Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kodKısa kod

KOÇ BURCU 31 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi daraltan bunaltan insanlardan uzak durun çünkü size iyi gelmiyorlar. Sabrınızı deneyecek olan insanlar var her insana kalmamaya dikkat edin. Derdinizi tasanıza anlatacağınız çok yakın bir dostunuz var ve bu konuda çok şanslısınız arkadaşınız da derdini size anlatıyor sizden başka kimseyle paylaşmıyor. Bu ara bütçelerinizi daha dikkatli harcamanız gerekiyor çünkü kenara koyup da almak istediğiniz bazı şeyler var o yüzden dikkatli harcama yapın. Ailenizle bir konuda anlaşamayabilirsiniz fakat bu anlaşamamazlık kısa  sürecek.

*Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kurban Bayramında aile içindeki gerginlikler sizi yorabilir. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek, ilişkilerde zorlanmanıza neden olacaktır. Bir anda kendinizi bile şaşırtacak, öfkeli, sinirli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Unutmayın ki bu etkiler önümüzdeki haftayla beraber gökyüzündeki geçişini sonlandıracak ve sizi kısa bir süre sonra daha dingin bir yapıya büründürecektir. Kariyerinizde değişiklikler sayesinde, çalışma düzeninizi etkileyecek ani kararlar alabilirsiniz. Özellikle hafta sonu çocuk, sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar ve yaratıcılığınızı tetikleyen hızlı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda da son kararı vermeden önce bir durup düşünmeli, ilişkilerde sert bitiş ve başlangıçlar yaşamamalısınız.  

BOĞA BURCU 31 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen aklınıza yapacak hiçbir şey gelmiyor olabilir insanlık hali fazla kafanıza takmayın hep gününüzü doldurmaya bakmayın bazen de kendinize zaman ayırıp kafanızı dinleyin. Hayata karşı bakış açınız değişecek bazı olaylara daha sakin bakmayı öğreneceksiniz ve ne kadar iyi olduğunun farkına varacaksınız. Çok sevdiğiniz yakın bir dostsunuz sizi arkanızdan vuracak kendinizi çok kötü hissedeceksiniz ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Aile büyüklerimizden ufak yardımlar alabilirsiniz ve bu yardımlar size oldukça iyi yerlerde görmenizi sağlayacak, geleceğinizle ilgili güzel planlarınız var inşallah bu planlarınızı sırayla yoluna koyarsınız.

*Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın ilk iki günü Ay Akrep burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerde düşmanca tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz üzerinizde baskı kurmak isteyebilir. Kıskanmak, sahiplenmek gibi temalar ilişkilerinizde su yüzüne çıkabilir. Aniden ortaya çıkan sorunlara hızlı çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeş, yakın akraba, komşuluk ilişkilerinizde Çarşamba gününden itibaren farklı bir sürece adım atıyorsunuz. Yaşam alanınızda değişikliklere açıksınız. Taşınma, yer değiştirme, hukuki konularla karşı karşıya kalmak gündeminize oturabilir. Haftanın ikinci yarısında gelecek hayatınıza yön vermek konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta son kararı vermemeli gökyüzündeki gerginliğin geçmesini bekleyerek, harekete geçmek için en azından gelecek haftayı beklemelisiniz. 

İKİZLER BURCU 31 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok sevdiğiniz ama bir o kadar da sıkıldığınız biri var onu hayatınızdan nasıl çıkartcağınızı bilemiyorsunuz alışmışlık asla yok çünkü gerçekten çok seviyorsunuz inşallah bir şekilde bir yolunu bulup o hayatınızdan çıkarırsınız, benim size tavsiyem ona yanlışlarını veya hatalarını gösterip size karşı daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Bazen kendinizi gereksiz yere yoruyorsunuz bu ara aşırı sinirlisiniz  vücudunuza zarar vermeye başladı sağlık kontrollerinizi yaptırın. Sıkıntılı bir dönemden geçebilirsiniz fakat bu dönemi atlatacağınıza emin olun. Partnerinizle yapacağınız kavgaların geçici olduğuna emin olun boşuna üzülmeyin ortak yolu bulun işte o zaman birbirinizi daha iyi anlayacaksınız birbirinize olan saygıyı yitirmemeye özen gösterin. 

*İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün bu hafta sırasıyla Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı önemli etkileşimler sayesinde öz değer duygunuzda size gel gitler yaşatabilir. Bu ana kadar yaşam boyu yaptıklarınızı ve kararlarınızı tekrar gözden geçirip, hatalarınız için kendinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Hafta ortasında düşünceden çok sezgilerinizin sesini dinleyerek, kendinize gereksiz yere haksızlık yapmaktan vazgeçmelisiniz. Unutmayın ki hayatta herkesin hatası vardır. Hayatın gerçek değeri de hatalardan çıkarttığımız derslerle şekillenir. Hatadan çok başarılarınıza odaklanmalı, gelecek atılımlarınız için cesur olmalısınız. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş’in Uranüs ile kuracağı gergin etkileşim ile ani bir seyahate çıkabilir, rutin giden hayatınıza renk katabilirsiniz.