Burçlar Nuray Sayarı 24 Temmuz 2018 Salı Günü Burç Yorumları / Astroloji

Günlük Burç Yorumları 24 Temmuz Salı Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 24 Temmuz Salı Günü burç yorumlarımız....

Burçlar Nuray Sayarı 24 Temmuz 2018 Salı Günü Burç Yorumları / Astroloji

Koç 24 Temmuz 2018 Salı


Sert yapınızın altında aslında çok kırılgan bir yapınız var fakat bunu kimse fark edemiyor. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz buda size çok iyi gelebilir. Hayata karşı ufak mücadelelere başlayabilirsiniz. Geçmişteki eski konular gündeme gelebilir ve sevgilinizle aranızda bazı ufak tartışmalar olabilir. Sıkça bu konuları gündeme getirmemeye özen gösterin. Sevgilinizi arkadaş olarak görüyorsunuz oda sizi öyle görüyor fakat karşılıklı duygu içerisindesiniz ve bu arkadaşlık, getirdiği samimiyetten dolayı aşka dönüşebilir hayırlısı diyelim sizin için. Maddi anlamda harcamalarınıza dikkat etmeli daha iyi kazanımlar için daha iyi işler ve projeler almalısınız.  İş hayatınızda olumlu gelişmeler oluyor fakat siz sonradan farkına varıyor biraz geç kalıyorsunuz.

Boğa 24 Temmuz 2018 Salı


Bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz çünkü hayatınızda bazı önemli gelişmeler oluyor. Bunların farkına varabilmek bile sizin için büyük bir şey. Özenle yapılması gereken bazı işleriniz var fakat yorgunluğunuzdan dolayı bu işlerinizi aksatıyorsunuz. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Okul hayatınızda canınızı sıkan olaylar var. Öfkenize yenik düşmemeye bakın çünkü öfkeniz sizi hiç ummadığınız yerlere sürükleyebilir dikkat edin. İkili konuşmalarda kendinizi daha iyi anlatacağınız için çok daha iyi hissedebilirsiniz bir nevi de olsa rahatlamış olacaksınız.

İkizler 24 Temmuz 2018 Salı


Partnerinizle aranızda çekişmeler olacak. Sizden istediği biz kelimesini kafanıza daha iyi oturtmak ve bunun artık farkında olmanızı sağlamak. Şans sizden yana olacak fakat iyi değerlendirirseniz iyi yerlere geleceksiniz. Ailevi problemler sıkça karşınıza çıkabilir, bu aralar fakat sakin olup alttan almaya özen gösterirseniz hiçbir sıkıntı yaratmayacak. Maddi anlamda harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz, bir de kenara para açarsanız sizin için çok daha iyi olacak. Arkadaşlarınızla anlaşmalarınızda sıkıntı yok fakat bazen sizi üzüyorlar çünkü sizin verdiğiniz değeri bazen siz alamıyorsunuz, bundan dolayı da üzüntüleriniz artıyor. Bu aralar kendiniz dinlemekte fayda var çünkü buna ihtiyacınız da var. Kardeşiniz var ise o kardeşinizle bazen iyi bazen kötü anlaşabilirsiniz bu tamamen kardeşinizden kaynaklı olacak.  

Yengeç 24 Temmuz 2018 Salı


Ailenizle yapacağınız planlarda çok eğlenebilir kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hayata bakış açınız değişecek gittiğiniz yerlerde gördüğünüz değişik şeyler oldukça fikrinizi değiştirecek. Bu aralar oldukça sıkıntılarınız var fakat bu sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Huzurlu keyifli bir hafta sonunun ardından pazartesi sendromu yaşayacaksınız. İş hayatınızda anlaşmazlıklar olacak canınızı sıkmanıza gerek yok ileride her şey rayına oturacak. Geleceğe dair güzel planlar yapacak, bu planların içinde sevgiliniz de dahil olacak ve bu planın içine sevgilinizi de dahil ettiğiniz için oda bu durumdan hoşnut kalacak.

