Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

TERAZİ BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size ve ruhunuza iyi gelmeyen insanları hayatınızdan çıkarıyorsunuz en doğru şeyi yapıyorsunuz buna emin olun. Seninle birlikte bu yolda devam etmek isteyen insanlar olacak Ve bırakın onlarda size eşlik etsinler onları geri çevirmeyin ve kırmayın. Sıkıntılı günlerden geçebilirsiniz fakat bu sıkıntılı günlerin sonunda hep güzel şeyler olacağına inanılır ve sizde buna inanın çünkü gerçekten güzel şeyler olacak. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın birazınıda ailenize zaman ayırın çünkü aileniz her şeyden daha önemli bunu siz daha iyi bilirsiniz. Harcamalarınıza bu ara daha çok dikkat etmelisiniz çünkü almak istediğiniz bir şeyi almak üzeresiniz ve paranızı eksiltmemeye özen gösterin. 

*Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Bu hafta psikolojik olarak kendinizi şifalandırmanın yolunu bulabilir. Bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi anlamda ise kredi, borç meselelerinde bir hareket alacaksanız iki kere daha dikkatli olmanızda fayda var. Kaz gelecek diye tavuğunuzdan da olmayın derim.

AKREP BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her şey istediğiniz gibi ilerliyor hayatınıza alacağınız yeni insanlar olacak ve bu insanlarla kendinizi daha iyisi edebilirsiniz eski sevgililerinizle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek fakat onlara karşı hiçbir şekilde bir şey hissetmiyorsunuz nefret duygusu veya kin duygusu bile hissetmiyorsunuz. Bazen partnerinizle anlaşmazlıklar yaşayabiliyorsunuz fakat asla ve asla ondan kopamıyorsunuz çünkü çok seviyorsunuz, partnerinizi artık aileniz olarak kabullenmişsiniz kırmamaya özen gösterin ve ilişkinizdeki bu güzel saygıyı öldürmeyin. Karşınızdaki insana değer verin ve onun yüzünü gülümsetmeyi becerin sizde bir köşede oturup izleyin. Alacağınız kararlar çok önemli ve bu kararlar da geleceğinizi etkileyecek özel hayatınızıda düşünerek kararlar almaya özen gösterin ki herşey yerine otursun.

*Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. İş ve para konusunda bu hafta bazı sertlikler, sevimsizlikler karşınıza çıkabilir çok üzerinde durmayın derim. Muhtemel küçük bir konu önünüze dallanıp budaklanarak gelecek olabilir. Ayrıca ikili ilişkilere azami ölçüde dikkat etmenizde de çok yarar var.

YAY BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kafanızın karıştığını düşünüyorsunuz fakat bu kafa karışıklığını bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz bu sizin elinizde. Eski yaşadıklarınızı kafanıza takıp kendinizi boşyere üzmeyin daima ileri bakın her şeyin daha güzel olacağına inanın size gülümsemek çok yakışıyor bunu bir kez daha deneyin ve gülümsemenin kıymetini bilin. Alacağınız kararların arkasında durun ve siz yinede bir karar almadan aile büyüklerimize danışın çünkü onlar daha iyi bilir eğer onlara danışmak istemiyorsanız kendinizden birkaç yaş büyük bilgili bir insana da danışabilirsiniz. Bu ara harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü harcamalarınızda fazla aşım yapmışsınız.

*Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Bu hafta sağlık başta olmak üzere kendinize dikkat etmenizde fayda var. Özellikle yakın çevrenizden bazı kişilerin size manasız müdahaleleri olabilir, soğuk kanlı olmanızda fayda var. Maddi anlamda ise hafta sonuna önemli kararlarınızı bırakmayın derim.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version