Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 4 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 4 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji


OĞLAK BURCU 04 ARALIK 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun bir süredir şanssız olduğunuzu düşünüyor olsanız da bugün sizin tamamen düşüncelerinizin değişeceğini söyleyebiliriz. Çünkü bugün adeta şans sizin için çalışıyor. Duygularınızı kısıtlamayın ve sonuna kadar yaşayın. Duygularını sizi nereye götürüyorsa onu takip edin. Çünkü sizin ne istediğinizi en iyi bilen onlardır. İşinizde çok iyi olduğunuzu ve bu işin kitabını bile yazacağınızı söyleyebiliriz. Doğru zamanda doğru neyse onu yapacağınızı herkese kabul ettirmiş durumdasınız. Bu nedenle de arkadaşlarınız ve sevdiğiniz kişiler sizi sürekli olarak yanında bulundurmak istiyorlar. Küçük hatalara çok fazla canınızı sıkıyorsunuz. Biraz akışına bırakmalı. 


KOVA BURCU 04 ARALIK 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Farkında olmasanız da sizi seven ya da sizin sevdiğiniz kişilere karşı şu sıralar oldukça ilgisiz davranıyorsunuz. Özellikle partneriniz bu durumdan fazla şikayetçi görünüyor. Sizin bu hareket,niz onda güvensizlik izlenimi yaratmanıza neden olabiliyor. Her ne kadar bir şekilde gönlünü alabileceğinizi bilseniz de bu tür yaşanan olaylar karşı tarafta kalp kırıklarına neden olabilir. Çalışma hayatınızda ise hiçbir şeyden memnun kalmıyorsunuz ve yeni şeyleri hayata geçirmek istiyorsunuz. Hatta bunun için bir yer değişimi bile yapabilirsiniz. Maddiyata çok fazla önem vermeseniz de unutmamalısınız ki yaşamak için en önemli şeylerden biri. 


BALIK BURCU 04 ARALIK 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki insanların ne söylediklerine karşı çok fazla takılıyorsunuz fakat her zaman olumlu şeyler düşünmüyor olabilirler. Onların düşüncelerine karşı kendinizi kapatmalı ve sizin ne istediğinizi sorgulamalısınız. Çünkü onlar hayatınızda hiçbir şekilde yer etmeyecek ve zamanla yavaş yavaş çıkacak insanlar. Çalışma hayatınızda da çok mutlu olduğunuzu söyleyemeyiz. İstediğiniz şeyler yolunda gitmiyor ve yaptığınız işte eskisi kadar eğlenmiyorsunuz. Aklınızdan geçen düşünce ise bir an önce bu işten kurtulmak ve yeni bir bulmak. Maddi olarak bir yatırımda bulunmak istiyorsunuz ve bu yatırım için tam zamanı olduğunu söyleyebiliriz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img