Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Burçlar 04 Aralık 2023 Nuray  Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 04 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

 

Size değer vermeyen insanlarla birlikte olmak zorunda değilsiniz. Kafanızı toparlamanız gereken bazı konular var, bu konulara biraz daha geniş açıyla bakarsanız her şeyi daha iyi görebilirsiniz. Yaşadığınız bazı ufak sıkıntılar var fakat bu sıkıntılarınızın kutunuza yardım edecek bir kişi ile tanışacaksınız bu tanışacağınız kişi size çok yardımcı olacak. Herkesin sizi anlamasını bekliyorsunuz fakat her seferinde karşı taraftan sizi anlamasını beklemeyin bazen sizin de kendinizi anlatmaya çabalamanız lazım. Aileniz ile bir konu hakkında tartışabilirsiniz bu konu ise maddi anlamda olabilir çok harcama yaptığınız için aileniz artık size maddi olarak destek çıkmaya bilir bu yüzden kendinize çekidüzen verin. 

 

 

BOĞA

 

Artık enerjinizin düştüğünü düşünüyorsunuz eskiden doyasıya eğlendiğiniz zamanlar şimdi yok. Sabırsızlığınız konusunda bir daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz ve işlerin yoluna girdiğinin farkına varacaksınız. Partnerinizle ufak tartışmalar yaşayacaksınız ve bu ufak tartışmalar eski sevgilinizin yüzünden olacak ,fakat aldırmayın çünkü siz partinizi o kadar çok seviyorsunuz ki geçmişinizi silmiş durumdasınız. Yapacağınız iş üzerine dair herkese danışacaksınız ama en çok dinlediğiniz insanlar aile büyükleriniz olacak çünkü onlar ne diyorsa haklıdır ve doğru olanı gösteriyordur, kafanıza yatan ilk şeyi yapacaksınız. 

 

 

 

İKİZLER

 

Sizinle iletişime geçmek isteyen biri var fakat sevgilinizden dolayı sizinle iletişime geçmekte zorluk çekiyor ve çekiniyor amacı sarkıntılık değil, sadece dostça yaklaşıp, samimi bir arkadaşlık kurmak. Kafanıza uymayan veya yatmayan şeylerde bayağı bir ısrarcı oluyorsunuz, kafanıza yatana kadar uğraşıyorsunuz, sizin için de zor fakat içinize silmeyen şeyleri zorla kabul edemiyorsunuz. Sevgilinizle birlikte gelecek planları yapıyorsunuz, her şeyin hayırlısını dileyin Allah zaten sizi sevdiğinize kavuştaracak. Kendi geleceğinize dair güzel planlarınız var, sakın pes etmeyin daha yolun başındasınız, bu yüzden kafa karışıklığınız olabilir siz yine de kendi gönlünüze yatan şeyi yapın. 

 

[PAGE]

 

YENGEÇ

 

Kafanızı kurcalayan bazı sorular var bu soruları kafanızdan atmanın en iyi yolu onları olgun bir şekilde kendinize göre değil de empati yaparak cevaplarsanız işte o zaman soru işarleriniz kalkacak. Artık duygusallığımızı bir kenara atmanın zamanı geldi, çünkü sizde farkındasınız ki olgunlaşmaya başladığınız ve kafa yapımız epeyce değişti hayata karşı bakış açınız daha geniş ve bunun bu şekilde olması sizin için artı puan. Çevrenizde sizi zorlayan bazı arkadaşlarınız veya işteki patronlarınız olacak fakat bu zorlukları gülümseyerek aşarsanız ne kendinizi yıpratmış olursunuz ne de geleceğinizi etki olacak engelleri kaldırırsınız. 

 

 

ASLAN

 

Sizlerle samimi olmaya çalışacak insanlar olacak fakat siz temkinli yaklaşırsanız kendi adınıza daha iyi olacak. Samimi olduğunuz bazı insanlar var en çok sevdiğiniz dostlarınızla bile içli dışlı olmazken dışarıdan gelen biriyle neden olasınız, aynı şeyi sizde düşünüyorsunuz :) Çevrenizdeki bazı insanlar içten içe fesatlık yapıyor sizi çok kıskanıyorlar ve çekemiyorlar, bunlara vereceğiniz en güzel cevap gülümsemek olacak, seviyelerine inmeyin çünkü seviyesiz insanlar bunu yapar. Aileniz ile bu ara daha iyi anlaşıyorsunuz çünkü biraz da olsa ailenizi anlamaya başladınız, keşke daha önce anlamaya çalışsaydım diyorsunuz fakat hiçte geç değil, zararın neresinden dönersenz kârdır. 

 

 

 

BAŞAK

 

Bazen bir boşluğa kapılıp gidebiliyorsunuz kendinizi o boşluğun içinde bulmaya çalışıyorsunuz fakat boşluğun içinde değilsiniz, neyse ki kurtulmanız büyük bir olası. Geçmişte bıraktığınız hatırınızda kalan bazı insanlar var fakat geri bakmamanızı öneririz çünkü bazı şeyler yarım kalmalı yaşana bilseydi yaşanırdı. Bu ara kendinizi yok yere yoruyorsunuz artık başkası için değilde kendiniz için koşturun, belli bir süreden sonra herkes kendisi için çabalar ve bu yüzden biz de sizdeki o çabayı görmek istiyoruz, korkmayın, başaracaksınız. Yaptığınız harcamalarda limiti aşmış bulunuyorsunuz bu yüzden harcamalarınıza bir tık daha dikkat ederseniz kendinizi hem huzurlu hem de rahat hissedeceksiniz.