Aslan 24 Temmuz 2018 Salı


İş hayatınızda çok başarılı olacaksınız kendinizi bir işten bir işe atılırken göreceksiniz ve bu size oldukça iyi bir gelir bırakacak. Sosyal hayatınız oldukça ileri seviyede olacak, bu sosyal hayat size oldukça iyi insanlar tanıtacak. Artık çevreyi bırakıp kendinizle ilgilenmenin vakti geldi. Yalnızlığınızı kimseyle paylaşmak istemiyor kendinizi arada dışarıdan soyutluyorsunuz ve bu sağlığınız açısından size iyi gelmeyebilir dikkat etmenizde fayda var. Arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilir ve güzel planlar yapabilirsiniz. Bir arkadaşınızla daha samimi olduğunuz için diğerleri bunu kıskanabilir size karşı kin besleyebilirler. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz bütçeniz bu aralar ortama uymayabilir.

Başak 24 Temmuz 2018 Salı


Bu aralar oldukça ters ve kırıcı davranabilirsiniz hareketlerinize dikkat ederseniz arkadaş kaybı yaşamazsınız. Bazı sıkıntılarınız var fakat bunu kimseye belli etmek istemiyorsunuz onun yerine çevre ile olan ilişkinizi kısıtlıyor, bir şey anlaşılmamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Enerjinizi çok daha iyi kullanırsanız gereksiz insanlara da zaman ayırmanıza hiç gerek kalmayacak çünkü siz enerjinizi İyi insanlar üzerinde kullandığınız için. İş hayatınızda ters giden bazı şeyler olacak fakat bunu üzerinize alınıp şansızlığınız diye düşünmeyin bu iş yeri ile ilgili olacak. Sınırları zorlayan başarılar elde edeceksiniz ve bununla çok gurur duyacaksınız. Yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz, aşk hayatınızda da öyle.


Terazi 24 Temmuz 2018 Salı


Gerekmediği sürece olaylara el atmayacak sakin kalacaksınız. Birinin gönderdiği olumsuzluklara rağmen siz ayakta kalmayı başaracaksınız. Bütün sıkıntılarınızdan yavaş yavaş arınacaksınız fakat biraz zaman gerekiyor. Bir iş üzerinde çalışıyorsunuz bu iş üzerinde bayağı bir hırslısınız. Hayalinize ulaşacaksınız fakat biraz zaman alacak. Maddi ve manevi  karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirin.  Beraber olduğunuz birisiyle sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Aile yaşantınızda bazı değişiklikler olabilir birazda etkileneceksiniz. Huzurla ilerleyen bu ilişkinizde dışarıdan gelen tepkilere kulak asmayın ilişkimize yazık etmeyin.

Akrep 24 Temmuz 2018 Salı


İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde daha büyük işler sizi bekliyor olacak ve bu işlerin ardında büyük kazançlar var. İçinizden gelen sesi, duygularınızı iyi kontrol etmelisiniz, gelecek olan ani değişimler ilişkinizi yıpratabilir. Sevgilinizin de o ne düşündüğünü, neler hissettiğini hangi duygular içerisinde olduğunu ona da sormalı ve onun da duygu ve düşüncelerine saygı duyduğunuzu göstermelisiniz. Sağlığınıza daha dikkat etmelisiniz stres gerektiren ortamlardan uzak durmalısınız sizin yararınıza. İlişkinize ve hayatınıza burnunuzu sokan insanlara biraz mesafeli davranmalısınız. Ailenizle bir sorununuz yok fakat anlaşamadığınız bazı yerler olacak ama ortak bir noktaya varacaksınız. Günlük yaşantınızda bazı harcamalarınıza daha düzenli bir hale sokup, giderlerinizi azaltmazsanız ciddi anlamda borç batağına sürüklenebilirsiniz.

