Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kodKısa kod

KOÇ BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi daraltan bunaltan insanlardan uzak durun çünkü size iyi gelmiyorlar. Sabrınızı deneyecek olan insanlar var her insana kalmamaya dikkat edin. Derdinizi tasanıza anlatacağınız çok yakın bir dostunuz var ve bu konuda çok şanslısınız arkadaşınız da derdini size anlatıyor sizden başka kimseyle paylaşmıyor. Bu ara bütçelerinizi daha dikkatli harcamanız gerekiyor çünkü kenara koyup da almak istediğiniz bazı şeyler var o yüzden dikkatli harcama yapın. Ailenizle bir konuda anlaşamayabilirsiniz fakat bu anlaşamamazlık kısa  sürecek.

*Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.  Bu hafta emlak konularında gayet olumlu gelişmeler içinde olmanız olası. Evde tadilat veya bir taşınmak gibi bir değişiklik düşünüyorsunuz en verimli dönemdesiniz. Bunun yanında sosyal ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

BOĞA BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen aklınıza yapacak hiçbir şey gelmiyor olabilir insanlık hali fazla kafanıza takmayın hep gününüzü doldurmaya bakmayın bazen de kendinize zaman ayırıp kafanızı dinleyin. Hayata karşı bakış açınız değişecek bazı olaylara daha sakin bakmayı öğreneceksiniz ve ne kadar iyi olduğunun farkına varacaksınız. Çok sevdiğiniz yakın bir dostsunuz sizi arkanızdan vuracak kendinizi çok kötü hissedeceksiniz ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Aile büyüklerimizden ufak yardımlar alabilirsiniz ve bu yardımlar size oldukça iyi yerlerde görmenizi sağlayacak, geleceğinizle ilgili güzel planlarınız var inşallah bu planlarınızı sırayla yoluna koyarsınız.

*Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Bu hafta önemli ve çarpıcı kararlar alma eğilimde olabilirsiniz. Kendinizi yeni bir şeylere fazlasıyla hazır hissedebilirsiniz ve aceleci de olmanız pek mümkün. Ama işin içinde Mars olduğu için daha sakin ve akılcıl kararlar vermenizi kesinlikle tavsiye ederim.

İKİZLER BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok sevdiğiniz ama bir o kadar da sıkıldığınız biri var onu hayatınızdan nasıl çıkartcağınızı bilemiyorsunuz alışmışlık asla yok çünkü gerçekten çok seviyorsunuz inşallah bir şekilde bir yolunu bulup o hayatınızdan çıkarırsınız, benim size tavsiyem ona yanlışlarını veya hatalarını gösterip size karşı daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Bazen kendinizi gereksiz yere yoruyorsunuz bu ara aşırı sinirlisiniz  vücudunuza zarar vermeye başladı sağlık kontrollerinizi yaptırın. Sıkıntılı bir dönemden geçebilirsiniz fakat bu dönemi atlatacağınıza emin olun. Partnerinizle yapacağınız kavgaların geçici olduğuna emin olun boşuna üzülmeyin ortak yolu bulun işte o zaman birbirinizi daha iyi anlayacaksınız birbirinize olan saygıyı yitirmemeye özen gösterin. 

*İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Maddi konuda olumlu gelişmeler sizi gülümsetebilir o nedenle bu haftayı değerlendirmenizde çok fayda var. Ne olursa olsun kendinizi daha olumlu bir ruh halinde tutmaya gayret ederek mantıklı bir biçimde para konularına biraz mesai harcamanızda fayda var derim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img