Spor Toto Süper Lig'den düşen Çaykur Rizespor'da teknik direktör Hikmet Karaman, maç sonunda düzenlediği basın toplantısında sahasında Bursaspor'a yenilen Trabzonspor'a göndermelerde bulundu, "Bu şehir bugünü unutmaz" dedi.

Trabzonspor-Bursaspor maçının sonucunun 36 puan toplamalarına rağmen kendilerini bir alt kümeye yolladığını ifade eden Hikmet Karaman, "Bu kadar eksiğimize rağmen iyi mücadele eden oyuncularımızı kutluyorum. Ligi 40, hatta 42 puanla bitirebilirdik. Üzerimizdeki iki takımın 38 puanı var. Bu takımların ikisi de Trabzon'da 3 puan aldı. Bu sonuçlar çok önemli. Bu şehir bugünü unutmaz. Bu kadar" dedi.

SAFFET SUSİÇ: DÜRÜST BİR OYUN SERGİLEDİK

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Saffet Susiç ise Çaykur Rizespor'u galibiyetinden dolayı tebrik etti, ligden düşmelerine üzüldüğü belirtti. Çaykur Rizespor'un gelecek yıl yeniden lige dönmesini temenni eden Susiç, karşılaşma ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

Antibiyotik Yerine Geçen Yiyecekler Antibiyotik Yerine Geçen Yiyecekler

"Bizim takımımız dürüst bir oyun sergiledi. Bu maç Rize ve Bursa için çok önemli bir maçtı. Sadece bugün gol atamadık. 3 önemli oyuncumuz eksikti. Onların olması durumunda çok daha farklı oyun ortaya koyabilirdik, ama mevcut oyuncuların da oyunundan memnunum."

DHA