1 Ekim 2018 Pazartesi Nuray Sayarı günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 1 Ekim 2018 Pazartesi Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 1 Ekim 2018 Pazartesi Günü burç yorumlarımız....

1 Ekim 2018 Pazartesi Nuray Sayarı günlük burç yorumları

KOÇ BURCU

Sizi dinç sağlıklı kılacak bir spor yapmanız gerekiyor. Bu ara işlerin yoğun olduğu bir tempoda ilerliyorsunuz. Her şeyi içinize atmak yerine çekindiğiniz konularda insanların yüzlerine söyleyerek kendinizin rahat olması daha önemli. Çalışma alanında alacağınız kararlar daha ön planda olacak. Planlarınız biraz karışık durumda buda sizi daha düşünceli yapıyor. Gördüğünüz rüyalardan etkilenebilirsiniz. İlerisi için yeni planlar yapacağınız bir gün. Ters giden bir şeyler ilişkimize zarar verebilir. Çabanızın karşılığında bir miktar elinize para geçebilir.

BOĞA BURCU

Partnerinizin sizi sevdiğini biliyor, sizde bununla gurur duyuyorsunuz. Sempatik, samimi, neşeyle çevrenizdekilere gülücükler saçarak geçireceğiniz bir gün. Partneriniz sizinle övünüyor. Eskiden canınızı sıktığınız olaylara şimdi şimdilerde ise kafanıza takmayacak kendinizi yormayacaksınız. Maddi anlamda sıkıntılarınızı aşacağınız bir durum söz konusu. Arkadaş çevreniz sizi oldukça seviyor fakat bazen farkına varamıyor olabilirsiniz. Herkesin sizi sayıp saydığı, özlediği bugünlerde size kavuşmanın heyecanındalar. Çevrenizde karşınıza çıkacak bazı fırsatları iyi değerlendirseniz ileride karşınıza çıkacaktır.

İKİZLER BURCU

Hevesinizi kursağınızda kaldığımız zamanlarda biraz üzülebilirsiniz. Fikirlerinizin değişeceği ilerisi için daha iyi şeylerin olacağı aşikar. Bir hayvan edinebilirsiniz en çok sevdiğiniz ördek, böyle sarı tüyleri olan sevimli bir hayvan gibi. Bu aralar sürprizlerin olacağı bir dönemdesiniz. Bazen ne yaptığınızın farkında olmayıp etrafınızdakilerle ufak kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle iyi anlaşacağınız bir zaman fikirlerinizin ortak olduğu bu yönde daha iyi  şeylere karar vereceksiniz. Maddi sıkıntılarınızın geçeceği bir gün. Ailenize karşı özlem duyuyorsunuz yakında da görüşeceksiniz. Fikirlerimiz değişebilir doğal bir şey olduğunu herkesin bilmesine gerek yok.

YENGEÇ BURCU

Bilinçaltınızda kalan bazı yaşanmışlıklar aklınıza gelebilir sizi birazda olsa hüzne boğabilir. Kafanıza takmayacağınız ya da daha önce nerede taktığınız şeyleri artık geride bırakacaksınız. Ailenizle aranızda bazı düzelmeler görülüyor. Çevrenizdeki insanlar sizi çok seviyor, sizin içten oluşunuza bayılıyor sizinle birlikte vakit geçirmeyi de seviyorlar.  Hayatınızda biraz sudan sebeplerle ufak tartışmalar çıkabilirsin fakat üstünüze alınmamanız bu tartışmaların sizin yüzünüzden olmadığını bilmeniz gerekir. Yaşantınıza burnunu sokanlar olacak buna çözüm olarak aranıza duvarlar öreceksiniz.

ASLAN BURCU

Yoğun duygular içerisindesiniz. İsteklerinizin önüne geçen duygularınız olduğu için birazda sinirlisiniz çünkü bunun isteyerek olmadığını biliyorsunuz. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gün. Bu aralar girişimci oluşunuz dikkat çekiyor. İşinize bağlı, evinize bağlı oluşunuz sizi sadık yapıyor. Çalışmalarınızda ara sıra kısa dinlenmeler yaparsanız alacağınız projelerde daha başarılı olacaksınız. Arkadaş çevrenizde dik başlı olmasınız sizi daha çok sevecekler. Ansızın doğacak fırsatlara açık olun elinize geçecek bir miktar para da bunun içinde.

BAŞAK BURCU

Eski dostlarınız ile yapacağınız buluşmalar da kendinizi musmutlu hissedeceksiniz. Yeni iş görüşmeleri, yeni hayaller, yeni insanlar hayatınıza olumlu şeyler katacak. Düşüncelerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirecek ve hayallerinize daha çabuk ulaşacaksınız. İş hayatınız varsa başarınız ve terfi sizin elinizde. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bu zamanlarda olacak olaylarda daha olgun yaklaşmanızı sağlayacak. Aşk hayatınız biraz dalgalı birazda duygusal yönde. Parasal konuda birikimler yapmanızda fayda var.

