Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

 

Herkes kendi derdiyle uğraşıyor kimse beni takmıyor diye üzülme elbette sana da yardımları dokunacak ama kendini üzüp de harap etmene hiç gerek yok. Ailevi sıkıntıların üstüste gelmiş olabilir sen yinede sakin olup ailene daha güzel yardımcı olabilirsin. Bazen kendini tanıyamaz hale gele biliyorsun Buda her şeyin üstüste gelmesinden dolayı fakat her şey düzene sokabilmen için sana bir yardım eli uzatacak ve bu yardım elini geri çevirme ben kendim hallederim havalarına da girme bu yardım elini kabul et ve hayatın düzene girsin. geleceğinle ilgili soğuk savaşlar başlayacak seni biraz zorlayabilir iyi yerlere ulaşacağından emin ol kendine güven gerisi gelir zaten.

 

 

BOĞA

 

Enerjini hiç kaybetmeden devam ediyorsun hayatına katacağım bazı güzellikler var bu güzellikler seni hem yoracak hem sevindirecek fakat her şeyin güzelliği zamanında güzeldir bu yüzden her şeyi zamanında yapmaya bak. Bazen hayatın bize oynadığı bazı oyunlar vardır fakat biz kendimizi bozmadan yola devam ettiğimiz sürece hayat bizim karşımızda duramaz, bu yüzden kendimize güvenmemiz lazım siz de aynen böyle yapıyorsunuz.

Ailemizin bize verdiği öğütleri aklımızda tutarak bunlara uymamız lazım Ve hayatımızın daha da güzel olacağına inanmamız lazım çünkü büyüklerimizin söylediği her şey tecrübeye dayalı olduğu için bunları dinlememiz gerekiyor. Bütçenizi daha da artırmanız gerekiyor aksi taktirde siz zararlı çıkacaksınız.

 

 

İKİZLER

 

Artık koşuşturma içinde olmayacaksınız çayınız kahveniz hiç eksik olmayacak belki de misafirlerinizle artık kendinize zaman ayıracaksınız en azından bir süreliğine. Bazen hayata sıcak bakmak gerekir ama siz bu ara baya bir sert bakıyorsunuz ve hayata katı yaklaşıyorsunuz daha samimi yaklaştığınız taktirde sizde fark edeceksiniz ki hayat size karşı pozitif bir şekilde dönüyor.

Bu aralar keyfiniz pek de yerinde değil çünkü istediğiniz hiçbir şey yerinde gitmiyor fakat bu sizle alakalı bir durum değil. Ailenizle iletişimi kesmemeye özen gösterin aksi taktirde iletişimimiz kesildiğinde hem kendinizi yalnız hissedeceksiniz hem de aileniz bizi sevmiyor diye düşünecek bu düşünceye kapılmamaları için veya kapılmamanız için bunu yapmayın.

[PAGE]

 

YENGEÇ

 

Sıkıntılı bir zamandan geçeceksiniz fakat bu sıkıntılı zamanın Üstesinden rahatlıkla geleceksiniz çünkü kendinize olan güveniniz daha da artmış durumda bu sizin için artık bir yön.

Çok sevdiğiniz birinden ufak bir hediye alabilirsiniz veya beklentiniz olabilir bunu dile getirdiğiniz taktirde karşınızdaki kişi bunu almayacaktır bu yüzden sabırla beklemeye devam edin ve sabırla beklediğiniz için güzel sonuçlar alacaksınız. Bazı şeyleri artık kafanızı yormak istemiyorsunuz çünkü artık kafanız basmıyor algılamakta güçlük çekiyorsunuz size bir şey söylendiğinde idrak edemiyorsunuz bunu düzeltmenin en iyi yolu sabahları biraz erken kalkıp güne daha sağlıklı başlamak ve sağlıklı yiyecekler yemek B12’ nizi geri getirtecek yiyecekleri tercih ettiğiniz taktirde sizin içinde daha iyi olacaktır.

Balık Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu Balık Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu

 

 

ASLAN

 

Bazı insanlar gerçekten sabrınızı sınıyor fakat bunları gerçekten aldırmayın çünkü bunu bilerek yapıyorlar sizin ne kadar sabırlı olduğunuzu değil sizin ne kadar çabuk sinirleneceğinizi ve onların da bu hoşuna gidiyor bu yüzden sizi denek olarak kullanıyorlar buna izin vermeyin.

Kendinize biraz zaman ayırmanız gerekiyor denize gidin denize gidemiyorsanız televizyondan bir film açıp çayınızı kahvenizi yapıp keyfinize bakın biraz kafa dinlemeye ihtiyacınız olduğunu fark ettiğinizde bunları yapmaya yöneliceksiniz. Sizinle derdini paylaşan insanlar olacak dertlerini sadece dinleyin fakat her şeyi duyuyorum yapmayın çünkü sonunda siz suçlu çıkarsınız işin içinden asla çıkamazsınız. Ailenizle başbaşa geçireceğiniz zamanları iyi değerlendirmeye bakın çünkü aileniz herkesten daha önemli.

 

 

BAŞAK

 

Zamanınızı çaldığını düşündüğünüz insanlar var bu insanlardan uzak durmanız daha doğru olacak sizde böyle düşünüyorsanız vardır bir şey en iyisi uzak durmak.

