, finansal konuların istenilen şekilde yürümesinin önüne geçiyor.

Bu aralar oldukça ters ve kırıcı davranabilirsiniz hareketlerinize dikkat ederseniz arkadaş kaybı yaşamazsınız.Bazı sıkıntılarınız var fakat bunu kimseye belli etmekistemiyorsunuz onun yerine çevre ile olan ilişkinizi kısıtlıyor,bir şey anlaşılmamasını sağlamaya çalışıyorsunuz.Enerjinizi çok daha iyi kullanırsanız gereksiz insanlara da zamanayırmanıza hiç gerek kalmayacak çünkü siz enerjinizi İyiinsanlar üzerinde kullandığınız için. İş hayatınızda tersgiden bazı şeyler olacak fakat bunu üzerinize alınıpşansızlığınız diye düşünmeyin bu iş yeri ile ilgili olacak.Sınırları zorlayan başarılar elde edeceksiniz ve bununla çokgurur duyacaksınız. Yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz, aşkhayatınızda da öyle.


Terazi 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Kısmi Güneş Tutulması, Mars ve Merkür geri hareketleriyle örtüşüyor. Olumsuz manada ele almayın bu durumu. Bilakis, aşk hayatınız-çocuklarınız-yuvanız-ailenizle ilgili konularda yaşananları tekrar gözden geçirmenizi sağlıyor. Bu daha sonra işinize yarayabilir. Fark ettiğiniz ayrıntılar sayesinde yeni kararlarınızı ay sonuna doğru verirsiniz. 13 Ağustos Oğlak burcuna gerileyecek Mars, aileyi ilgilendiren bir meselenin, yerleşim yerinizle ilgili bir değişimin, iş hayatınızla ilgili bir gelişimin planladığımız tarihte yapılmasına engel olsa da, bu yanlış bir karar verilmesinin önüne geçebilir.

Gerekmediği sürece olaylara el atmayacak sakin kalacaksınız.Birinin gönderdiği olumsuzluklara rağmen siz ayakta kalmayıbaşaracaksınız. Yaşamda hep kaybettiğinizi düşünüyor ve bu sizde artık bir hayal kırıklığı yaratıyorsa o zaman gerçekten nerede hata yaptığınızı bilmeniz ve bunu onarmanız gerekecektir. Eğer bir şeyleri kaybetmek değil kazanmak istiyorsanız bunun için elinizden gelenin belki de daha fazlasını yapmak ve bu sefer başka bir yol denemek iyi gelebilir.Bütün sıkıntılarınızdan yavaş yavaşarınacaksınız fakat biraz zaman gerekiyor. Bir iş üzerindeçalışıyorsunuz bu iş üzerinde bayağı bir hırslısınız.Hayalinize ulaşacaksınız fakat biraz zaman alacak. Maddi vemanevi  karşınıza çıkacak olan fırsatları iyideğerlendirin.  Beraber olduğunuz birisiyle sorunlarınızıçözüme kavuşturacaksınız. Aile yaşantınızda bazıdeğişiklikler olabilir birazda etkileneceksiniz. Huzurla ilerleyenbu ilişkinizde dışarıdan gelen tepkilere kulak asmayınilişkimize yazık etmeyin.


Akrep 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması, Merkür ve Mars geri hareketleriyle örtüşüyor. Aileniz-yuvanız-çevreniz-eğitim veya iş hayatınız-yenilikler ve güvence konusunda geçmiş tecrübeler ışığında bugüne bakmamızı sağlıyor. Bir mola gibi. Durup, eski bir fotoğrafa tekrar bakmaya benziyor. Ayrıntılarda daha önce görmediğimiz veya umursamadığımız birçok noktayı fark ediyoruz. Bunlar doğru tespitlerde bulunarak ay sonu itibariyle olumlu yönde ilerlememizi ve karar vermemizi sağlayacak.

İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları iyideğerlendirdiğiniz takdirde daha büyük işler sizi bekliyorolacak ve bu işlerin ardında büyük kazançlar var. İçinizdengelen sesi, duygularınızı iyi kontrol etmelisiniz, gelecek olanani değişimler ilişkinizi yıpratabilir.Sizler bu durumda kendinizi yetersiz hissedebilir ve bir an için gerçekten ne yapacağını bilemez bir tavır içinde olabilirsiniz. Sizden hemen bir karar vermeniz istenirse zaman istemekten başka bir çareniz de olmayabilir. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki herhangi bir sorun karşısında direkt olarak karşı tarafı hatalı bulmak hataların en büyüğü olsa gerektir. Sevgilinizin de o nedüşündüğünü, neler hissettiğini hangi duygular içerisindeolduğunu ona da sormalı ve onun da duygu ve düşüncelerine saygıduyduğunuzu göstermelisiniz. Sağlığınıza daha dikkatetmelisiniz stres gerektiren ortamlardan uzak durmalısınız sizinyararınıza. İlişkinize ve hayatınıza burnunuzu sokan insanlarabiraz mesafeli davranmalısınız. Ailenizle bir sorununuz yok fakatanlaşamadığınız bazı yerler olacak ama ortak bir noktayavaracaksınız. Günlük yaşantınızda bazı harcamalarınıza dahadüzenli bir hale sokup, giderlerinizi azaltmazsanız ciddi anlamdaborç batağına sürüklenebilirsiniz.


Yay 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos tarihinde Aslan Burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması, Merkür ve Mars geri hareket dönemiyle örtüşüyor. Şu aralar finansal açıdan tedbirli olmamız, bir karar vermeden önce çok iyi düşünmemiz, acele etmememiz lazım. Girişimde bulunmak ne kadar zorsa, eldekiyle idare etmek de kolay değil. Uygulamak, sonuç almak için sabır gerekiyor. Bunların hepsi ay sonuna doğru netlik kazanacağı için, negatif olarak ele almayalım. Bazen böyle olması faydalıdır. Öyle gelişmeler, olanaklar karşımıza çıkar ki, beklediğime değdi dersiniz.

Uğraştığınız didindiğiniz işlerde, karşılığını alacaksınız. Çünkü insanoğlu olarak bizler genelde hatayı kabul etmez bir yapıya sahibizdir. Oysa kendimizi geliştirmemiz için ne çok fırsatlar çıkar karşımıza. Sizin de böyle bir yol ayrımında yapmanız gereken şey belki de öncelikle kendinizi yetersiz olduğunuz alanlarda geliştirmeniz üzerine olacaktır. Hafta ortasından itibaren ise özel İlişkilerde bir türlü yolunda gitmeyen durumlar için bitirme kararı alabilir ve herkesten biraz uzaklaşmak adına seyahate çıkmak isteyebilirsiniz.Ulaşmak istediğiniz bir mertebe var. Bu mertebeye iştecrübelerinden, edindiğiniz bilgiler ile ve kendinizi biraz dahageliştirerek ulaşacaksınız. Size bir konuda anahtar olacakinsanlar var ve direkt ilgili işi çözeceksiniz. Aşk hayatınızdabazı aksaklıklar olabilir ama bunu affettirecek bir sürprizyapacaksınız buda partnerinizi mutlu edecek ve sizi affedecek.Mutluluğu artık geride bırakacaksınız çünkü mutlu olmanızamüsade etmeyen insanlar var çevrenizde. Eğer doğru adımlar atıpdoğru kararlar alırsanız, mutluluğun kıymetini bilecek veçevrenizin mutluluğunuza burun sokmasına izin vermeyeceksiniz.


Oğlak 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Aslan Burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması, Merkür ve Mars geri hareketleriyle örtüşüyor. Beklediğimiz bir haberi almak, finansal açıdan rahatlamak, düşünülen bir hedefe ulaşmak kolay olmuyor. Doğal olarak bazen egomuza yenik düşüyoruz bazen de hayatın bizi sınava çektiğini düşünüyoruz. Oysaki geri hareket zamanlarında endişe yerine, duruma odaklanarak tekrar bir gözden geçirmek, yeni bir bakış açısıyla ele almak gayet faydalıdır.

Hayatınızda biraz zorluklar olacak fakat bu zorluklara karşıgöğüs gereceksiniz ve bu zorluklar karşısında birazbocalayabilirsiniz. Yakın çevre ve sosyal ilişkilerinizle İlgili durumlarda ise alacağınız bir haberle kafanız oldukça karışabilir ve insanlara güven konusunda çelişkiye düşebilirsiniz. Fakat şunu da unutmayın her olay bizim için çok değerli bir tecrübeden ibarettir. Canınızı sıkan olaylar ileride sizi rahatlatacak olan olayların yapı taşlarıdır.Sizden habersiz yapılan bütün kontrollerüzerine biraz tepkisiz kalabilirsiniz. Geçmişte kafanıza takılanbazı olaylar olmuş ve bu olayları hala gündeme getirip çokgereksiz yere kendinizi üzüyorsunuz de sevgilinizi de öyle.Hatalarınızın olduğunu biliyorsunuz fakat hatalarınızlayüzleşmekten korkuyor kendiniz oldukça geri çekiyorsunuz. Kariyerhayatınızda kendi düşüncelerinizi kendi hayatınız olduğundandolayı, başkalarının ne dediği sizi ilgilendirmemeli sizyolunuza bakmalısınız. İş hayatınızla ilgili bazıbeklentileriniz olacak fakat beklentilerinizi çok yüksek düzeydetutmayın çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.