TERAZİ BURCU

Güne mutlu uyanmanızın sebebi eşiniz veya sevgiliniz olacak. Birlikte kısa tatillere gidebilirsiniz. Birinin sizi mutlu edeceği bugünlerde hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Fikirlerinizin çevrenizi etkilediği aşikar. Olaylara sabırsızlıkla yaklaşıyor hiç dinlemeden anlamadan köpürüyorsunuz. Sevgiliniz yok ise birinin size açılacağı çok yakında görünüyor. Çalışma hayatınızda ufak değişimler ile kendinizi veya eşinizi mutlu edeceksiniz. Sağlığınız için ufak koşular düzenlemeli ve bunu uygulamalısınız. Geleceğe yönelik önemli yatırımlar yapacak ve çok masrafı olmayan bir araba alacaksınız.

AKREP BURCU

Güne mutlu başlayacaksınız fakat arkadaşlarınız ile bazı anlaşmazlıklar çıkınca biraz moraliniz bozulacak. Ailenize karşı biraz daha özenli davranmanız gerekiyor. Sevgilinize sevgi gösterisi yapacağınız zamanlar çok yakında. Şanslı bir dönemdesiniz fakat iyi değerlendirmeniz gerekiyor çünkü ya kaybedecek ya kazanacaksınız. Kafanıza göre hareket edeceğiniz bu zamanlarda canınızdan çok sevdiğiniz insanı kaybedebilirsiniz. Çalışma hayatınızda daha özenli davranırsanız sizinle birlikte çalışmak isteyenler olacaktır. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanı birazda çok önemsediğiniz birine ayırırsanız hem kendiniz hem de karşı taraf mutlu olacaktır.

YAY BURCU

Özlediğiniz fakat yanında olamadığınız insanlar bazen sizi üzse de üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey olmadığını düşünüyorsunuz. Kendinizi hiç bilmediğiniz bir durum içerisinde bulabilirsiniz. Hayatınızda başarılı olacağınız bir dönem fakat ilerisi için olumlu şeyler henüz söyleyemiyorum. Sağlığınıza bu ara biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Mutlu olmayı, mutlu etmeyi siz istediğinizde her şeyin olduğunu biliyorsunuz fakat bazen bazı insanları gereksiz yere üzebiliyor veya kırabiliyorsunuz. Parasal konuda sıkıntılarınızın biteceğini bu dönemde kenara biraz birikmiş para koymanız size iyi gelecek. Arkadaşlarınız ile yapacağınız sohbetler de mutlu oluyorsunuz görüyorum ki bu size birazda olsa iyi geliyor. Hayatta üzülmem dediğiniz şeylere üzülebilirsiniz o yüzden dedikleriniz de biraz daha dikkatli olun.

OĞLAK BURCU

Unutkanlığınız bu ara bayağı üst düzeyde fakat korkmayın. Bazı rahatsızlıklar geçirebilirsiniz sağlığınıza bir tık daha önem göstermelisiniz aksi takdirde sağlığınızdan olacaksınız. Karar vermekte güçlük çekecek ne yapacağınızı bilmediğinizi bugünlerde birinin size yardım edeceği görünüyor. Çocuksu tavırlarınız içinizdeki çocuğu dışarı çıkarıyor resmen, sizi böyle kabullenenler olduğunu söyleyebilirim. Doğal olmanızı çok kıskananlar var. Ekonomik açıdan rahat olacağınız bir dönem fakat bu aralar. Kendinize biraz daha zaman ayırmanız gerekiyor. Tükenmişlik sendromunu üzerinizden atacaksınız. İş hayatınız inişli çıkışlı fakat bunların sizi etkilemeyeceği bir gün.

KOVA BURCU

Sorunlarınız varsa Çözmek için uygun bir zaman. Olaylara farklı bakış açılarıyla bakacağınız bugünlerde olumlu şeylerin olacağını göreceksiniz. Kendinizde beğenmediğiniz bir kişilik var ve bunu değiştireceksiniz. İnsanların sizinle alay etmesini sevmiyor aşırı derece sinir oluyorsunuz. Çalışma hayatınızda güzel şeylerin olacağı ve sizin de mutlu olacağınız bir zaman.  Gereksiz sıkıntılar sizi oldukça sıkmış durumda fakat, takmayacaksınz.  Çünkü üzerinizde bir yılmışlık söz konusu. Parasal konularda kenarda birikmiş olan paranız aile içine gidecek ama siz yine de kenara para atmakta ısrarcı olacaksınız.

BALIK BURCU

Şakaları ciddiye alacağınız bir dönem içindesiniz. Üzüntünüzü belli etmeyip içinize atacaksınız buda sizin zararınıza olacak. Çekindiğiniz sıkıldığınız bir konu var ise bunu karşınızdaki kişiye açmanız gerekiyor. Aşk konusunda oldukça şansız bir gündesiniz fakat bunun hiçbir zaman olmayacağı söz konusu dahi değil. Biri sizi tanımak istiyor fakat siz buna izin vermiyorsunuz iş hayatınızda veya okulunuza bakmak istediğiniz için karşınızdakini kabul etmiyorsunuz.  Bu aralar durgun bir yapınız var durgun yapınızın altında geçmişte yaşadığınız veya şimdilerde birine kırgınlığınız yatıyor, bunların geçeceği bugünlerde sizi mutlu bir zaman dilimi bekliyor. Hayırlara vesile olacak kısa bir yolculuk görünüyor arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu vakitlerde kendinizi daha iyisi edeceksiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER