Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabırsızlığınızı her yerde belli etmeyin. Sıkıntılı günlerinizde sizin yanınızda olan dostlarınıza yüz çevirmeyin. Bazen siz bile kendimize anlam veremiyorsunuz ve başkasından sizi anlamasını bekliyorsunuz buda yanlış çünkü önce sizin kendinizi çözümlemeniz lazım daha sonra başkasından bir şeyler bekleyin. Geleceğinizi etkileyecek şeyler yapmamaya özen gösterin kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapın hatta daha fazlasını çünkü bu yapacağınız şeyler sizin yararınıza olacak. İleride alacağınız sorumluluklar olacak bu sorumluluklar çok önemli bu yüzden işiniz çok dikkatli yapmanız gerekiyor ve dikkat isteyen bir şeydir sorumluluk. 

*Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta okul eğitim veya yurtdışı konularında bir düşünceniz varsa şimdiden harekete geçmenizde fayda var. Bu hafta maddi, manevi önünüzde açılacak olan kapıları görmeniz ve değerlendirme içine almanız size kazanç getirebilir. Çevrenizi iyi kollayın.

ASLAN BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapacağınız bazı iş görüşmelerinde çok dikkatli dinleyin ve kafanıza takılan sorular var ise bunu karşı tarafa sorun. Kendi yaşıtınız olan bazı insanlarla bir yarış içerisine girebilirsiniz fakat bunu yapmamalısınız çünkü küçük düşürücü şeylerdir bunlar. Geleceğiniz ile ilgili alacağınız kararların arkasında durun çünkü bu kararlar sizin için çok önemli olacak iş hayatınızı etkileyecek veya özel yaşantınızda doğru kararlar verin. Partnerinizle yapacağınız buluşmalarda biraz daha çekingen davranabilirsiniz sanki hiç tanışmamışsınız gibi hareketlerde bulunabilirsiniz.

*Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu hafta özellikle kariyer ile ilgili konularda çok daha aktif olmanız mümkün ama ne olursa olsun sinirlerinize hakim olmanızı tavsiye ederim. Çünkü en küçük bir şeyde öfke patlamalarına da açık bir haftadan geçeceksiniz. Kaş yapayım derken göz çıkması pek mümkün duruyor.

BAŞAK BURCU 31 TEMMUZ 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen sıkıntılarınızla başa çıkamayabilirsiniz ve bu yüzden aile büyüklerinizden yardım almakta fayda var. Bazen bazı şeyleri düşünmeden konuşabiliyorsunuz ve Buda çok kırıcı olabiliyor bu yüzden söyleyeceğiniz bir lafı iki üç kez düşünün ve öyle konuşun. Sabrınızı taşırın insanlar var bu insanları hayatınızdan çıkarın, hem size negatif bir enerji yayıyor ve bu yaydığı negatif enerjiyle siz bayağı bir asabi olabiliyorsunuz ve öfkenize yenik düşüyorsunuz. Alacağınız bir psikolojik destek ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz sakın yanlış şeyler düşünmeyin, işte aptallar kafası bozuk insanlar psikolojik tedaviler görür diye çünkü böyle bir şey yok kendini ve ruhunu iyi hissetmeyen insanlar da bu branşa gidebilir.

*Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.  Ağustos ayının bu ilk haftasında özellikle uzun süreli ilişkiler konusunda kendinizi biraz daha güçlü ve yapıcı hissetmeniz olası. O nedenle hallolmamış meseleler varsa bu hafta bunları masaya yatırabilirsiniz. Bunun yanında sosyal anlamda çok daha aktif olmanız mümkün duruyor.   

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version