Burçlar Nuray Sayarı 12 Ekim 2018 Cuma Günü Burç Yorumları / Astroloji

Günlük Burç Yorumları 12 Ekim 2018 Cuma Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 12 Ekim 2018 Cuma Günü burç yorumlarımız....

Burçlar Nuray Sayarı 12 Ekim 2018 Cuma Günü Burç Yorumları / Astroloji

KOÇ BURCU 12 EKİM YORUMU

Koç burcunu bu hafta işyerindeki değişiklikler yoracağa benziyor. Ama sakin kalmaya devam edebilirseniz istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.Aşk hayatınız ise her zaman ki gibi karışık. Yeni aşk bekleyenler yıl sonunu beklesin.

BOĞA BURCU 12 EKİM YORUMU

İş yeri bu hafta Boğa burçlarını gereksiz yere strese sokacak. Daha çok kazanmak isteyen Boğalar daha çok çalışmalı... Kısacası size düşen emek vermek ( biraz zorlayabilir ) Ama şanslı burçlardan biri sizsiniz.

İKİZLER BURCU 12 EKİM YORUMU

Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Haftanın en şanssız burcu olmanıza rağmen hayatın en şanslı burçlarından biri sizsiniz. Parayı aramasanız bile bulabileceksiniz. Sadece bu biraz zaman alabilir. İçinizi temiz tutun.

YENGEÇ BURCU 12 EKİM YORUMU

Aile hayatı haftanın gündem konusu. Kardeşlerinize daha yakın olmanız gereken günler. Duygusal bakış açınız size yol gösterecek önce biraz üzen ama sonra çok mutlu eden anlar kapınızda. Sevgili yengeçler sonbahar size gülümsüyor.

 ASLAN BURCU 12 EKİM YORUMU

Ev alma zamanınız geldi. Çok yakında hiç beklemediğiniz kadar çok paraya kavuşacaksınız. Elinize geçecek para hem hayallerinize hem de daha fazlasına ulaşmanızı sağlayacak. Alışveriş seven aslan burçları kış aylarına gardrop yenileyerek girebilir.

BAŞAK BURCU 12 EKİM YORUMU

Başak burçları için gezegenlerin kombinasyonu haftaya ilk başladıkları bugün itibariyle haftanın dört günü boyunca yaşayacakları dalgalı duygulara düşüncelere çok dikkat etmeleri gerekiyor ki. Yapmayı planladıkları yenilikleri tekrar gözden geçirmeleri gerekiyor. Özellikle bir Başak kadını ya da bir Başak erkeği meslek değiştirme fikrine kapılabilir.

TERAZİ BURCU 12 EKİM YORUMU

Bugün iletişimde yaşadığınız sorunların nedenini tespit etmeye çalışacak ve daha çok kendi içinize yönelmeyi tercih edeceksiniz. Bu noktada tepkilerinizi baştan ayağa gözden geçirmeli ve özellikle yanlış zamanda yanlış kişilere karşı verdiniz tepkileri düşünmelisiniz.

AKREP BURCU 12 EKİM YORUMU

Tepkilerinizle değil mantığımızla hareket ettiğini sürece olaylarda tarafsız olmayı bırakacak ve doğru yolu bulacaksınız. Bu noktada duygularınızın esiri olmaktan vazgeçin. Bekâr akrepler içinse geçmişten gelen haberleşmeler gündemimizde önemli bir yer edebilir.

YAY BURCU 12 EKİM YORUMU

Maddi konular, gelirler ile ilgili konularda değişimler yaşanabilir ve bazı vazgeçişler yaşayabilirsiniz. Harcamalar, borçlar nedeniyle farklı bir düşünce yapısına sahipsiniz ve ne yapmanız gerektiğini daha iyi biliyorsunuz. Bu günlerde özellikle gizli ilişkiler, platonik aşklar konusunda riskli hareketlerden kaçınmalısınız.

OĞLAK BURCU 12 EKİM YORUMU

Bu hafta hayat düzeninizde değişimler yaşanabilir ve bazı vazgeçişler yaşayabilirsiniz. Harcamalar, borçlar nedeniyle seçtiğiniz kariyer yolunun, bu vazgeçişlerde payı olabilir. Vadeli planlarınızı ve tabularınızı gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

KOVA BURCU 12 EKİM YORUMU

Bugün daha önceden verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı karşı taraftan tepkiler olabilir ve kendinizi zor duruma sokabilirsiniz. Sizlerde ikili oynamadan ve kararsız davranmadan ilişkilerinizi yönetmeyi bilmeli ve karşı tarafın hedefi haline gelmekten vazgeçmelisiniz. Aksi takdirde ilişkilerde güvenilmez damgasını yemeniz pek de hoş olmayacaktır. Güvenmek istiyorsanız önce güven vermeli, sevilmek istiyorsanız önce sevmeyi bilmelisiniz. Özel hayatınızda ve maddi konularda olumlu hareketlilik yaşamayabilirsiniz.

BALIK BURCU 12 EKİM YORUMU

Bugün itibariyle özel ilişkilerde bozulmalar veya kopuşlar meydana gelebilir ve bu hayatınızın her noktasına nüfus edebilir. Bunun asıl nedenine baktığımızda ise kariyer yaşamınızdaki bozulmalar ve ev hayatınızdaki huzursuzluklar ön plana çıkacaktır. Yaşamınızdaki bu sorunların üstesinden gelemediğiniz her gün karşınıza yeni sorunlar çıkacak ve bu yaşamınızı gerçekten çekilmez bir hale sokacaktır. Öncelikle işe bu sorunları temizlemekle başlayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER