Burçlar ve Burç tarihleri, Hande Kazanova 13 Kasım Günlük İş, Aşk, Burç Yorumları

Günlük İş, Aşk, Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumlarından önce hangi tarih hangi burç merak edenlere

Koç
21 Mart – 20 Nisan arası Koç burcu
Boğa
21 Nisan – 20 Mayıs arası Boğa Burcu
İkizler
21 Mayıs – 21 Haziran arası İkizler Burcu
Yengeç
22 Haziran – 22 Temmuz arası Yengeç Burcu
Aslan
23 Temmuz – 22 Ağustos arası Aslan Burcu
Başak
23 Ağustos – 22 Eylül arası Başak burcu
Terazi
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arası doğanlar Terazi burcu
Akrep
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arası doğanlar Akrep burcu
Yay
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arası doğanlar Yay burcu
Oğlak
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arası doğanlar Oğlak burcu
Kova
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arası doğanlar Kova burcu
Balık
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arası doğanlar Balık burcu

Nuray Sayarı , Dinçer Güner, Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 13 KASIM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün gece uyuyamadığınız için güne yorgun ve uykusuz şekilde başlayabilirsiniz. Hatta günün ne kadar yorucu olduğunu düşündükçe yataktan kalkmak bile istemeyebilirsiniz. Bugün aksilikler peşinizi bırakmayacak, yediğiniz her şeye karşı çok dikkatli olmalısınız zehirleme gibi istenmeyen sorunlar yaşamanız mümkün. Kendinizde değişiklik hissettiğiniz anda bir uzmana başvurmalısınız. Çalışma hayatınızda da bir takım aksilikler yaşamanız mümkün. Anlaşmalar ve toplantılar konusunda daha dikkatli davranmalısınız. Yaşadığınız aksiliklerden sonra kendinizle kalıp sizi dinlendirmek isteyen şeylerle ilgilenebilirsiniz. Arta kalan zamanınızı partnerinizle paylaşmak onu çok mutlu edecek ve ilişkinizi daha da kuvvetlendirecektir. 

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 13 KASIM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün yakın çevrenizden birisi sizden borç para isteyebilir. Ona bu borcu verirken kendi maddi durumunuzu da düşünmeniz gerekli. Bununla birlikte yatırım yapmanız için de bugün doğru bir zaman değil. Paranızı cebinizde tutmalısınız. Maddi olarak özellikle arkadaşlarınızla sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle onlardan size gelecek olan fırsatları kaçırmamalısınız. Aşk hayatınızda ise eğer partneriniz varsa güzel olan ilişkinizi sürprizler bekliyor olabilir. Eğer yoksa arkadaşlarınız size yeni adaylar sunabilir. Hemen reddetmeyin ve biraz düşünün belki de aradığınız kişidir.  

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 13 KASIM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün sizin için çok enerjik bir gün olacak. Fakat enerjinizi doğru şekilde harcamanız çok önemli. Eğer yanlış yerlere harcarsanız pek çok fırsatı kaçırmış olacaksınız. İşyerinizde, çalışma arkadaşlarınızla ya da yöneticilerinizle oluşacak ufak tartışmalardan kaçınmalısınız. Yaşadığınız tartışma işyeriniz de huzursuzluk yaratabilir alttan almaya özen göstermelisiniz. Eğer bir sorun yaşamazsanız bugün çalışmanız çok verimli geçecek ve çok yaratıcı olacaksınız. Aşk hayatınızda eğer birisi yoksa iş dolayısıyla biri ile karşılaşabilir ve ona gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun tecrübelerinize dayanarak temkinli şekilde yaklaşmalısınız. Aradığınız aşkı bulmuş olabilirsiniz. 

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.