Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 4 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 4 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji


YENGEÇ BURCU 04 ARALIK 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin için sıkıntı ve stres dolu bir gün başlıyor diyebiliriz çünkü kafanızda sürekli olarak her şeyin en olumsuzunu düşünüyorsunuz. Bu olumsuz düşüncelerden hemen kaçarak uzaklaşmalısınız. Zihninizi boşaltın ya da başka şeylerle ilgilenin. Yoksa günün ilk saatlerinde sizi etkisi altına alan u düşünceler ilerleyen zamanlarda da sizi etkileyecek. Aşkın sizin için ne ifade ettiğini öncelikle kendiniz tanımlamalı ve daha sonra isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Bu sizi yanlış bir tercih yapmaktan kurtaracaktır. Çalışma hayatınızda biraz zorlansanız da sevdiğiniz işi yapmak size oldukça büyük bir keyif ve mutluluk veriyor. 

Hayatınızda bir takım anlaşmazlıkların olduğu da görülüyor. Ancak bu zayıf anlar, bu olayların yavaş yavaş hayatınızdan silineceğini gösteriyor. Önemi simgeleyen bazı semboller olacak. Yengeç burçları, alacağınız bir haber ile belli bir meblağ para alabilirsiniz. Ama bunun için gerçekten gözlerinizi açık tutmanız gerekiyor. Çünkü bir detayla gizlenmiş olan para, sizin onu almanızı bekleyecektir. Bu süre zarfında fırsatı kaçırmayın ve her şeyi dikkatlice değerlendirin.


ASLAN BURCU 04 ARALIK 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin için çok güzel haberler kapıda bekliyor diyebiliriz. Çünkü aşk ve iş hayatınızda yenilikler olabilir ve bu durum sizi oldukça heyecanlandırabilir. Aşk hayatınızda olan hareketlilik sizi ne kadar yorsa da siz bu tatlı yorgunluğu çok seviyorsunuz. Fakat partneriniz sizden bir adım bekliyor olabilir ve ilk adımı sizin atmanız onu oldukça mutlu edecektir. İş hayatınızda ise birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla tamamen çok başka şeyler düşünüyorsunuz. Fakat üzülmeyin çünkü hepsi sizin yaptığınız projelerin daha mantıklı olduğunu söyleyecek ve bu sayede sizin için her şey yoluna girecektir. 

Ancak şu noktada doğru seçimi yapmalısınız. Bu, yakınınızdaki insanların sizi karanlık enerji ile izlediği anlamına gelebilir. Bu kişiyi fark edeceksiniz, ancak bu kişiyi olabildiğince erken yakalamak sizin sorumluluğunuzdadır. Ne kadar erken o kadar iyi. Çünkü bu kişi sadece güzel yolculuğunuzu geciktirecek.


BAŞAK BURCU 04 ARALIK 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu sıralar çevrenizdekiler hep adınızı başarı cümleleri içerisinde kullanıyor. Yaptığınız şeylerle çevrenizde çok dikkat çekiyor ve herkes tarafından övgü alıyorsunuz. Haliyle bu da size müthiş bir motivasyon sağlıyor. Fakat başlattığınız şeyleri yarıda bırakmak yerine onları da tamamlamayı tercih etmelisiniz. Aksi takdirde yapılan övgüler yerini olumsuz düşüncelere bırakabilir. Yaptığınız şeyleri şans eseri değil kendinizden emin olarak ve çok çalışarak yapıyorsunuz. Aşk hayatınızda ise tamamen bir değişiklik yapamanız da fayda var. Yeni kişilerle tanışmak size iyi gelecektir. Maddi konularda ise ailenize güvendiğiniz için fazla harcama yapıyorsunuz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img