Clubhouse Sohbetleri Gündeme Düştü! Enis Arıkan ve Akıl Sağlığı

Clubhouse yepyeni bir uygulama. Bu uygulamada insanlar odalar açıyor ve her isteyen bu odalara girip oradaki konuşmaları dinleyebiliyor, hatta moderatör olan dilerse dinleyecilere söz verebiliyor. Dün gecede Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Gonca Vuslateri bir oda açmıştı ve sabahın ilk ışıklarına kadar sohbet ettiler.

Clubhouse Sohbetleri Gündeme Düştü! Enis Arıkan ve Akıl Sağlığı
01 Şubat 2021 - 11:21
Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Gonca Vuslateri Clubhouse üzerinden Müjdat Gezen Sanat Merkezinde okudukları yılları ve başlarına gelen komik anları takipçilerine aktardı.


GONCA VUSLATERİ'NE ŞOK

Bir ara sohbet astrolog ve falcılara geldi. Falcıya gittiğini söyleyen Gonca Vuslateri,
kahve falı baktrıdığını ve falcının mart ayına kadar aklına geleni yap ömrünün son günlErini yaşıyorsun dediğini anlattı.

Enis Arıkan ise ünlü astrolog Dinçer'e yıldız haritası baktırdığını ve Astrolog Dinçer'in kendisine akıl sağlığını yitireceksin, 2 yıl boyunca aklına dikkat et dediğini söyledi.

MERAK EDİLEN CLUBHOUSE NEDİR VE NASIL KULLANILIR?

Uygulamada birçok oda bulunuyor. Clubhouse'a üye olduğunuzda birçok sosyal medya uygulamasında olduğu gibi kendi ilgi alanlarınızı işaretliyorsunuz.

Bu odalarda ise iletişim sadece ses yoluyla, konuşarak gerçekleşiyor. Odada konuşulanları sadece dinleyebilir, ya da moderatörden izin alarak sohbete dahil olabilirsiniz.

 

 
Bu haber 606 defa okunmuştur.