Yay 24 Temmuz 2018 Salı


Uğraştığınız didindiğiniz işlerde, karşılığını alacaksınız. Ulaşmak istediğiniz bir mertebe var. Bu mertebeye iş tecrübelerinden, edindiğiniz bilgiler ile ve kendinizi biraz daha geliştirerek ulaşacaksınız. Size bir konuda anahtar olacak insanlar var ve direkt ilgili işi çözeceksiniz. Aşk hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir ama bunu affettirecek bir sürpriz yapacaksınız buda partnerinizi mutlu edecek ve sizi affedecek. Mutluluğu artık geride bırakacaksınız çünkü mutlu olmanıza müsade etmeyen insanlar var çevrenizde. Eğer doğru adımlar atıp doğru kararlar alırsanız, mutluluğun kıymetini bilecek ve çevrenizin mutluluğunuza burun sokmasına izin vermeyeceksiniz.

Oğlak 24 Temmuz 2018 Salı


Hayatınızda biraz zorluklar olacak fakat bu zorluklara karşı göğüs gereceksiniz ve bu zorluklar karşısında biraz bocalayabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan bütün kontroller üzerine biraz tepkisiz kalabilirsiniz. Geçmişte kafanıza takılan bazı olaylar olmuş ve bu olayları hala gündeme getirip çok gereksiz yere kendinizi üzüyorsunuz de sevgilinizi de öyle. Hatalarınızın olduğunu biliyorsunuz fakat hatalarınızla yüzleşmekten korkuyor kendiniz oldukça geri çekiyorsunuz. Kariyer hayatınızda kendi düşüncelerinizi kendi hayatınız olduğundan dolayı, başkalarının ne dediği sizi ilgilendirmemeli siz yolunuza bakmalısınız. İş hayatınızla ilgili bazı beklentileriniz olacak fakat beklentilerinizi çok yüksek düzeyde tutmayın çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.


Kova 24 Temmuz 2018 Salı


Hayatınızda yaşayacağınız bazı güzelliklerden keyif çıkarabilirsiniz ve buda size çok iyi gelecek. İş veya okul hayatınızda oldukça başarılı olacağınız bir gün. Kimi zaman insanlar sizin agresif oluşunuzdan şikayet ediyor fakat siz bunu aldırmıyorsunuz. Ancak aldırsanız iyi olacaktır . Günden güne çevreniz eksiliyor. Sizden daha iyi yerlere gelmiş kişilerle iş konusunda ufak tartışmalar olacak, siz onlardan yardım isterken onlar size yardım etmeyecekler. İş hayatınızda haksızlığa uğradığınız zamanlarda siz yine dimdik ayaktaydınız ve yine her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal hayatınızda bazı değişiklikler yapacaksınız ve bu değişikliğin ardından yeni biriyle tanışacaksınız ve bu kişi size çok iyi gelecek. Maddi anlamda sıkıntılarınız bir nevi de olsa geçecek gibi görünüyor.

Balık 24 Temmuz 2018 Salı


Hayata karşı düşüncelerinizin değişeceği bugünde çevrenizde bu durumdan rahatsız olan insanlar bu duruma çok sevinecek. Kendinizi insanlara karşı soyutluyorsunuz, asosyal olmayı tercih ediyorsunuz. Her konuda haklıymış gibi tavırlar sergileyeceksiniz ve bu tavırlarınızı kınayanlar olacak tavırlarınıza biraz daha dikkat edin. Sevgilinizle konuştuğunuz bir konuda ona ayak uydurmaya çalışacaksınız fakat bu sizin için biraz zor olacak. Ufakta olsa çok güzel yetenekleriniz var fakat bu yeteneklerinizi göstermekte çaba sarf edin aksi halde olduğunuz yerde sayıklayacaksınız. Başarılı olacağınız iş hayatınızda, ilerisi için sizi güzel zamanlar bekliyor. Duygusallığınızda oldukça inatçı olacaksınız ve bu ilişkinizi etkileyecek derecede biraz daha inadınızı kırmayı deneyin sevgilinizle aranızda olan buzlar da eriyecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER