Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Koç burcu için ağustosun ikinci yarısında daha tehlikeli kararlar beklemektedir. Artık bu tür kararların verilmesi ve daha sağlam adımlarla hayata dair adımlar atılmalıdır. İş arkadaşları, iş atmosferi, hizmet aldığınız, verdiğiniz alanlar ve sağlığınız konularında bu hafta dikkatinizi biraz daha toparlamanızda fayda var. Kendinizi bu anlamda yeni başlangıçlar içinde görmeniz pek mümkün durmakta.

Bu hafta artık, yapılan planların, yüksek enerjinin pasif yapıdan aktifliğe ve eyleme dönüşmesi gerekmektedir. İş dünyası ile alakalı olumlu sonuçlar alınacaktır. Hayata renk katmak adına küçük tatil planları yapılabilir. Bu daha iyi ve daha sağlıklı kararlar alınmasını sağlayacaktır.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Duygusal hayatınız ve spekülatif yatırımlar konusunda hareketli bir haftaya gireceksiniz diyebilirim. Özellikle yatırım konusunda kendinize tertemiz bir sayfa açabilirsiniz. Yeterince çalıştığınıza ve planlı olduğunuza emin olun, bu yeter.Yatırım kararlarında daha dikkatli olunmalı aksi takdirde telafisi zor bir döneme girme riski söz konusu olacaktır.

Bunun yanı sıra kişisel bakım ve güzel bir cild için uygun bir hafta, bu zaman dilimini içindedir. Çok yoğun tempoda devam eden iş hayatına, aile ve arkadaş çevresi ile birlikte bir arar verilebilir. Dinlenmenin ardından daha motive olmuş bir şekilde iş hayatına başlanmalıdır. Bu sayede daha enerjik ve verimli bir şekilde çalışma imkanı olacaktır. Yeni tanışılan dostalar ile duygusal adımlar atılabilir. Bu durum hayata daha farklı renkler katacaktır. Düzenli hayata bir adım aynı zamanda aile için küçük bir adım olacaktır. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Gayrimenkul konusunda güzel gelişmeler, başlangıçlar olacakmış gibi duruyor. Taşınma planlarınız içindeyse bu hafta sizden bir sürpriz bekleyebiliriz. Bir anda bu anlamda bir değişiklik söz konusu olabilir. Bu haftada duygusal ilişkilerde problemler yaşanabilir. Sorun bekletişi içinde olmak gerekir. Ama sorunlara daha akılcı ve sağduyulu yaklaşarak çözülecek cinsten sorunlardır. Ardından daha olumlu sonuçlar ortaya çıkacaktır. Uluslar arası ilişkilerde gelişme söz konusu olacaktır.

Bu fırsatların daha iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Ruh dünyasında dalgalanmalar olacaktır. Bu durumlarda dengeli tavırlar sergilenmelidir. Duygusal ilişkileri de yansıyacak durumlar ortaya çıkabilir. Anlayış ve empati ağırlıklı bir hafta geçirmek daha iyi zaman geçirilmesini sağlayacaktır.