Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 6 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 6 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
106

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 6 Ağustos 2020 Perşembe günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 6 Ağustos 2020 Perşembe (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

6 Ağustos 2020 Perşembe günü için bugün tüm burç yorumu bekleyenler için bütün burçların teker teker ayrıntılı bir şekilde yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 6 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları…

Koç Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Şu an elinizde ne iş olursa olsun her şeyi başarıyorsunuz. Çevrenizde enerji yüklüyorsunuz ve herkeze enerji dolu olması gerektiğini öğretiyorsunuz. Birinden hediye bekliyorsunuz ve bu hediyeyi aldığınızda onunla daha yakın olacağınızı sizde göreceksiniz. Bazı işleriniz ters gidebilir fakat size gelen destekleri geri çevirmeyin geri çevirdiğiniz taktirde bu desteklerin önemini işleriniz ters gittiğinde anlayacaksınız fakat iş işten geçmiş olacak. Ailenizle daha fazla zaman ayırmaya özen gösterin aksi taktirde iletişiminiz daha da kötüye gidebilir. Harcamalarınıza daha dikkat etmekte fayda var bütçenizi aşan durumlardan uzak durun.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Kova burcunda meydana gelecek Dolunay size gelecek planlarınızla ilgili ciddi farkındalıklar yaşatacak. Zira yeni hedefleriniz konusunda ilk aklınıza geleni, sorumluluğunu üstlendiğiniz ailevi ilişkileriniz nedeniyle hemen yürürlüğe koyamayacağınızı anlayacaksınız. Salı günü yönetici gezegeniniz Mars ile fırsatların habercisi Oğlak’taki Jüpiter arasındaki zorlayıcı iletişim, yöneticilerinizle fikir ayrılığına düşmenize neden olabilir. Yeni projeler hakkında otorite figürlerinin sizi yeteri kadar anlamadıklarını düşünüp, karamsarlığa kapılabilirsiniz. Ebeveynlerinizle aranızda çatışmalar gündeme gelebilir. Olayları büyütmemeli özellikle 5 Ağustos’tan sonra Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle, doğal neşenize ve iyimser yapınıza tekrar geri dönmelisiniz. Cuma günü Yengeç burcuna geçecek olan Venüs, ev ortamınızdaki ilişkilere sevecenlik taşıyacaktır.

Boğa Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Her şey çok güzel gidiyordu taki önünüze engeller çıkana kadar şimdi ise sizin zorlama zamanınız geldi fakat engellerden korktuğunuzu belli etmeyin daha çok engelleriniz artar kendinizden emin bir şekilde ilerleyin. Bu ara çok güçlüsünüz fakat bu gücünüzü boş yere harcamamanız gerekiyor elle tutulur şeylere kullanmaya özen gösterin. Kapasitenizi kullanarak daha güzel şeyler başarmaya odaklanın ve başaracağınıza inanın yaparım dedikten sonra hiçbir engel sizi durduramaz. Harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var ileriki zamanlarda siz zorlanacaksınız bunu dikkate alarak hareket edin. Geleceğinize dair güzel planlar yapıyorsunuz ve bunların çok daha güzel olacağına emin olun. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bayramın sonuncu günü Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay, sizi farklı bir kariyer hayatına taşıyacak olayların düğmesine basabilir. İş değiştirmek, terfi etmek, telekomünikasyon alanında faaliyet göstermek, sosyal ağlar üzerinden geniş kitlelerle iletişim kurmak, bir anda dikkatinizi yönelteceğiniz konular arasında yerini alır. Bu dönemdeki değişimler 2021-2023 yılları arasındaki özel hayatınızdaki olaylarında hızlı bir şekilde şekillenmesine neden olur. Hafta ortasında Aslan burcuna geçen Merkür’ün etkisiyle gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili hızlı kararlar alabilir, evinizde sevdiğiniz dostlarınızla güzel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde kendinizi sanatsal faaliyetler ya da yaratıcılığınızı kullanacağınız aktiviteler içinde bulabilirsiniz.

İkizler Burcu 6 Ağustos 2020 Perşembe Burç Yorumu

Başınıza gelecek olan bazı olayların sizi oyalamasına izin vermeyin her şeyi olduğu gibi bırakın fazla üstüne düşmeyin. Yapacağınız bazı planları ortaya dökün fakat her şeyde anlatmaya gerek yok siz sadece fikir almaya çalışın. Ailenize karşı daha sakin yaklaşmalısınız ve yaklaştığınız taktirde her şeyin daha düzenli daha güzel ilerlediğini göreceksiniz ailenizle iletişimi koparmayın. Entelektüel bir zihin yapısına sahipsiniz ve bu sizin için değişik bir şey.. Sizin bildiğiniz bilgileri çevrenize aktarma gibi bir özelliğiniz mi diyim yoksa alışkanlığınız mı bilemedim ama böyle bazen yapabiliyorsunuz. Zaman zaman bazı fikir değişikliklerinle karşı karşıya kalabiliyorsunuz ve insanları şaşırtabiliyorsunuz.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yönetici gezegeniniz Merkür, Pazartesi günü yaşanacak Kova’daki dolunayın ardından en nihayet 20 Ağustos’a kadar görkem ve ihtişamın temsilcisi Aslan burcuna geçiyor. Demek ki Aslan burcunun etkisini kısa yolculuklar, yakın akrabalar ve kardeşle ilişkiler, eğitsel konular, yetenekler, ticari faaliyetler alanınızda yoğun olarak deneyimleyeceksiniz. Diğer yandan haftanın son iş günü Yengeç’e geçerek Eylül başına kadar burada kalmaya devam edecek olan Venüs sayesinde uzun zamandan beri beklediğiniz gelirinizdeki artışı elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Ama bu şans kapınızı kendiliğinden çalmayacaktır. Özellikle Salı günü meydana gelecek olan Mars ve Jüpiter’in arasındaki gerilimli etkileşim nedeniyle maddi konularla ilgili ortak paylaşımlarınızda fikir ayrılıklarına düşebilir, yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Sabırlı olmalı, doğruluğuna inandığınız hedeflerinize sağlam adımlarla yılmadan ilerlemelisiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here