Burçlar Nuray Sayari 26 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

9

YENGEÇ BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geçmişinizde yarım bırakmış olduğunuz bir takım işleriniz bugün yeniden karşınıza çıkabileceği gibi elinizde var olan işlerinize de engel olabilir. Bu durumu yaşayabilecek olmanız sizi biraz rahatsız edecek olsa da gelecek günlerde aynı sıkıntıya girmemek için gerekli tedbirleri alacaksınızdır. Bir takım beklentiler içerisinde olabileceğiniz zamanlar sizi bekliyor olacaktır. Ancak birden fazla olan beklentilerinizin sonuçları hepsinde aynı olmayabilir. Bu durum karşısında moral bozukluğuyla da karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde aranızda anlaşmazlık yaşadığınız arkadaş veya arkadaşlarınızla ilgili konuyla alakadarlı uzlaşabilmek adına aynı masaya yeniden oturabilirsiniz. Sağlık konusunda biraz daha tedbirli olmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Detaycı yaklaşımlarınızı bir kenara bırakmanız gereken bir gün. Boğulduğunuz her bir detay sizi çok uzaklara sürüklediğinin farkına varmalısınız. Sizi yakından tanıyan kişiler bununla ilgili size bazı yorumlarda bulunabilir. Bu yorumlar kendinizi daha iyi görebilmek için önemli bir fırsat. Yakın zamanda eviniz veya arabanız için gerekli olabilecek harcamalarda bulunabilirsiniz. Bu harcamalar her ne kadar ihtiyaç olsa da belli bir seviyeden sonra ihtiyaç dışına çıkmaması için kendinizi frenlemelisiniz. Çünkü maddi konularda durağan bir dönem içerisinde olabilirsiniz. Bugün ailenizle ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu tartışmaların sebebi fevri davranışlarınızdan kaynaklanabileceği ihtimalini göz önünde bulundurun.

BAŞAK BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün artısı veya eksinin yoğun şekilde hissedilmeyeceği, standart bir gün geçirebilirsiniz. Gündelik yaşantınızda rutin olarak yaptığınız her bir iş düzenli şekilde akışını sürdürecektir. Ancak aklınızda var olan bir takım soru işaretleri sizi daha fazla düşünce içerisine itebilir. Cevaplarını alamadığınız her bir soru işaretiyle boğulduğunuzu hissedebileceğiniz her anda düşünceleri kenara bırakmanız gerektiğini hatırlamalısınız. Yakın zaman içerisinde bir yerlere seyahat düşüncesine girebilir ya da seyahat etmeniz gerekebilir. Günün sonlarına doğru kendinizi daha iyi hissetmek ve nefes alabilmek adına arkadaşlarınızla bir takım planlar gerçekleştirebilirsiniz.