Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 7 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 7 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

7 – 13 ARALIK HAFRALIK HANDE KAZANOVA BURÇ YORUMU


KOÇ BURCU 07 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınız hakkında bazı düşüncelere kapılabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkiniz çevrenizdekiler ve sizin tarafınızdan oldukça klasik olarak nitelendiriliyor. Klasik olan şeyler size monotonluğu anımsatıyor. Monotonluk sizin karakterinize göre olmadığı için de bu durumu oldukça itici buluyorsunuz ve partnerinizle konuşmak için adeta zaman kolluyorsunuz. Aşk hayatınız çok başarılı ilerlemese de iş hayatınız oldukça iyi şekilde ilerliyor diyebiliriz. Sizden beklenmeyen performansı gösteriyor ve olukça başarılı oluyorsunuz. Maddi olarak bir süredir sıkıntılar yaşıyorsunuz bu nedenle de bir arkadaşınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşınız sizi anlıyor ve destekliyor canınızı sıkmayın. 


BOĞA BURCU 07 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınızda oldukça güzel gelişmeler olacağını söyleyebiliriz. Birine karşı çok güzel duygular hissediyorsunuz fakat içiniz kıpır kıpır olduğu halde ondan duygularınızı saklıyorsunuz. Neden sakladığınızı kendinize sormalı ve kesin bir karar vermelisiniz. Çok yakın çevrenizde bulunan birisi ya da çok yakın bir arkadaşınız size karşı birşeyler hissediyor olabilir. Ne diyeceğinizi, nasıl reddedeceğinizi bir türlü bilemiyorsunuz. Fakat en doğru şey onunla oturup konuşmak olacaktır. Maddi olarakta önceden yaptığınız bazı birikimleriniz bu zamanınızda yardımcı oluyor fakat artık onlarında sonu geliyor. Daha çok dikkatli harcamalar yapmalısınız. 


İKİZLER BURCU 07 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınız ile ilgili konular aklınızı çok fazla kurcaladığı için günün büyük bir bölümünü bu konuya ayırmanız gerekebilir. Partnerinizle aranızda olan aşk bitti mi, ilişkinizin ne kadar ömrü kaldı gibi soruları tekrar tekrar düşünebilir ve bu konuda partnerinizi de biraz yorabilirsiniz. Eğer partnerinizi üzmek istemiyorsanız artık bu düşünceleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Bununla birlikte yapmak istediğiniz bir iş konusunda çok ciddi adımlar atıyorsunuz ve bu konu da çok başarılı olacağınızı söyleyebiliriz. Aranızı bozmak istediğiniz bir arkadaşınız varsa şimdi çok yanlış zaman çünkü onun size ihtiyacı var. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img