Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

OĞLAK BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle yarış içinde olan insanlar var ve bu insanlar sizi çekemiyorlar sizin hal ve haretlerinize özenip aynılarını taklit etmeye çalışıyorlar. Sıkıntınız sizi bayağı bir sarmış durumda çözüme kavuşacak bir sıkıntı aslında ama siz kendinizi fazla sıkıyorsunuz. Partnerinizle yapacağınız bazı anlaşmalar olacak fakat bu anlaşmalar küçük bir kavgada unutulup gidilicek. Ruhunuzun daraldığını hissediyorsunuz bu yüzden kendinizi bir an önce dışarı atmaya çalışıyorsunuz. Aşırı enerji dolu bir yapınız var ve kendinize oldukça saygınız var ve bu çok iyi bir şey insanın kendini sevip saygı duyması karşısındaki kişiyede aynı şekilde olması demekmiş. 

*Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Bu hafta kendinize “iş ayrı bir konu, aşk ayrı bir konu” demeniz gerekebilir. Özel meseleleriniz eğer profesyonel hayatınıza doğru kaymaya başlarsa -veya tam tersi durum içinde geçerli bu- sıkıntılar yaşamaya başlayabilirsiniz. Görüşmelerinizde daha resmi olmaya gayret edin.   

KOVA BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizce kafaya koyduğunuz bazı şeyler var ve bu kafaya koyduğunuz şeyleri gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Düşüncelerinize saygı duyulsun istiyorsunuz fakat bazen saygı duyulmuyor ve bu saygıyı bulmak için sizinde kendinizi ezdirmemeniz  gerekiyor. Canınız bir şeye aşırı sıkılmış fakat buna bir türlü çözüm bulamıyorsunuz. Alacağınız bazı iş tekliflerinde çoğu seçimler size kalacak ve seçiminizi iyi yapın ileride pişman olmayın. Kendinizi hissetmek adına ufak bir tatile çıkacaksınız ve bu tatil size çok iyi gelecek. 

*Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Bu hafta iş ve iş dünyasıyla ilgili olarak elinizden geleni ardınıza koymayın ve çalışın derim. Bunun yanında gayrimenkul konuları yine hayat merkezinizde görünecek gibi duruyor. Ani kararlar vererek ev ve evle ilgili konularda hareket etmemenizde fayda var derim.

BALIK BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Neşenize neşe katacak biriyle tanışacaksınız ve size çok iyi gelecek kendinize diyeceksiniz ki keşke daha önce tanışsaymışım. Ruhunuzu doyuracak ve eski neşenizi yerine kazanacak güzel teklifler alabilirsiniz bu teklifleri iyi değerlendirin ve güzel kararlar alın. Sizi çok iyi tanıyan biri var ve bu insan size her yerde anlatıyor korkmayın iyi anlamda 🙂 etraftan hep sizinle geçen cümlelerini duyabilirsiniz. Sabrınıza hayran kalınmayacak gibi değil çok sabırlısınız ve her şeye çabuk kızmıyorsunuz sakince her şeyi önce tartıyorsunuz ve daha sonra konuya giriyorsunuz bir şey konuşmadan önce iki kez düşünüyorsunuz. Geleceğinizi güzel kararlar vereceğinize inanıyoruz güzel bir üniversitede eğitim kim olmak istemez ve gideceğiniz üniversite sizi bayağı bir etkileyecek umarım güzel yerlerde olursunuz ve daha sonrasında güzel eğitimler alırsınız. 🙂

*Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta yakın çevrenizle olan ilişkinize dikkat ettiğiniz sürece bir sıkıntı yaşamayacağınızı söylemek mümkün ve ayrıca aşk konusunda da güzel gelişmeler kapınızı çalacak olabilir. Biraz bu konuda artık kendinize şans vermelisiniz derim. Yeni tanışmalar iyi gelebilir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version