Ana SayfaAstrolojiEn Çekici Burç Terazi Burcunun Genel Özellikleri Neler?

En Çekici Burç Terazi Burcunun Genel Özellikleri Neler?

Terazi Burcu Özellikleri:


Terazi burçları 23 Eylül ile 22 Ekim arasını kapsamaktadır. Hava grubunda yer almaktadır ve yönetici gezegeni Venüstür. Kendini şanslı bulduğu gün Cuma sayı ise (6) altı olarak bilinmektedir. Birbirini tamamladığı zıt burcu ise koç olduğu söylenir.


Kişisel Özellikleri:


Terazi burçları cazibeleriyle ve çekicilikleriyle göz önündelerdir. Teraziler son derece keyifli ve enerjisi yüksek kişilerdir bu yüzden çok insan tarafından sevilirler. Haklarını sonuna kadar ararlar ve tartışmaktan kaçmazlar. Terazilerin ne düşündüğünü bilmek mümkün değildir, kafasında her şeyi çok iyi dengelerler. Bulunduğu ortamı hemen inceler. Başarılı olmak için kendisinin hakim olduğu konulara yoğunlaşarak başarıyı elde eder. Onu kontrol etmek gibi bir yanlış asla olmaz olduğu zaman genel olarak sizi can kulağı ile dinleyip teşekkür ederek sizden uzaklaşır. Terazilerin güler yüzlü olduğuna aldanmayın, güler yüzlerinin altında büyük bir egoları vardır çünkü. Zor bir burçtur terazi.


Fiziksel Özellikleri:


Teraziler bütün burçlar arasındaki en güzel fiziğe sahip olan burçtur. İnce, narin ve uzun boyludurlar. Beyaz tenleri vardır, saçları düz ve kahverengidir. Hasta olduklarında çok ilgi isterler çünkü denge burcudurlar kendilerini kötü hissettiklerinde vücutları alt üst olabilir.


Terazi Kadını:


Terazi kadını tartışmalarda çok zekidir. en küçük bir tartışmada bile kendisi devam ettirip sonuçlandırabilirler. Terazi kadını kendini hep haklı görürler ve sonucu hep kendi isteği gibi olsun isterler. terazi kadınları adil davranışları ile bilinmektedir. Terazinin büyük paralara ihtiyacı vardır güzel şeylerin hepsini almak isterler çünkü. Hayatları boyunca kendilerini iyi hissedecek eşyalara sahip olmak ister terazi kadını. Hayatları boyunca aşksız kalmak istemezler. Duyguları daima karışıktır, ilişkide istekleri olmadığı zaman kaprisli olurlar. Hayatlarında romantizm büyük bir yer kaplar. Giyimlerine çok önem gösterirler bu yüzden bir terazi kadınını uyumsuz görmek imkansızdır. İşterinde becerikli ve kurnazdırlar. İnsanları nezaketiyle ve inceliğiyle etkileyebildikleri için tüm kapıları rahatlıkla açabilirler. İlişkilerinde çok sadıktırlar. Gerçekten aşıklarsa kıskanç olurlar ve bunun önüne geçemezler. Cinsel hayatlarında partnerinin onun beğenmesini hissetmeyi severler. Seks yapacakları ortamın temiz ve güzel olması onlar için çok önemlidir.


Terazi Erkeği:


Terazi erkeğine bütün sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Sizi can kulağıyla dinler ve elinden geldiğince yardımcı olur. İkna kabiliyeti yüksektir bu yüzden bir şeyin peşine düşünce onu bırakmaz. Sizi sevildiğinize çok inandırabilir, gülmesi ve harika kişiliği sayesinde bu çok da zor değildir. Ancak bu hisler kısa sürebilir. Hayatındaki kişileri kötü hatırlamaktan hoşlanmazlar bu yüzden sizi üzmeden sizden uzaklaşabilir. Karşı cinse ilgisi hiçbir zaman azalmaz bu yüzden çevresinde çok kadın vardır ve eski sevgilisiyle dost kalmak onlar için daima normal bir şeydir. Partnerine son derece saygılıdır, özel hayatını didiklemez. Terazi erkeği yalandan son derece nefret ederler. Anlaşılmadığı zaman bu durum terazi erkeklerinin içinde yer edinir ve üzülürler. Birisine kırıldıklarında sakince o kişiden uzaklaşmayı tercih ederler. Terazi erkeği sosyaldir ancak para tutmayı pek bilmez. Kaliteli ortamları severler ve kalabalıktan oldukça kaçarlar. Aşk konusunda ilk adımı atmaktan korkarlar. Cinsel hayatlarında partnerlerini mutlu etmek isterler.


Terazi Yükseleni:


Sevimlilikleri ve içtenlikleriyle herkese uyum sağlayabilirler. Aşırı duygusal oldukları söylenmektedir. Son derece dürüsttürler yalanı sevmezler. yapmacık tavırlardan kaçınırlar. Çok kararsızlardır. Çok büyük yetenekli ve yaratıcıdırlar. Kişisel zevklerine düşkündürler bu yüzden ortaklık yapacağı insanın zevklerine yakın zevkleri olmasına dikkat ederler. Bir şekilde toplumda üst sınıf insan olmayı başarırlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img