[PAGE]

TERAZİ

 

Karakterinizde her ne kadar tutarlı ve ısrarcı bir yapı bulunuyor olsa dahi son günlerde davranışlarınızdaki değişiklikler rahatça kendiniz tarafından bile anlaşılabilecek halde. Davranışlarınızda değişikliğe sebebiyet verecek konu ise tamamıyla kıskançlık. Her ne kadar kendinizi belli etmemeye çalışsanızda kıskançlığınız yüzünden muhattap olduğunuz kişilerce tartışabilirsiniz. Bu kıskançlık sadece ilişki açısından değil arkadaşlıklar vb. durumlarda da söz konusu. Bu durumdan dolayı yakın çevrenizle aranıza birazcık mesafe girebilir. Kendinize çeki düzen vermeli, her konuda en doğru ölçüyü ayarlamaya çalışmalısınız. 

 

AKREP

 

İnsanlarla muhattaplığınız ve iletişiminiz konusunda çok başarılı girişimleriniz mevcut. Bir konu hakkında veya bir işe girişirken ilk başlangıçta cesaretinizi toplarsanız sonraki seferlerde fazlasıyla rahat ediyorsunuz. Bu konudan hareketle özgüveninizde artışın gözleneceğinin farkına varacaksınız. Özgüvenin sizin için gücü vaat ettiğini kesinlikle unutmayın. Son günlerde çevrenizde gerçekleşen olaylarda durum analizi yapmak oldukça dikkatinizi çekmekte. Çok sık “ Kim? “ “ Nasıl? “ “Neden?” Sorularını kendinize ve etrafınıza yönelttiğinizi  fark edeceksiniz. Yakın çevrenizdeki ( aile ve ilişkilerde dahil ) insanlara sizin fark etmeden kırıcı yaklaştığınız anlar olabilir. Daha esnek ve dikkatli olmanızda fayda var.

 

YAY

 

İlgili ve sizinle birlikte hareket edilmesi konusunda beklentileriniz son zamanlarda karşılanmıyor olabilir. Karşı tarafa bu beklentinizi her ne kadar aktarmaya çalışsanızda fark edemediğinden dolayı biraz daha içinize kapanık hareket ediyorsunuz. Genellikle kendi başınıza kalmayı, günün çoğunluğunu evde geçirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bi süreliğine bu size iyi gelebilecek olsa da belli zamandan sonra sosyalleşmeniz gerekebilir. Sağlık problemleri biraz başınızı ağrıtabilir. Özellikle eklem ağırlarıyla uğraşmanız gerekebilir. İyi ve düzenli uyku size en iyi gelebilecek basit önerilerden birkaç tanesi.

[PAGE]

 

OĞLAK

 

Yaşadığınız olaylar, gözlemlediğiniz konular veya izlediğiniz filmlerden etkilenmiş gibi bir haliniz olacak. Bu etkilenme daha çok duygusal anlamda hitap edebilir ve sular seller gibi duygusal bir yapıya bürünebilirsiniz. Bir takım proje fikirleri kafanızda aydınlanıyor olabilir. Bu projeler ile uzun soluklu olduğunu düşündüğünüzden dolayı belirli bir miktarda yatırım girişiminde bulunabilirsiniz. Eğer bir ilişki içerisindesiniz aktarmak istediğiniz bazı düşüncelerinizde zorluk yaşayabilirsiniz. Çünkü içinize kapanık halleriniz kendinizi tanımlamanızda çok zorluk çıkarabilir. İlişkinize biraz daha özen gösterin. 

 

KOVA

 

Mutluluk ve gülümse konusunda örnek olunabilecek bir burç olan kova burcu, bugünlerde sinirliliği ile beklenmeyen tepkiler verebilir. Aklınızda iş hayatınız için bazı girişim fikirleriniz canlanıyor. İşinizde riskler ile avantajlar konusunda karşılaştırmada yorum yapılabilecek düzeyde verilere sahip olmadığınızdan dolayı işiniz biraz şansa bağlı kalmış olabilir. Bunu siz hissettiğinizden dolayı sürekli düşünce içerisinde olacaksınız. Ancak sonuçları ne olursa olsun diyerek ilgili işe girişebilirsiniz. Tatili hakettiğinizi düşünüyorsunuz. Aslında çokta doğru düşünüyorsunuz. Eğer bir tatil fırsat bulursanız kendi özünüze döneceksiniz.

 

BALIK

 

Hayal kurmayı fazlasıyla seven birisiniz. Son günlerde olduğundan daha fazla hayaller kuruyorsunuz ve hayalinizin gerçekleşmesini çok istiyorsunuz. Ancak kurmuş olduğunuz hayaller imkanları fazlasıyla zora sokacak şekilde olduğundan dolayı biraz daha gerçekçi olmalısınız. Keyfinize düşkünlüğünüz rahatlık konusunda iştahınızı kabartıyor. Eğlence ve keyif her ne kadar önemli olsa da ilk sırada olmaması gerektiğini bilmelisiniz. Sağlığınız açısından rutin kontrollerinizi yaptırmanız gereken zaman gelmiş olabilir.