Burçlar Nuray Sayarı 7 Şubat 2018 Çarşamba Günlük Burç...

Burçlar Nuray Sayarı 7 Şubat 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük

Günlük Burç Yorumları 07 Şubat 2018 Çarşamba Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 07 Şubat 2018 Çarşamba günü burç yorumları

06 Şubat 2018 - 21:37

KOÇ BURCU 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu

Sevgili Koç Burcu üyeleri Hayat, sizlere arkadaşlık ilişkilerinizde biraz daha dikkatli adım atmanızı ve daha doğru kararlar verip seçim yapmanızı öğütlüyor. Bu noktada geçmişten bugüne değin uzanan dostluklarınızı gözden geçirmeniz adına bir dizi testlerden geçmeniz olası gözüküyor. Ayrıca, geçmişten kalan fakat hiç aklınızda olmayan bir borçlanma konusunun haberini alabilir, bunun ödenmesi için ek kaynaklar arama yoluna gidebilirsiniz.

Sosyalleşme ihtiyacınız artabilir. Sıradan ilişkilerin artık sizin için bir anlamı olmadığını anlayarak buna göre bir karar almaya doğru ilerleyebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızla aranızda karşılıksız yardımlaşmanın önemi anlaşılabilir. Uzun süredir sorun olan bir kıskançlık veya baskı var ise çözümleme yoluna gitmeyi denemelisiniz. Özgürlüğünüzü daha fazla önemseyeceğiniz bir süreç. Bekâr olanlar yeni bir tanışma ve heyecanlı bir sürece başlangıç yapabilir. Âmâ dikkat bu süreç üzerinize sorumluluk yükleyebilir


 


BOĞA 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Boğa Burcu üyeleri Her ne olursa olsun bu süreçte ilişkiler konusu hayatınıza önemli deneyimler ve şanslar getirecektir. Eski hatıraların etkisinden kurtulmanıza az kaldı. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Buna dikkat edin.  Geçmişte yarım bırakmış olduğunuz eğitimlere geri dönmeniz gerekebilir. İletişimlerde yanlış anlaşılmalara dikkat etmenizde fayda var. Daha sakin ve anlayışlı olunması gereken bir dönem içerisindesiniz.

Bu hafta eş veya partnerinizin hayatına dair önemli ve güzel gelişmeler oluşabilir. Sizin de bu gelişmeler karşısında karşı tarafa göstereceğiniz güçlü destekler ve pozitif enerjiniz sayesinde, ilişkiniz daha heyecanlı daha canlı bir hâl kazanabilir. Sevgi, hayatın her alanında fedakârlık ve emek ister. Her zor anlarda sevdiğinizin yanında olup ona destek vermeniz ilişkinizi sağlamlaştıracak ve bu da kendinize olan güveninizi daha da arttıracaktır. Hafta ortasından itibaren finansal sorunlarınıza karşı dikkatli olun. Ani ödemeler sorun yaratabilecek noktaya kadar gelebilir. Yine hafta ortasından itibaren oluşan tutulmayla birlikte sürpriz seyahat haberleri ve yer değişiklikleri gündeminizde yer tutabilir.

Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci. Evli olanlar için çocuk sahibi olmak adına önemli bir dönem olabilir. Çocuklarınızın hayatını ilgilendiren konularda sorumluluk almanız gerekebilir.


İKİZLER 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili İkizler Burcu üyeleri Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz.Ciddi kararları düşünüp hayatınıza dâhil etmek isteyeceğiniz bir süreç olabilir. Kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin hayatında önemli konular gerçekleşebilir. Hukuki süreçlerinizde önemli başarılar elde edebilirsiniz. Bu gönülsüzlüğün doğal olduğunu düşünmek sizi yanıltabilir. Yeni bir maddi yatırıma girişmek için bir süre daha beklemeniz doğru olacak. İlişkinizde, evliliğinizde ani kararlar vermek yerine olayların neden bu şekilde geliştiğini anlamaya çalışın.