Bazi arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler size biraz sıkıntı yaratacak çünkü bir arkadaşınız hiç değişmemiş onların eleştirileri ve küçük görmeleri altında kalamıyorsunuz laf soksanız bu sefer arkadaşınız bozulacak çünkü yıllardır arkadaşsınız belki değişir umuduyla arkadaşlığımız devam etti ama değişmemişler bu yüzden mesafeli davranan tavrınızı belli edin. Bazen insan yalnız kalmak ister şu an o durumdasınız yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz size bu iyi geliyor en önemlisi de size iyi gelen şeyleri yapmanız ve hayata bir tık daha tutunmanızı sağlar.

[PAGE]

TERAZİ

 

Kendinizde fark ettiğiniz eksik taraflarınızı tamamlamak için ideal bir güne başlayacaksınız. Daha öncelerden yarım bıraktığınız veya ertelediğiniz işlerinizin önünüze çıkacağınızı unutmayın.

Sevgilinizle birlikte geçireceğiniz zamanların değerini iyi bilmelisiniz. Çünkü yakın zamanda kısa zamanlı seyahatlere çıkabilir, tahmininizden daha fazla özlem duyabilirsiniz. Muhattap olduğunuz insanlarla empati kurmayı öğrenmelisiniz. Asabi tavırlarınızla karşınızdaki insanın ne hissettiğini başka türlü farkına varamayacaksınız. 

 

AKREP

 

Son zamanlarda her şeyden bıkmış ve tükenmiş bir ruh haliniz olabilir. Bu ruh halinizden dolayı da gerek iş hayatınız gerekse sosyal çevrenizden uzaklaşmak için fırsatlar kollamaya bakıyorsunuz.

Kafanız gelecek kaygısından dolayı biraz hem karışık hem de yeni düşünceleri çekemeyecek kadar dolu. Geçmişe karşı bir takım özleminiz mevcut. Geçmişe olan bu özleminizden dolayı da ara sıra kendinizi hüzünlenmiş olarak bulabilirsiniz. Maddiyatınız yeniden sıkışık bir hal almış durumda. Harcamalarınızdaki disiplini bozmamalısınız. 

 

YAY

 

Son günlerdeki özgüveniniz göze çarpar biçimde. Topladığınız bu özgüvenle daha önce yapmakta güçlük çektiğiniz işleri yapabilmeye başladığınızın farkına varacaksınız.

Her ne kadar özgüvenli günler sürüyor olsanız dahi içinizdeki bazı karamsarlıklar biraz da olsa yalnız kaldığınız zamanlarda içe dönük bir insan yapıyor. Sağlığınızda kendinize önem göstermeniz gereken durumlar olabilir. Mesela istem dışı kilo kayıplarıyla karşılaşabilir ya da halsizlik durumu vücudunuzda baş gösterebilir. Sizin kalbinizi kıran insanları artık sizde kırın çünkü hak ediyorlar sizin gibi herkes ince düşünemiyor bu yüzden sizde düşünmeyin. Bütçenizde sınırlarınızı zorlayan insanlar olacak fakat herkese bütçenizi söylemek zorunda değilsiniz çünkü oda sizin özeliniz.

[PAGE]

OĞLAK

 

Sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda kimler oldu önce onları tartın ve buna göre hareket edin insanlar bazen nankör olabiliyor. Sizi yerle bir eden insanlarla birlikte arkadaşlık yapmak zorunda değilsiniz böyle insanlardan uzak durduğun sürece kafanızın da ne kadar rahat olduğunu sizde fark edeceksiniz.

Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı anlaşmalar olacak bu anlaşmalara uyduğunuz taktirde kendinizi daha rahatlamış daha ferahlamış hissedeceksiniz. Kenara koyduğumuz bütçeleri tekrar bir kontrol edin üzerine eklenmesi gereken bütçeniz varsa eklemeye çalışın size ilerde çok yararlı olacak iş hayatınız olsun eğitim hayatınız olsun size baya yardımcı olacak.

 

 

KOVA

 

Sizi sevip sayan insanlarla birlikte olun diğer türlü hep ezilen taraf siz olacaksınız sizi sevmeyen insanları sizde sevmeyin onlardan uzak durun. Zamanınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor iyi değerlendirdiğiniz taktirde kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak aksine kazanan taraf siz olacaksınız çünkü zamanınızı gereksiz insanlara harcamayacaksınız onun yerine kendinize de zaman ayıracaksınız.

Alacağınız eğitimler sizin için çok önemli bu yüzden kenara koydunuz bütçenizi de eğitime yatıracaksınız ne kadar iyi eğitim alırsanız o kadar güzel yerlerde olacaksınız. Yabancı dilinizi daha da geliştirmeyi düşünüyorsunuz ve daha yeni yabancı dillerde yanına eklemeyi istiyorsunuz inşallah her şey istediğiniz gibi olur. Partnerinizle olan saygınızı asla yitirmeyin çünkü ilerde sizi kurtaracak saygı ve sevgidir bunuda aklınızdan çıkarmayın.

 

BALIK

 

Sizi sadece kendi çıkarları için seven insanlardan uzak durun çünkü böyle insanlarla ne hayat ilerler ne de başka bir şey. Partnerinizle olan bazı anlaşmazlıklarınız sizi epeyce yormuş durumda kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz fakat bunu başaramıyorsunuz, aile büyüklerinizden yardım almayı deneyin sizin için daha iyi olacaktır. Kafanızı bu ara bazı gereksiz şeylere çok yormuşsunuz artık dinlenmeye ihtiyacınız var önceden sinirlenmediğiniz şeylere bile artık çabuk sinirlene biliyorsunuz bunuda yorgunluğunuza veriyoruz. Size yardım etmek isteyen insanlara neden ters davranıyorsunuz bırakın yardım etsinler, onların yardımı size niye kötülük için olsun bir de iyi yönünden bakın.