DENİZLİ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (DASKF) dün yapılan 14'üncü Olağan Genel Kurulu'nda, 3 dönemdir başkanlık görevini yapan Feyyaz Ceşen, 244 delegenin 158'inin oylarını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Geçen hafta başkanlık için adaylığını açıklayan Yaşar Kaçar'ın adaylığı, üye olmadığı için kabul edilmedi. Kaçar, karara itiraz etti ancak tüzük gereği adaylığı geçerli sayılmadı. Bunun üzerine Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran adaylığını açıklayarak hazırladığı listeyi divana sundu; ancak 85 oyda kalarak seçimi kaybetti.

Genel kurulda yapılan tüzük değişikliği ile 11 olan yönetim kurulu üyesi sayısı 15'e çıkarıldı. Oylama sonunda iki başkan adayı birbirlerini kutlayarak, camiaya birliktelik mesajı verdi.

Yılmaz Büyükerşen'in Bırakmaya Niyeti Yok Yılmaz Büyükerşen'in Bırakmaya Niyeti Yok

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, 9 yıldır kentteki amatör sporlara gece gündüz hizmet ettiklerini belirterek, "Tüm kulüplerimiz için bugüne kadar olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz. Kongrede aday olan Osman Duran'a da teşekkür ederim. Amatörlerimiz için önemli projelerin hayata geçirmek adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Denizli ASKF'de Feyyaz Ceşen yine başkan

Denizli ASKF'de Feyyaz Ceşen yine başkan

Denizli ASKF'de Feyyaz Ceşen yine başkan

DHA