Burçlar Nuray Sayari 08 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

12

İkizler Burcu 08 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Merkür Retrosunun İkizler Burcuna Etkisi

Merkür retrosu döneminde içe kapanık olabilirler. Yaz mevsimiyle birlikte gelen sosyalliklerini bir anda kaybedip, davet edildikleri hiçbir yere gitmek istemeyebilirler. Ancak bu dönemde morallerini bozmamalı, kendilerini şarj ettikleri bir dönem olarak düşünmeliler. Bu süreçte maddi konular gündeme gelebilir.

Günlük İkizler Burcu Yorumu

Hareketli enerji dolu olacaksınız Buda çevrenizde büyük bir katkı sağlayacak daha çok arkadaş edinmenize yardımcı olabilir arkadaş edindikçe de sizde mutlu olacaksınız. Karşı tarafa özleminizin artacağı bir zaman karşı taraftaki insanı daha bir özleyeceksiniz yani sevgilinizi. Bir konu hakkında normal konuşurken bu konuşma tartışmaya dönebilir biraz daha dikkatli tatlı dilli güler yüzlü konuşmaya dikkat edin buda sizin elinizde olan bir şey.Canınızı sıkan bazı konular var ve bazı insanlar siz kendinizi bilin yeter. Maddi anlamda bora sıkıntılara girebilirsiniz harcamalarınza biraz daha dikkat etmenizde fayda var aksi taktirde siz sorun çekeceksiniz.

Yengeç Burcu 08 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Merkür Retrosunun Yengeç Burcuna Etkisi

Yengeç burçları bu dönemde kendilerini olduklarından çok daha fazla duygusal hissedebilirler. Uzun zamandır kendilerini ağlamamak için tutsalar da bu dönemde tüm duygularını serbest bırakıp büyük bir duygusal boşalma yaşayabilirler.

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

Geleceğinize dair güzel planlarınız var inşallah planladığınız gibi gider her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.İş hayatınızda bazı yorgunluklar var fakat bu işin yorgunluğu değil arkadaşlarınızla olan tartışmalarınızdan dolayı vücut olarak değil beyin olarak çok yoruyorlar. İş girişiminde bulunacaksınız bu girişimde bulunduğumuz işle alakalı kariyerinizi etkileyecek çok güzel projeler çok güzel etkinlikler olacak katılmayı unutmayın veya projede fikrinizi sunmayı kesinlikle kaçırmayın.