Akrabalarınız, yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve eşinizin ailesinin hayatında oluşan değişiklikler sizin de hayatınıza önemli ölçüde yansıyabilir. Yurtdışı bağlantılı ve ticari projelerinizde ise bir bitiş yaşanabilir. Buna hemen üzülmeyin. Yeni başlangıçlar için bitişlerinizi çok iyi sonlandırmanız gerekecek çünkü. İlişkilerinde büyük sınavları geçemeyen Yaylar için geçmişe özlem dolu günler başlayacak gibi gözüküyor. Eski aşkınızla yeniden temasa geçmek isteyebilir bazı pişmanlıklarınızı dile getirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aile bireylerinizle olan sürtüşmelere dikkat edin. Bazı rekabetler sizi yorabilir. Bu hafta yalandan ve söz vermekten özellikle uzak durmanız gereken bir süreç.


YENGEÇ 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Yengeç Burcu üyeleri Eşiniz veya partnerinizin ailesi ile bu süreçte bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İşiniz ve ticari projeleriniz için seyahat etmek durumunda kalabilirsiniz.Hayatınızda dönüştürmek zorunda olduğunuz konularınız bazı krizler nedeniyle meydana gelebilir. Bu dönemde ani oluşan krizlerinizi iyi yönetmek zorundasınız. Ortaklı gelirleriniz ve eşinizin finansal konuları ile ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu dönem verdiğiniz mücadeleler sizi başarıya taşıyacaktır. Ailenizle ilgili konularda bir adım geri de duruşunuz sorumluluklardan kaçmanız anlamına gelmemeli. Bağlılıklarınızı farklı bir şekilde yorumlamanın zamanı geldi.

İlişkilerde baskıcı tutumlara karşı dikkatli davranmalı, sevdiğinize karşı daha anlayışlı olmalı ve bu konuda orta yolu bulup izlemelisiniz. Çünkü duyguların her anlamda fazla abartılmış olması karşı tarafta bezginlik yaratacağından bu olay zamanla aranızdaki en büyük sorun geline gelebilir. Bu anlamda herkesin bir fikri ve anlayış kabiliyeti olacağını kabul ederek sevgiyle yaklaşmak yapılan şeyin en doğrusu olacaktır.


 

ASLAN 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Aslan Burcu üyeleri Hafta sizler için yılın finansal anlamda belki de en önemli zaman dilimi. Bu zamana kadar vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını almak için önemli görüşmeler yapıyor olabilirsiniz. Çalışkanlığınız ve üstün yeteneklerinizin bu denli güçlü olmasıyla sizler çok önemli başarılara imza atabilirsiniz. Güçlü otoriter figürlerin sizdeki bu ışığı görüp etkilenmemesi mümkün olmayacaktır. Finansal anlamda ise uzun süredir devam edegelen bir borcun bitişi de sizleri oldukça rahatlatacaktır.

Venüs yay sürecinin kazananları sevgide cömert olanlar, kalbinde art niyet barındırmayanlar, severken şifalandıranlar, merhamet temasını yüksek boyutta hissettirenler, anaç bir duyguyla ilişkilerine yaklaşanlar, Allah’a havale edenler, sevgiyi ruhunun en derinliklerine kadar işletenler… Bu özelliklerden biri ya da bir kaçı sizdeyse korkmayın. Sinir gerilimleriniz çok fazla olabilir. İş ilişkilerinde bazı hayal kırıklıkları söz konusu. “Demek her şey benim hatamdan kaynaklıymış” gibi cümlelerin arkasında saklanan önemli farkındalıklar ve düşünce kalıpları ile hayatımıza devam edebileceğiz. Üzerinizde baskı oluşturan bazı konular yeniden gündeminize gelirken yeni bir kariyer arayışı içerisinde olabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

-


 

