Burçlar Nuray Sayari 29 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

10

YENGEÇ BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yengeç burçları içinde gün güzel başlamamış olabilir fakat ne olursa olsun umudunuzu kaybetmemeniz gerekir. Planlarınız var fakat bunlarda pekte bir ilerleme kaydetmediğiniz gözüküyor. Eğer istediğiniz şeyler yolunda gitmiyorsa lütfen suçu başkalarına atmayın ve bu sayede vicdan azabından kurtulacağınızı ve hafifleyeceğinizi düşünmeyin. Aklınızda çokta gerçeğe uygun olmayan fikirler dolanıyor olabilir. Gerçekçi olmayan bir şey için hayal kırıklığı yaşamanız doğru bir davranış değildir. Daha çok gerçeğe uygun olan ve sizinde gerçekleştirebileceğiniz düşüncelerin peşinden koşun ve sakın pes etmeyin.

ASLAN BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün tam da sizin gününüz. Enerjiniz adeta tavan yapmış ve tamamıyla cesaret dolmuşsunuz. İstediklerinizi gerçekleştirmek için bu koşullar size oldukça fazla yarar sağlayacaktır. Fakat bir sorun olabilir. İlginç ve karmaşık hatta çözülmesi biraz zor olan bir problem yüzünden hedefinizden çok fazla uzaklaşabilirsiniz. Bu problemi çözmek ve hedefinize yeniden yaklaşmak ise tamamen sizin elinizde olduğunu unutmayın. Eğer problem hakkında biraz düşünür ve akla yatkın olan çözümü bulursanız sorunu çözmüş ve hedefinize ulaşmış olacaksınız. Bu hedefinize gerçekten ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey o problem hakkında küçük bir beyin fırtınası yapmak.

BAŞAK BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Başak burçları için de bu sıralar istenmeyen olaylar yaşanabilir. Hatta bu bir kriz durumu da olabilir. Olayı daha da büyütüp zorlaştırmamak ise tamamen sizin elinizde. Daha sakin ve ılımlı yaklaşmanız durumunda sorun daha da büyümeyecek ve belki de bir kriz fırsata çevrilmiş olacak. Yaşayacağınız olumsuz olaylara daha şiddetli yaklaşmak yerine sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız kazanan siz olacaksınız. Başak burçları için bu aralar sağlık çok önemli bir konu. Hasta olmamak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Sağlığınızı arka plana atmayın.