Exxen’de Abonelik Nasıl İptal Edilir?

Acun Ilıcalı yeni yıla yeni yatırımı Exxen müjdesiyle girdi. 1 Ocak günü yayına başlayan eğlence platformu Exxen açılır açılmaz şikayetleri hedefi oldu. Diyelim ki Exxen’e 7 Gün ücretsiz abone oldunuz, hayırlı olsun da 7 gün sonunda aboenliğinizi nasıl iptal edecekesiniz?

EXXEN’DE ABONELİK İPTALİ YOK MU?

Exxen’e üye olan kullanıcılar abonelik iptali kısmının olmadığını ve üye olduğu kart bilgilerini silemediği den şikayetçi . Hem ücret ödeyip hem de reklam izleneceği ortaya çıktı. Kullanıcılar para ödeyerek kayıt oldukları uygulamada reklamlara takılacaklarını öğrenince tepki gösterdi. Exxen’de hem ücret ödenip hem de reklam izlenecek olması ise sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar “İnsanlar bu platformlara reklam izlememek için para veriyor, reklamlı abonelik ne demek?” diyerek uygulamaya tepki gösterdi.

Exxen üyelik iptali nasıl olur?

1-İlk olarak www.exxen.com/tr adresini açın ve hesabınıza giriş yapın.

2-Sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayarak ve Profilim bölümüne geçiş yapın.

3-Kişisel bilgilerinizin yer aldığı bu ekranın sağ alt kısmında yer alan “Profilimi Sil” bağlantısına tıklıyoruz.

4-Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısı karşınıza çıkacak.

5-Evet seçeneğine tıkladıktan sonra Exxen üyelik iptal işlemini gerçekleştirmeniz olacaksınız.

ACUN ÖZÜR DİLEDİ

Acun Ilıcalı Instagram’da “Büyük ilginiz için çok teşekkür ediyoruz. Aşırı yoğunluktan kaynaklanan teknik sorunlar büyük ölçüde çözüldü. İlginize layık olmaya çalışacağız” storysi paylaştı.