BAŞAK 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Başak Burcu üyeleri Hatalı değilseniz, size gelen adımlar olduğunda da çok dikkatli değerlendirilmesi gereken bir süreç. Satürn’de burada farklı olayların ilahi adalet mekanizmasının sizin tarafınızdan da çalışabileceğini unutmayın. Sadece gözlemleyin. Farkında olmadan anlık yaptığınız her davranış burada tekrar önünüze gelip gayret harcatır. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Borçlar ve alacaklar sizleri sıkıştırabilir. Eskiden kalmış bir ceza ve vergi borcunuz varsa temkinli olmanızı öneririm. Eşinizle ortak kazanımlarınız adına anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Üzerinizde baskı oluşturan bazı konular yeniden gündeminize gelirken yeni bir kariyer arayışı içerisinde olabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

Uzun süredir çaba sarf ettiğiniz, üzerinde titizlikle çalıştığınız konular üzerine artık mutlu sona yaklaştığınızı görmek üzerinizde tarifi mümkün olmayan mutluluklara sebebiyet verecektir. Ayrıca finansal kaynaklı ortaklı gelirlerinizle ilgili sorun yaratan problemlerin de artık sonuna doğru yaklaşıyorsunuz. Müjde. Hafta sonuna doğru seyahat planlarınızda ve programlarınızda bazı iptaller söz konusu olabilir. Bunun için canınızı boş yere sıkmayın. Yakın çevrenizdeki bazı kişilerin yalanlarını duyabilir bundan dolayı kendinizi üzüntüye kapılmış hissedebilirsiniz. Bu durumda kimsenin hatasını yüzüne vuranlardan değil affedici olanlardan olun.


 

TERAZİ 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Terazi Burcu üyeleri Zaaflarınıza yenik düşmeyin. Bu dönemde resmin tamamına bakmanızı öneririm. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.Maddi projelerinizle ilgili görüşmeler ve konuşmalarda gecikmeler ve engellerle karşılaşmanız dâhilinde, sadece sonucu ortadan kaldıran çözümlere yönelmelisiniz. Evlenme veya evliliğiniz ile ilgili farkındalıklar söz konusu olabilir. Kariyerinizde yakalayacağınız yeni gelişmeler sizi güçlü bir şekilde yapılandıracak ve finansal kazanımlarınıza destek olacak tarzda olacaktır.

İkili ilişkilerde kurmanız gereken diyalogları daha samimi ve empati kurarak yapmalı, karşınızdaki kişiyi anlayana kadar dinlemeyi öğrenmeli ve sürekli dediğinizi yaptırmaktan vazgeçmelisiniz. Kıskançlık ve manipülasyon içeren konulara karşı dikkatli olmalı, anlamadan olayları tek taraflı değerlendirme yoluna gitmemelisiniz.


 

AKREP 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Akrep Burcu üyeleri  Karlı bir yatırım yapabilir ve evinizin onarımı ile ilgilenebilirsiniz. Ailede üstlenmeniz gereken misyon, sorunlara çözüm bulan kişi olmanız adına önemli bir denge yaratacaktır. Gayrimenkullerinizle ilgili konularda gergin etkilere sahip olarak başlangıç yapmaktasınız. Evinizle ilgili konularda bazı gerginlikler oluşabilir. Mesleki faaliyetlerinizin artmasıyla birlikte yeni ve parlak fikirleriniz olabilir. Ancak, karar vermek için henüz erken.Taşınma ya da evde bazı tadilat ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Haftanın ilk günlerine çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili çözmeniz gereken bazı ufak tefek sorunlarla başlayabilirsiniz. Üzerinizde baskı yaratan gündelik işler ve ekstradan yaşadığınız problemli durumların ortasında kalmak sizleri çıkmaza sürükleyip bir anda ne yapacağını bilmez bir duruma getirebilir. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızdan şüphe duyacağınız bazı hareketlere maruz kalabilir, güveninizi bu anlamda kaybedebilirsiniz. Bununla birlikte hayatınızda gizlilik gerektiren konu ve olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hafta ortasından itibaren ilişkilerinizle ilgili sarsıcı bir süreç geçirmeniz de söz konusu olabilir. Bütün bu olaylar size aslında hayata karşı dimdik durmanızı ve hiçbir olay karşısında yıkılmamanızı adeta hissettiriyor.


