Burçlar Nuray Sayari 23 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

10

YENGEÇ BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Detaylara takılabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Detaylarla iç içe oluşunuz gün geçtikçe daha dikkatli biri yapacaktır. Herhangi bir işe sahip olmayan ve arayış içerisinde olan yengeç burçları yüzlerini güldürecek güzel tekliflerle karşılaşabilir. Kariyer hedefi olan yengeç burçları ise ilgili ilerlemede biraz daha sabırlı davranması ve beklemesi gerekebilir. Kendinizi gösterebilme bulduğunuz her fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise çalkantılar gündeme gelebilir. Bu çalkantılar üstünüze kara bulutların sinmesine neden olacaktır. İki arada bir derede bir yaşantı sürdürmektense iki seçenekten birini tercih etmek daha az yorucu olacaktır.

ASLAN BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaşantınızda hazır olmanızı gerektirecek gelişmelerle iç içe olabileceğiniz gün sizi bekleyebilir. Burada yapmanız gereken durumu iyi analiz etmek olacaktır. Gün içerisinde zihninizin içerisindeki fikirlerinizi kreatif olarak değerlendirmeseniz de bir başka kişinin yorumlarını almak sizi belli bir noktada ileriye taşıyacaktır. Önünüze bir takım anlaşma veya sözleşmeler sunulabilir. Dikkatinizi yoğunlaştırmadan bir adım atmamalısınız. Dikkatsizliğiniz size  çok pahallıya mal olabilir. Kendinizi şanslı hissedebilir ve bu hissiyatınıza güvenerek bazı konularda özgüvenli yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Size huzursuzluk yaşattığını düşündüğünüz her türlü durumu en azından bir süreliğine hayatınızdan uzaklaştırmalısınız.

BAŞAK BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün içgüdülerinizle hareket etmenize müsait bir gün olabilir. İç sesinizi dinleyerek doğru adımlar atmanız mümkün. Çevrenizdeki insanlarla, hayatınızda anlaşmakta zorlandığınız insanlarda dahil, kolayca anlaşabileceğiniz veya uzlaşabileceğiniz bir gün olacaktır. Gün içerisinde ufak çaplı da olsa herhangi bir ticaretin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Muhabbetinizi etkileyici ve dinlenmeye değer bazı insanlar çevrenizde bulunabilir. Çevrenizdeki  insanların artış göstereceği bu dönemlerde diğer insanların da düşüncelerini dinlemek ufkunuzu ciddi ölçüde genişletecektir. Sorumluluk almaktan her ne kadar çekineceğiniz bir gün yaşayabilecek olsanız da bu çekingenliğinizin üstüne gitmeniz gerekecektir.