Ana SayfaAstrolojiEn Zor Burç Olan Başak Burcu Tanımak İsteyenlere

En Zor Burç Olan Başak Burcu Tanımak İsteyenlere

Başak Burcu Özellikleri:


Başak burcu 22 Ağustos – 23 Eylül arasını kapsamaktadır. Toprak grubunda yer almaktadır. Kendini şanslı bulduğu gün Çarşamba rakam ise 5 dir. Yönetici gezegeni merkürdür. Başaklar balık burçlarından hiç hoşlanmazlar.


Kişisel Özellikleri:
Başak burçları inceleyicidirler, çok araştırırlar bu nedenle bilgilidir başaklar. Başaklar çalışkanlıklarıyla ön planda olurlar bu nedenle hayatlarını işlerine adarlar. Tembel insanlara tahammülleri yoktur ve onlara soğuk davranırlar. Yorulmadan çalışmaya devam ederler. Küçük ayrıntılara bile takılırlar ve öyledir ki bazen bu ayrıntılarda boğulabilirler. Başaklar kendilerini kullandırtmadan hayır diyebilir her zaman. Parayı severler, tutumlu gibi davranmaları onları pinti yapabilir. Herkese yakın davranıp yapmacık davranışları sevmedikleri için dışarıdan soğuk görünürler.


Fiziksel Özellikleri:
Genel olarak uzun boylu ve güzel fizikli olurlar. Ten renkleri açık renktir ve saçları uzun koyu renklidir. Karizmatiktirler ve onları asla dağınık paspal göremezsiniz. Kıyafetleri onlar için önemlidir pahalıya kaçmaktan korkmazlar daima klasik ve hoş giyinirler.


Başak Kadını:
Evliliğe tepkilidir başak kadını kendilerine yettiklerini dünürler. Seçici ve eleştirici oldukları bilinir bu yüzden aradıkları aşkı bir türlü bulamazlar. Ancak mükemmel bir annedirler çocuklarının da mükemmel olmalarını ister ve çabalar. Ev işleri onlar için en az çalıştığı yer kadar önemlidir. İki işide mükemmel bir şekilde yürütmesini bilirler. Kinci değillerdir ancak tutkululardır. Bir insana taviz vermesi için o insanı çok sevmesi gerekir. Duygularını ve mantığı arasında kalmaz ikisini dengede tutar başak. Başak dediğimiz zaman aklımıza temizlik gelir titizlikleri ile bilinir çoğu zaman. Kıskançlığı bazen abartabilirler. Başak burcu kadını aşk dediğimiz de eski kafalıdır günümüz ilişkileri gibi veya tek gecelik ilişkiler onlara terstir. Sevdikleri zaman çok severler. Sadakat onlar için oldukça önemlidir ve daima derinden sevilmek isterler. Cinsel ilişkilerinde seçicidirler evlilikle beraber gelen cinselliği isterler.


Başak Erkeği:
Başak erkeği düzeni ve tertibiyle bilinir. Hayatının her alanında düzen olmazsa olmazdır. Samimi yapıları vardır gösterişten uzaktırlar. Başak erkeği yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeker uzun boylu, sarışın ve dalgalı saçlar…
Hata yapmaktan korkarlar ve hiç hoşlanmazlar bu yüzden temkinlidirler. Hayatlarının düzenini bozacak sürprizlerden hoşlanmazlar. Başak erkeği aşktan çok mantık ararlar hayatlarında. Partnerine hep mantıklı yaklaşımlarda bulunur. Eşlerini seçmekte oldukça titiz oldukları için genel olarak geç evlenirler. Cinsel hayatlarında çekici tavırlar sergilerler. Partnerlerini mutlu etmeyi sevdikleri için romantik olmayı severler. Aile bağları güçlüdür, sevdikleriyle birlikte uzun vakit geçirmeyi severler. Doğa yürüyüşü yapmaya bayılırlar. Beğendikleri insanlara rahatlıkla açılırlar. Partnerinin kendi ayakları üzerine basan, ne istediğini bilen kişiler olmasına önem gösterir. Çok iyi babalardır ancak çok disiplinlidirler.


Başak Yükseleni:
Yükseleni başak olan kişiler disiplinli olmalarıyla bilinmektedir. Adaletlidirler ve alçakgönüllülerdir. Çok zekidirler, kafaları her şeye çalışır. Çok çalışkandırlar uzun uzun araştırmalar yaparlar ve kendilerini bir sonuca vardırana kadar o işin peşini bırakmazlar. Çok çalışmaktan kendi hayatlarını yaşamayı unuttukları söylenir. Çok küçük ayrıntılara takılmaları ve her işi mükemmel yapmak istedikleri için sonuca biraz geç varırlar ancak güzel iş çıkarırlar. Herkese samimi davranmazlar bu durum onların sosyalleşmesine engel olur çoğu zaman. Duygusaldırlar, kafalarındaki düşünceleri durduramazlar bu daha da üzülmelerine yol açar. Sadece duygusal olarak değil fiziksel olarak da çok zayıftırlar. Çok çabuk zayıflayabilirler ve sindirim sistemleri bozulabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img