 

YAY 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Yay Burcu üyeleri Tamir, tadilat yada yenileme gibi konular sizi evde daha huzursuz veya gergin yapabilir. Ev alım satım gibi konularda dengeleri oluşturmamanız ve konuların sizin dışınızda gelişmesi de sizi bir hayli yorabilir. Ebeveynleriniz ve özellikle babanızla olan ilişkileriniz sizleri gerginlik noktasına taşıyabilir. Göze aldığınız fedakarlıklar var. Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. Bazıları için biraz daha zaman gerekebilir. Bugün beklediğiniz işle ilgili gelişmeler de bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili olumlu bir tutum içinde olmanız, sizin ve beraber çalıştığınız kişilerin işini kolaylaştırabilir. Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci başlıyor. Evli olanlar için çocuk sahibi olmak adına önemli yeni kararlar söz konusu olabilir. Bunlar gündeme geldiğinde mantıklı bir şekilde düşünüp cesaret ve kararlılığınızı ortaya koymalısınız.

Yolunda gitmeyen ilişkileriniz için önemli kararlar alma ve uygulama zamanı olabilir. Kendinize artık yeni bir yol çizmek isteyebilir hayatınızın rotasını tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte bekar olan Kovaların hayatına dahil olabilecek kadersel aşklar söz konusu. Evlilik planları yapan çiftler içinde bu hafta artık net bir karar almak ve kararlarını uygulamaya koymak için iyi bir zaman. Hafta sonuna doğru finansal anlamda yanılgılara dikkat. Yanlış bir yere borç ödemesi yada dalgınlıkla verilen yanlış ödemeler sorun yaratabilir, dikkati elden bırakmayın.


 

OĞLAK 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Oğlak Burcu üyeleri Hafta başından itibaren ilişkilerde ego savaşlarının yanlış anlaşılmalarla sonuçlanması gündeme damga vurabilir. Duygusallığı insanlar üzerinde yetki aracı olmaktan çıkartmanız gereken bir süreç ve yeni başlangıçlardan özellikle emin olunması, gerçeklik dengesini oluşturmanız gereken bir zaman dilimi. Maddi dengelerdeki sıkıntılı durum geçmişteki yanlış stratejiler yüzünden olmuş olabilir. Maddi konular yüzünden yakın çevreniz ile ilgili bazı tersleşmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınız ve seyahatleriniz adına oluşacak olan harcamalara dikkat etmeniz gerekmekte. İlişkilerinizde ve aşk hayatınızda hızlıca sonuç almak istediğiniz her durum, beklenti içinde olmanızdan dolayı sizi oldukça yıpratabilir.

-


 

KOVA 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Kova Burcu üyeleri Bu hafta işiniz ile ilgili bir terfi ya da farklı bir iş projesinin başına gelmeniz konuşulabilir. Yeni oluşumlar ya da görüşmeler için hafta ortasından sonra güzel bir dönem. Sebat etmekte ve sabırla beklemekte fayda var. Bu haftayı aşk ve ilişkileriniz adına doğru ve şartları zorlamayarak değerlendirmenizi önerebiliriz.  Bu ay içerisine öğrenmek adına yeni fikirler barındırmak veya yeni kültürler seyahatler sığdırmak sizi zihinsel anlamda besleyebilir.

-


 


BALIK 07 Şubat 2018 Çarşamba Günü Yorumu


Sevgili Balık Burcu üyeleri Duygusal yaklaşımlarınız ve ailenizle olan ruhsal bağlarınız gündemde olacak. Ailenizin yaklaşımları karşısında net bir karar alamayabilirsiniz.Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili gündeme gelen bir değişiklik adına bazı yanılgılar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Budönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.. Kariyer planlamanızı bu döneme kadar doğru yaptıysanız güzel sonuçlar almanız an meselesi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç...
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?