Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum,

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

vSizinle başa çıkamayan dostlarımız olacak fakat bu dostlarınıza fazla güvenmeyin sizin arkanızdan iş çeviriyorlar daha fazla dikkatli olun. Sabırlı olduğunuz taktirde sizin için daha güzel olacak. Aileniz ve net işinizi daha güzel yapmanız için size bir fırsat doğacak bu fırsatı değerlendirdiğiniz taktirde her şey rayına oturacak ve kendinizi olduğunuzdan daha iyi hissedeceksiniz. Geleceğinize dair güzel planlar yapacaksınız ve önünüze bir fırsat çıkacak bu sizi oldukça aydınlatacak ve kafanız farklı çalışmaya başlayacak. Artık her şeyi kafanıza takmayın çünkü kafan zatentığınız şeylerin ne kadar gereksiz olduğunu biraz daha olgunlaştığınızda anlayacaksınız. 


Yönetici gezegeniniz Mars’ın frene bastığı bir günle haftaya başlıyorsunuz. Merak etmeyin, çok hızlı giderken biraz yavaşlayıp, arkanızda bıraktıklarınızı kontrol edip, gözden geçirmek size iyi gelir. Salı gününden sonra iş hayatınızda başarı le sonuçlanacak ani projeleri devreye alıp, yoğun bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız yeni kişiler ve gruplar sayesinde gerek özel, gerek iş hayatınızda hızlı bir hareketlenme başlayabilir. Özellikle perşembe günü ruhsal yönünüzü de öne çıkaran iletişim gücünüz, size hiç benzemeyen ama kişiliğinden çok etkileneceğiniz birini hayatınıza sokar. Her gün farklı heyecanlarla yüklü bu haftanın bilançosuna göz gezdirmek için, pazar günü yalnız kalarak, kişisel olarak hayattan beklentilerinizin bir listesini hazırlayabilirsiniz. Bu liste sayesinde, detaylardaki mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz fakat bu dönemlerin geçici olduğunun farkındasınız ve sonuna kadar direniyorsunuz. Bu ara uykunuzu pek alamıyor gibisiniz kendinizi yorgun hissediyorsunuz bunu biraz yemekle ve uyku saatlerinize dikkat ederek düzene sokabilirsiniz yemek yemezseniz iyice güçten düşebilirsiniz. Aşkta gurur olmaz partnerinizle birlikte daha mutlu olmaya çalışın çünkü oda sizi sizde onu çok seviyorsunuz. Bazen insanların kaderine yenik düşmesi lazım bazen de kaderimizi kendimizi çizmeniz lazım. Ailenizle ilişkilerinizi daha da kuvvetlendirin aksi taktirde aileniz sizi terk etmez ama olurda bir gün bir şey olur yanlış giden şeyler olabilir bu yüzden ailenizdeki bağlarımızı daha da güçlendirin siz işinizi garantiye alın. 


Başak burcundaki Güneş’in etkisiyle uzun zamandan beri ektiğiniz tohumların artık meyvelerini koparmaya hazır olun. Haftanın ilk yarısında güneşli bir havada aniden gökyüzünü kaplayan bulutların doğaya yağmuru taşıması gibi siz de, sanki kafanızda çakan bir şimşek etkisiyle, bugüne kadar hep ötelediğiniz içinizde kalan bir konuyu hayata geçirebilirsiniz. Sanki üzerinizdeki yüklerden sıyrılıp, bambaşka bir diyarda yeni bir düzen kurma arzusu eyleme geçer. Bu değişimden korkmadan artık somut adımlar atmak için hiç vakit kaybetmemelisiniz. Avucunuzda sımsıkı tuttuklarınızı hafta ortasında rüzgarlı bir havada özgürce bırakarak kendinizi de özgürleştirin. Perşembe ve cuma günü Yengeç’teki yönetici gezegeniniz Venüs’ün çevresiyle kurduğu sıcak ilişkiler ruhunuza ve kalbinize dokunur. Sanat ve spiritüel konularla ilgilenmek için şahane bir hafta sonu programı organize edebilirsiniz.   

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sakin olduğunuz taktirde her şeyin daha güzel olduğunu sizde fark ettiniz ve önünüzün açık olduğunu biliyorsunuz bu yüzden daha sakin daha istikrarlı ilerliyorsunuz. partnerinizle bazen anlaşmazlıklar olabiliyor fakat ben aşağı uzaklara görmezden gelip daha güleryüzlü bir şekilde ilerlerseniz ilişkiniz olduğundan da daha güzel bir hal alacaktır. Sıkıntılarınızla kendi başınıza uğraşacaksınız ve uğraştığınızza değecek çünkü bunu başaracaksınız rahat ve refahlı bir hayata kavuşacaksınız.Geleceğinize güzel yatırımlar yapmadan için önce iyi eğitimler almanız gerekiyor mezunsanız güzel bir iş bulacaksınız eğer hala okuyorsanız güzel eğitim almaya devam edin. Ailenize ve partnerinize daha saygılı olmaya özen gösterin sizde olan yanlışları ve karşınızdaki insanda olan yanlışları da fark edin.


İletişim kahramanı olarak bu hafta öne çıkacağınız günlerden geçeceksiniz. Yönetici gezegeninizin tahtına oturduğu Başak burcundaki yolculuk sizin pratik zekanıza güç katarak gün için birden fazla iş konuya çözüm oluşturmanıza destek olacak. Önemli sunumlar yapabilir ev hayatınızda yeni bir düzene geçebilir ya da gayrimenkul yatırımlarına odaklanabilirsiniz. Ani gündeme gelen iş sözleşmeleri gelecekte size bereket taşıyacaktır. Hafta ortasında Yay burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle, zekasına değer verdiğiniz birisiyle macera dolu, birkaç gün geçirebilir ya da yurt dışıyla ilgili cesur kararlar alabilirsiniz. Pazar günü Merkür’ün hayaller kahramanı Neptün ile kuracağı zorlu etkileşim, hayata dair aldığınız hızlı kararların doğruluğunu size sorgulatır. Bu yüzden biraz durup yavaşlamayı deneyip, yaşamın doğal akış dengesini gözlemlemelisiniz. Unutmayın ki tomurcuktaki bir çiçek bile zamanı gelmeden açamaz.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img