Kova 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Aslan Burcunda Kısmi Güneş Tutulması, Merkür ve Mars geri hareketiyle örtüşüyor. İlişkide aceleyle karar vermek, gurur meselesi yapıp sadece kendinizden yana hareket etmek yanlış olur. Öncelikle bir sakin olalım. Bakalım sorun nedir, bu soruna neden olan noktalar hayati anlamda önemli midir, beklenebilir mi, acil olarak mı halledilmelidir. Bu sorgulama size farklı bir pencereden bakmayı sağlar. Hem rahatlatır hem de yeni bir çözüm bulmanızda rehberlik eder. Ay sonu itibariyle durum netleşir, ona göre ilerlersiniz.

Hayatınızda yaşayacağınız bazı güzelliklerden keyifçıkarabilirsiniz ve buda size çok iyi gelecek. İş veya okulhayatınızda oldukça başarılı olacağınız bir gün. Kimi zamaninsanlar sizin agresif oluşunuzdan şikayet ediyor fakat siz bunualdırmıyorsunuz. Özel ilişkilerde bazı konularda hep aynı hatayı yapıyor olmanız sizlere muhtemelen yine aynı sonuçları yaşatıyor olacak. Bu durumda karşınızdaki kişide hata bulmak yerine bazen de kendinize dönüp soruları sormalısınız. İnsanları kaybetmemek adına gösterdiğiniz mücadelede yalnız kalan taraf oluyorsanız burada oturup düşünmeniz gerekir.Ancak aldırsanız iyi olacaktır . Günden güneçevreniz eksiliyor. Sizden daha iyi yerlere gelmiş kişilerle işkonusunda ufak tartışmalar olacak, siz onlardan yardım isterkenonlar size yardım etmeyecekler. İş hayatınızda haksızlığauğradığınız zamanlarda siz yine dimdik ayaktaydınız ve yineher şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal hayatınızda bazıdeğişiklikler yapacaksınız ve bu değişikliğin ardından yenibiriyle tanışacaksınız ve bu kişi size çok iyi gelecek. Maddianlamda sıkıntılarınız bir nevi de olsa geçecek gibi görünüyor.


Balık 30 Temmuz 2018 Pazartesi

AĞUSTOS ayında sizleri neler bekliyor?

11 Ağustos Aslan Burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması, Merkür ve Mars geri hareket dönemiyle örtüştüğü için, bir şeyler olgunlaşmıyor, girişimler veya planlar hızlı ilerlemiyor. Biraz geriye çekilmiş durumdayız veya böyle hissediyoruz. Oysaki bir mola gibi düşünsek, olan bitene bir daha baksak, gerginlik yaşamayız. Kendi çıkarlarımızı tabii ki düşüneceğiz. Birilerinin bize karşı yaklaşımlarını çok daha fazla önemseyeceğiz. Fakat aceleyle karar vermeyeceğiz.

Hayata karşı düşüncelerinizin değişeceği bugündeçevrenizde bu durumdan rahatsız olan insanlar bu duruma çoksevinecek. Kendinizi insanlara karşı soyutluyorsunuz, asosyalolmayı tercih ediyorsunuz. Sizi anlamadığını düşündüğünüz partneriniz bu hafta itibariyle size daha açık olabilir ve uzun süredir söyleyemediği düşünceleri daha rahat ifade edebilir. Sosyal ortamlarda her zamankinden daha fazla boy gösterir olabilirsiniz. Her konuda haklıymış gibi tavırlarsergileyeceksiniz ve bu tavırlarınızı kınayanlar olacaktavırlarınıza biraz daha dikkat edin. Sevgilinizle konuştuğunuzbir konuda ona ayak uydurmaya çalışacaksınız fakat bu sizin içinbiraz zor olacak. Ufakta olsa çok güzel yetenekleriniz var fakat buyeteneklerinizi göstermekte çaba sarf edin aksi halde olduğunuzyerde sayıklayacaksınız. Başarılı olacağınız işhayatınızda, ilerisi için sizi güzel zamanlar bekliyor.Duygusallığınızda oldukça inatçı olacaksınız ve builişkinizi etkileyecek derecede biraz daha inadınızı kırmayıdeneyin sevgilinizle aranızda olan

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 22:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER